12 Francouzů skončilo ve vazbě, protože protestovali proti Oumarovi, který brutálně znásilnil dívku koštětem

12 Francouzů skončilo ve vazbě, protože protestovali proti Oumarovi, který brutálně znásilnil dívku koštětem

Již několikrát jsem zde upozornila na velmi brutální čin, ke kterému došlo asi před měsícem ve Francii.

Tehdy se do domu 29leté Mégane vloupal muslimský násilník jménem Oumar. Mladou ženu týral a znásilňoval – a než z domu odešel, znásilnil ji také koštětem, čímž jí způsobil velmi závažná vnitřní zranění.

Násilník byl po odchodu přesvědčen, že je mladá žena mrtvá, takže jeho čin lze považovat za pokus o vraždu.

Dívka byla donedávna v nemocnici v kómatu, nicméně minulý týden její otec hlásil, že se již probudila. Ovšem její život je přesto stále v ohrožení.

Znásilnění se již stala ve Francii každodenní realitou a většina lidí se nad nimi přestala pozastavovat, média již toto téma také příliš nezajímá. Nicméně takto brutální případ většinu lidí šokoval, takže není divu, že se objevily jak akce na podporu oběti i její rodiny, tak protesty proti vítačské politice Macronovy vlády.

Skupina odpůrců masové muslimské invaze nazvaná Argos chtěla dát veřejně najevo, že odsuzuje násilí Oumara.

Před demonstrací vydali následující manifest:

Divoký útok na Mégane: ARGOS vyzývá mládež k sebeobraně

4. srpna v Cherbourgu upadla mladá Mégane do kómatu po obzvláště krutém znásilnění, jehož se stala obětí. Dnes ráno se alternativní mladí aktivisté vydali do domu Oumara, mnohonásobného recidivisty a útočníka, aby odsoudili úplnou rezignaci státu tváří v tvář ultranásilí, které stále barbarštější zločinci páchají na Francouzích.

Pouze 18letý Oumar byl již 5krát odsouzen za násilné činy. V roce 2019 byl také zapojen do případu znásilnění, který byl zamítnut a v současné době je podezřelý ze sexuálního napadení své 4leté sestry.

Recidivista postrádající sebemenší empatii, a přesto nikdy vážně nezasažený soudním systémem, Oumar ztělesňuje totální bankrot státu: ve Francii jsou to čestní lidé, kteří musí žít pod úderem nejnásilnějších zločinců.

Brutální útok na Mégane není novinkou: je to vyvrcholení 60 let soudní laxnosti, kultury výmluv a beztrestnosti pro nejhorší predátory, systematicky podporované jak zpolitizovanou justicí, nakaženou krajní levicí, tak politickou mocí, která raději nechá zvítězit násilné barbary, než aby byla označena za „rasistickou“.

K reformě soudnictví a státu nedojde. ARGOS proto vyzývá všechny mladé lidi, kteří již nechtějí čekat, aby se k nám připojili a převzali kontrolu nad svou budoucností.

Úlohou státu již není bránit nevinné a čestné lidi, ale zajistit, aby dravci byli propuštěni co nejrychleji. Mégane, Enzo, Lola a všichni ostatní nám připomínají, že od tohoto státu, který nechává mladé Francouze umírat a nechává barbary na svobodě, nelze očekávat nic víc.

Takže vzhledem k tomu, že stát jde stále dál v rezignaci a podřízení se zločincům, Francouzi se musí naučit nespoléhat se na tento zkorumpovaný systém. Tváří v tvář nečinnosti státu se připravte! Tváří v tvář nečinnosti státu je nutná sebeobrana!


Tolik manifest, který mladí Francouzi vydali včera, tedy v den demonstrace, za kterou byli záhy zatčeni.

Hlavní záminkou pro jejich zatčení bylo totiž obvinění, že uspořádali neohlášenou demonstraci.

Je tedy nenávist vůči násilníkovi a vrahovi vážnější než znásilňování a vraždění?

Místní politici, kteří před kriminalitou muslimů zavírají oči, samozřejmě mladíky odsoudili jako rasisty a nenávistníky:

Prefekt Manche chtěl ocenit rychlost zásahu týmů z policejní stanice Cherbourg, podporovaných mobilní četnickou eskadrou z Calvadosu, aby ukončily akci nesoucí nenávistné projevy. „Aktivisté předávali nenávist a výzvy k násilí“, upřesňuje prefektura.

„Někteří členové zatčeného kolektivu měli u sebe také nůž nebo obušek. Dvanáct lidí – všichni ve věku kolem dvaceti let – bylo z Lyonu, Paříže, Marseille nebo Nantes. Všichni byli umístěni do policejní vazby za organizaci nepovolené demonstrace,“ uvádí státní zástupce z Cherbourgu.

Starosta Cherbourg-en-Cotentin Benoît Arrivé rovněž uvítal zásah státních služeb na X (dříve Twitter). „Tento projev nenávisti a rasismu je v rozporu s Republikou,“ napsal.

Už ráno před demonstrací byla policie ve velkém mobilizována před Pasteurovou nemocnicí v Cherbourgu, kde je hospitalizovaná znásilněná mladá žena. Členové kolektivu Argos jí tam ve čtvrtek nechali květiny.

Nakonec by nebylo divu, kdyby brutální násilník skončil jen na krátkou dobu na psychiatrii, zatímco 12 jeho odpůrců by bylo odsouzeno do vězení nebo přinejmenším k podmínce.

V rámci toho, co v posledních letech předvádí nejen francouzská justice, by to nebylo nic podivného…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “12 Francouzů skončilo ve vazbě, protože protestovali proti Oumarovi, který brutálně znásilnil dívku koštětem

  1. Kto schvaľuje čo aj nepriamo zločiny moslimov proti bielym Európanom /napríklad Sorosov zamestnanec Václav Vaněk/, zaslúži si smrť. A takých schvaľovateľov, ktorí arogantne chránia moslimských zločincov a terorizujú ich obete /novinári, lokálni aj celoštátni politici, mimovládky, blogeri, diskutéri na internete a podobný odpad/ , je hlavne na „vyspelom“ Západe viac než dosť.

    1. Keby Rusi zhodili vodíkové bomby o sile aspoň 30 000 000 ton TNT na mafiánske mestá /Židia, Cigoši, Maďari, Ukroši, Maročania, Vietnamci, Nigérijci atď…./ Sereď a Dunajskú Stredu, nebol by som proti…

  2. Jsem z toho zhnusená. Jenom 12 lidí protestovalo? Proč ne milión nebo 2 milióny? Kolik jich demonstruje proti snížení a zvýšení všeho možného? Kam se poděli stateční Francouzi, kteří za války vedli guerillu proti skopčákům a vlastizrádcům a dnes jejich potomci nechají plenit svou zem otřesným způsobem. Jak jinak to nazvat než zbabělost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout