14 let stará předpověď toho, jak bude vypadat Evropa v roce 2029 (video)

14 let stará předpověď toho, jak bude vypadat Evropa v roce 2029 (video)

Toto video, které bylo před lety natočené v České republice, je v EU zakázané, bylo zablokováno na mnoha platformách, někde je nemožné jej z EU vidět  a jen díky neustálému kopírování a opětovném zveřejňování je stále dostupné.

Nyní jej lze najít s anglickými titulky na různých platformách, přičemž ve skutečnosti je takto celé roky šířeno po celém světě, aby se časem ukázalo, že v něm bylo mnoho pravdy.

Po totální cenzuře, která nastane již za půl roku, bude zřejmě nedostupné VŠUDE, proto jsem se nyní rozhodla zde toto prorocké video zveřejnit a připomenout, nicméně předpokládám, že většina z vás jej již viděla.

Video rozkrývá pro Evropu již dávno plánovanou budoucnost, která se blíží a je zřejmé, že rok 2029, který nás čeká až za  6 let, je vzhledem ke stávajícímu vývoji zřejmě příliš nadsazený.

Některé předpovědi z videa jsou sice nepřesné a s mnohým, co se v posledních letech událo, video také nepočítá. Třeba s tím, že se objeví poměrně snadný zdroj zbraní pro ty, kdo plánují ovládnout Evropu.

A už vůbec se tehdy nepočítalo s invazí, která přišla roku 2015. A i když se později zpomalila, v letošním roce zaznamenala nové rekordy.

Stěhování džihádistů do Evropy pokračuje – a to s plnou podporou EU a zrádcovských vlád.

Nepokoje, k nimž došlo nedávno ve Francii, pak potvrzují koordinaci muslimů a Antify, která je ve videu zdůrazněna.

Tyto nepokoje byly jen malou ukázkou toho, co se bude dít v příštích letech.

A nepočítám s tím, že by k tomu, co bylo ve videu předpovězeno,  došlo až v roce 2029. Například právě ve videu opakovaně zmíněná Francie je tomuto osudu velmi blízko…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 47 Průměrně: 5]

9 thoughts on “14 let stará předpověď toho, jak bude vypadat Evropa v roce 2029 (video)

  1. Aj ja som toto video z dielne už zakázanej stránky White Media viackrát videl v niekoľkých jazykových mutáciách. Až sa človeku veriť nechce, že vzniklo už koncom roka 2009. Je pravda,že niektoré tvrdenia v ňom sa nestali a ani nikdy nestanú skutočnosťou /napríklad masové sťahovanie do Poľska a Maďarska/ , ale aj tak stojí za pozretie.

    1. Ja si myslim ze sa to stane,pretoze ked bude zapadna europa plna neevropskych ,moslimskych pristahovalcov,tak kto ma zdravy rozum tak s tadial ujde,jedina moznost bude stredna a vychodna europa,a teraz mi dava zmysel vojna na ukrajine do posledneho ukrajinca,aby sa mohla znova osidlit utekajucimi zapadoeuropanmi

  2. Toto video som prvýkrát videl v 2012 na intráku /kolejí/ vtedy. Hovoril som si aké šialené preháňania a šírenie strachu.
    kiežby to došlo aj ostatným. koniec koncov moslimovia sú len užitoční idioti globalistov pre zavedenie digitálneho feudalismu.

  3. Islamizace Evropy mi přijde jako svérázná příprava Germánů, kteří udělali z křesťanství militantní a tmářské náboženství, na Sibylou prorokovaný druhý příchod Kristův, po němž vznikne společnost bez ideologů a bez vojenských paktů, v níž si budou všichni lidé rovni. Dobu kdy lidé v takové společnosti žili, si antická Evropa připomínala během zimního slunovratu, jímž zemědělci odměřovali sluneční rok. Nedovzdělaní Američané, kteří militarizují islamisty asi netuší, že v Koránu je Ježíš posledním z Alláhových proroků. Saudové se začínají odvracet od USA zřejmě proto, že to vědí. Asi raději chtějí zůstat ve své zemi jako rovní mezi rovnými, než odejít do ciziny. Pro Germány je toto proroctví noční můrou, protože označili zemědělce za necivilizované a zakázali o nich mluvit. Proto také nenávidí Slovany, protože Slované mluví jazykem tvůrců neolitické revoluce vč. kočovníků, kteří ve slovanských zemích nastolili feudalizmus. Germáni je jedním z názvů pro bílé kočovníky, kteří přišli do Evropy před cca 3500 lety. Caesar o nich napsal, že se živí lovem, válkou a loupeží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout