Vedoucí vědecký pracovník: „Nanotechnologie byla prokázána u očkovaných i neočkovaných“ (video)

Vedoucí vědecký pracovník: „Nanotechnologie byla prokázána u očkovaných i neočkovaných“ (video)

Podle Dr. Charlese Morgana, bývalého agenta CIA a amerického vojenského poradce pro neurologické vědy, byla nanotechnologie detekována v krvi očkovaných i neočkovaných lidí.

Dr Morgan hovořil s kadety ve West Point v roce 2018 o současném stavu techniky. Informoval kadety o experimentech z roku 2013, ve kterých lidé dostávali neurální implantáty, které jim umožňovaly ovládat protetické paže prostřednictvím jejich mysli.

Oznámil také experimenty, ve kterých mohla jedna osoba ovládat ruce druhé osoby jednoduše tím, že měla na sobě EEG čepici. V těchto experimentech byli účastníci schopni přenášet informace z jedné mysli do druhé. Pomocí této technologie lze také snadno vymazat vzpomínky.

Discernreport.com uvádí: Dr. Morgan přiznává, že mají technologii, jak se zaměřit na jedinou osobu, a pracují na schopnosti vymazat něčí vzpomínky. Před pěti lety bylo největší výzvou, jak se připojit k hipokampu, aniž byste museli používat fyzické dráty. To je pravděpodobně jeden z důvodů použití experimentálních injekcí COVID.

Pomocí mikroskopie v tmavém poli Dr. Ana Maria Mihalcea velmi podrobně zachytila ​​to, co se ve vědecké literatuře popisuje jako účinné technologie, které dnes existují. Technologie jako Quantum Dots.

Quantum Dots jsou nanotechnologie se schopností organizovat, provozovat, komunikovat a budovat struktury v krvi. Dělají to pomocí laditelné fotoluminiscence, kterou lze naprogramovat tak, aby diktovala různé úkoly prostřednictvím optické komunikace. 

Popisy a obrázky ve vědecké literatuře ve srovnání s tím, co viděla Mihalcea svým mikroskopem v tmavém poli, jsou totožné. Můžete vidět kvantové tečky blikat v různých barvách, které jako umělá inteligence řídí sebeorganizaci kolem sebe. V krvi se tvoří bubliny, které slouží jako staveniště.

V těchto vezikulách kvantové tečky uspořádají různé materiály pro samosestavení.

Tyto technologie se nacházejí v krvi očkovaných i neočkovaných lidí. V závislosti na tom, které materiály jsou přítomny, jsou kvantovými tečkami stimulovány k samoorganizaci. COVID vakcíny jsou plné vzácných a těžkých kovů, ze kterých lze vyrobit nejrůznější nanotechnologie. 

Ale zdá se, že téměř každý je infikován nějakou formou nanotechnologie. Podle různých výzkumných týmů se zdá, že krev všech lidí obsahuje materiály potřebné k vytvoření vláken a sítí této technologie. Vzorky zdravé krve byly zcela transformovány aplikací proudu pouhých 10 miliampérů po dobu dvou hodin. 

Morgellonova choroba byla poprvé popsána v roce 2002. Dochází k ní, když v těle člověka rostou syntetická vlákna nebo nitě. Desítky let panovalo podezření, že se tato nemoc šíří chemtrails. 

Pod mikroskopem se jeví jako stejná vlákna, která jsou nyní známá jako krevní sraženiny. A to, co je v odborných časopisech označováno jako samoskládající se hydrogely. Podle Dane Wiggingtona z Geoengineering watch dot org jsou nanočástice rozprašovány po celém světě.

Dobrou zprávou je, že při výzkumu Dr. Mihalcea našla lék. Železo v infikované krvi bylo oxidováno do stavu 3 plus. 

Užívání antioxidantů může tyto krevní sraženiny rozbít. Zjistila, že chelatační terapie EDTA odstranila infikovanou krev do 3 dnů. Funguje i velká dávka vitamínu C…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vedoucí vědecký pracovník: „Nanotechnologie byla prokázána u očkovaných i neočkovaných“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout