Digitální veřejná infrastruktura kombinuje digitální ID, CBDC a výměnu dat pro ovládnutí chytrého 15minutového města

Digitální veřejná infrastruktura kombinuje digitální ID, CBDC a výměnu dat pro ovládnutí chytrého 15minutového města

Už jste někdy slyšeli zkratku DPI? Tak si ji dobře zapamatujte, protože bude podobně důležitou jako již velmi dobře známé zkratky ID (digitální identita) a CBDC (digitální měna).

Digitální veřejná infrastruktura (DPI) je něco jako digitální ID pro každého – napříč lidmi, místy a nákupy, které pohání systém sociálních kreditů.

Digitální veřejná infrastruktura (DPI) je monitorovací a kontrolní mechanismus, který kombinuje digitální ID, CBDC, očkovací pasy a data sledování uhlíkové stopy, čímž připravuje půdu pro 15minutová chytrá města, budoucí lockdowny a systémy sociálních kreditů.

„Tři hlavní typy protokolů, které usnadňují digitální veřejnou infrastrukturu: digitální identita, digitální platby a výměna dat. Souhrnně je nazýváme zásobníkem osobních technologií.“

Příručka Organizace spojených národů, budování a zabezpečení digitální veřejné infrastruktury, červen 2022

DPI je samozřejmě prezentován jako něco, co by mohlo lidem velmi prospět.

To by však vyžadovalo, aby lidé důvěřovali vládám, korporacím a nikým nevoleným globalistům, kteří se snaží chránit své nejlepší zájmy.

DPI, prodávaný jako mechanismus pro finanční začlenění, pohodlí, lepší zdravotní péči a zelený pokrok, je všezahrnující fráze aplikovaná na vznikající technokratickou nadvládu lidí a stává se „15minutovými chytrými městy“, ve kterých budou žít.

Nedávné prohlášení  vůdců na summitu G20 popisuje DPI jako vyvíjející se koncept provozovaný veřejnými a soukromými subjekty – spojení podnikání a vlády:

„Digital Public Infrastructures (DPI) jako vyvíjející se koncept a soubor společných digitálních systémů, budovaných a používaných veřejným i soukromým sektorem, založených na zabezpečené a odolné infrastruktuře a založených na otevřených standardech a specifikacích a otevřeném zdrojovém softwaru, který dokáže být vybudován a může umožnit poskytování služeb na společenské úrovni.“

Prohlášení lídrů G20 v Indii, září 2023

Tyto „společné digitální systémy“ zahrnují přání zavést digitální měny centrálních bank (CBDC) v globálním měřítku, stejně jako vytvoření „rámce řízeného WHO pro vybudování komplexního ekosystému digitálního zdraví “, který bude zahrnovat také očkovací pasy.

V tomto směru je již platná Deklarace hlav států a vlád G20 na Bali v loňském roce. Nyní tak opět lídři G20 potvrdili podporu globálních očkovacích pasů, které bude vydávat WHO.

Opět s nimi souhlasily VŠECHNY členské země G20.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová na summitu G20 řekla, že očkovací pasy, známé také jako „digitální zdravotní certifikáty“, jsou příkladem DPI v akci.

„Trikem je vybudovat veřejnou digitální infrastrukturu, která bude interoperabilní, otevřená všem a důvěryhodná. Ráda bych vám uvedla příklad, který je dnes realitou. Mnoho z vás zná digitální certifikát COVID-19. EU si ho vyvinula pro sebe. Model byl tak funkční a důvěryhodný, že jej zdarma přijalo 51 zemí na 4 kontinentech.“

Ursula von der Leyen,  summit G20 v Indii, září 2023

„Podporujeme dobrovolná a nezávazná doporučení G20 na podporu finančního začlenění a zvýšení produktivity prostřednictvím digitální veřejné infrastruktury. Bereme na vědomí, že digitální veřejná infrastruktura hraje důležitou roli při podpoře finančního začleňování na podporu inkluzivního růstu a udržitelného rozvoje.“

Prohlášení lídrů G20 v Indii, září 2023

Letošní prohlášení vedoucích představitelů G20 také potvrdilo doporučení týkající se digitální identity, která vyplynula z komuniké B20 v  Indii z minulého měsíce. Vyzvali země G20, aby „zavedly digitální veřejnou infrastrukturu na podporu digitalizace identit na individuální, podnikové a provozní úrovni, které jsou interoperabilní a uznávané přes hranice.

B20 Indie, srpen 2023

Zdroj: B20 Indie

Na indickém summitu B20 v srpnu se indický architekt digitální identity Nandan Nilekani pochlubil tím, jak Indie přijala digitální veřejnou infrastrukturu ve velkém a jak by ostatní země mohly následovat a používat DPI pro vše od očkovacích pasů, výběru daní a plateb mýtného až po adaptaci na klima a přechod na oběhové hospodářství.

„Opakujeme náš závazek dosáhnout globálních nulových čistých emisí skleníkových plynů/uhlíkové neutrality do poloviny století nebo přibližně s ohledem na nejnovější vědecký vývoj a v souladu s různými národními okolnostmi, s přihlédnutím k různým přístupům, včetně oběhového hospodářství, sociálně-ekonomického, technologického a tržního rozvoje a podpory nejúčinnějších řešení.“

Prohlášení lídrů G20 v Indii, září 2023

Začátkem tohoto roku Nilekani hovořil na MMF o DPI a řekl, že digitální ID, chytré telefony a bankovní účty jsou tři „nástroje nového světa“, které by měl mít každý.

„Každý by měl mít digitální ID, každý by měl mít bankovní účet, každý by měl mít chytrý telefon. Pak můžete dělat cokoliv. Všechno ostatní na tom staví.“

Nandan Nilekani, jarní zasedání MMF, duben 2023

„Tato digitální identita určuje, ke kterým produktům, službám a informacím máme přístup – nebo naopak, co pro nás zůstává uzavřeno.“

Světové ekonomické fórum, 2018

Zdroj: Světové ekonomické fórum

„Inteligentní města potřebují dostupnou, bezpečnou a spravedlivou digitální veřejnou infrastrukturu, která umožňuje digitální služby a zajišťuje, aby všichni lidé měli rovné příležitosti zapojit se do veřejného života.“

Příručka Organizace spojených národů, budování a zabezpečení digitální veřejné infrastruktury, červen 2022

Pro nevolené globalisty nemůže existovat žádná digitální veřejná infrastruktura, včetně CBDC, bez digitální identity a nemohou existovat žádná „chytrá města zaměřená na člověka“ bez DPI.

Světové ekonomické fórum (WEF) předpokládá, že digitální identita bude propojena se vším, od finančních služeb a zdravotních údajů po cestování, mobilitu a digitální správu – všechny součásti DPI.

Příručka OSN Digital Public Infrastructure Playbook také podporuje digitální identitu jako neoddělitelně spojenou s DPI:

„ Obecně řečeno, existují tři hlavní typy protokolů, které usnadňují digitální veřejnou infrastrukturu: digitální identita, digitální platby a výměna dat.

Tyto tři protokoly jsou obvykle vyžadovány pro většinu transakcí digitálních služeb, jako jsou například udělování povolení, vydávání licencí nebo poskytování záznamů, které často vyžadují ověření identity uživatele, umožnění výměny dat mezi úřady a uživateli a nakonec autorizace online plateb.

Upřednostněním těchto tří protokolů mohou místní vlády vytvořit podmínky pro úspěšný rozvoj celého ekosystému digitálních služeb přizpůsobených jedinečným potřebám jejich komunity. 

Digitální veřejná infrastruktura je něco jako digitální ID, které vládne lidem, místům a nákupům, aby posílilo nadcházející systém sociálních kreditů spolu s 15minutovými inteligentními městy zaměřenými na člověka, kde je nařízeno zdravotní a/nebo klimatický lockdown, když se vlády rozhodnou udělit si nouzové pravomoci pro konkrétní „krizi“ – ať už skutečnou nebo domnělou.

A v rámci EU samozřejmě půjde o celounijní vyhlášení krize (například klimatické), jak se nedávno usnesl europarlament…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Digitální veřejná infrastruktura kombinuje digitální ID, CBDC a výměnu dat pro ovládnutí chytrého 15minutového města

  1. jenze system vas donuti. nic si nekoupite. napari vam takove dane, ze je nesplatite.

    kazdy ma svou cenu. v nemecku rozdavaji jizdenky zdarma, kdyz se vzdate ridicaku. otazka je, kam imigrovat. z hlediska islamu, do Angoly tam je zakazanej. z hlediska dobreho jmena Ceskav zahranici, do Konga.pro tam? na paralelne.cz to vysvetluje pabi Samkova, ktera ve videu vysvetluje, co jeste pred 100 a vice lety pachali Belgicani ve svych koloniich. uplne se mi zvedal kufr, kdyz jsem slysel jak se Zapad,kam udajne patrime,chovak jinym narodum. udela z nich kolonie a pak je ozebracuje dokud to jde.

    Do Brixu? dyt ti o tehletotaliteuvazuji taky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout