Další šokující případ z Itálie: 14letá dívka byla zbita a hromadně znásilněna Afričany, v důsledku znásilnění otěhotněla (video)

Další šokující případ z Itálie: 14letá dívka byla zbita a hromadně znásilněna Afričany, v důsledku znásilnění otěhotněla (video)

V letošním roce zaznamenala Itálie rekordní invazi, ale také rekord v tzv. „femicidě,“ tedy vraždách žen. Během jediného měsíce bylo muslimskými vetřelci zavražděno celkem 7 Italek.

A rekordní jsou i počty znásilnění. Případy jsou již natolik obvyklé, že se o nich téměř nehovoří. I o tomto případě, který není zejména v obohacovaném Milaně nijak ojedinělý, by se zřejmě příliš nepsalo, kdyby neměl i další důsledky…

14letá dívka byla zbita tyčemi a klacky, než byla znásilněna smečkou Afričanů. Všichni egyptští ilegální přistěhovalci.

Důsledek extrémně brutálního znásilnění je děsivý: mladá dívka po něm otěhotněla.

Dívka – a zřejmě i  její rodiče – tak řeší nejen šrámy na těle a duši, které se jen tak nezahojí, ale musí se také rozhodnout, co s dítětem, které je důsledkem znásilnění.

Znásilněná dívka byla zbita a zatažena do těchto míst, kde prožila zřejmě nejhorší okamžiky svého života. I když je video italsky, netřeba rozumět.

Na videu můžete vidět místo, kde došlo ke znásilnění. Jde o území v oblasti Milana, které je již plně pod nadvládou muslimských drogových gangů. A podle toho to tam také vypadá:

 

A mezitím táhnou do Evropy další hordy džihádistů:

Cesta džihádistů přes Srbsko, Maďarsko a Slovensko:

 

Více informací k aktuálně rekordní invazi se můžete dozvědět z pořadu, ve kterém na téma výměna obyvatel, džihád a budoucnost islamizované Evropy hovořím s paní Yvetou Rychtaříkovou. Pořad najdete například také na Telegramu.

Celý pořad si můžete poslechnout i níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Další šokující případ z Itálie: 14letá dívka byla zbita a hromadně znásilněna Afričany, v důsledku znásilnění otěhotněla (video)

  1. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie.

  2. tady v ČR by taky potřebovali někteři hromadně znasilnit začal bych u tankistky Jany Černochové nasledovala by Marketa Pekarova Adamová pak ta zubata Rychterova od Pirátu a nevynechat Miroslavu Němcovou a vzit i Langšadlovou, Drabovou, Charanzovou, Dlabajovou, Jourovou a tak dále a nakonec by je Arabové mohli všechny podříznout

  3. Migranti sú typickí voliči Meloniovej aj Salviniho. Netušia, že ten patrí medzi tzv. bielych Židov a fanaticky podporuje Izrael, ktorý považuje aj za svoju vlasť. Mali by ho konečne dať do basy a zatvoriť medzi tlupu moslimov…

  4. Lid musí vzít právo do svých rukou a připojit by se měli policajti a armáda. Jsou to taky lidé a teprve potom slouhové režimu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout