USA: Výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů zveřejnil bankovní záznamy dokazující korupci Huntera Bidena

USA: Výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů zveřejnil bankovní záznamy dokazující korupci Huntera Bidena

Důkazů nejen o korupci Huntera Bidena, ale především o tom, že do všeho byl zapleten i jeho otec, tedy současný americký prezident, je již dostatek na to, aby Bidenovým konečně zlomily vaz.

Ve středu byly tyto důkazy zveřejněny, přičemž jediným důvodem, proč zatím Joe Biden nemusel čelit impeachmentu, je zrada některých republikánských Senátorů, kteří impeachment odmítli.

Posune nyní zveřejnění důkazů celý případ dál? Každopádně je kandidatura Joe Bidena v tento moment neúnosná a lze předpokládat, že v současné době již Deep state přemýšlí nad tím, kterou z loutek nasunout namísto Bidena, ale především jak odstranit samotného Bidena, aniž by jistí jedinci riskovali, že Biden prozradí jejich zločiny.

Nakonec i sám Biden možná uzná, že jedinou možností bude odejít nejlépe „ze zdravotních důvodů.“

Ve středu výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů zveřejnil bankovní záznamy o platbách Huntera Bidena od představitelů z Ukrajiny, Ruska a Kazachstánu.

Zpráva zmiňuje platby od Burisma Holdings, ruské miliardářky Jeleny Baturinové a kazašského oligarchy Kenese Rakisheva. Celou zprávu si lze přečíst zde.

Je možné, že v zájmu zakrytí této kauzy padne – jako vždy – další obvinění proti Trumpovi.

Předseda republikán James Comer ve středu zveřejnil třetí memorandum o zahraničních obchodních jednáních Bidenovy rodiny, v němž předložil bankovní záznamy, které údajně ukazují, že Hunter Biden a jeho obchodní partneři dostávali miliony plateb od ruských a kazašských oligarchů, když byl jeho otec viceprezidentem.

19stránkové memorandum, které poskytuje screenshoty redigovaných bankovních záznamů, uvádí, že miliony plateb přišly od ukrajinské energetické společnosti Burisma Holdings, stejně jako od ruské multimiliardářky Jeleny Baturinové a kazašského oligarchy Kenese Rakisheva, a že tehdejší viceprezident Joe Biden se zúčastnil večeří s Baturinovou, Rakishevem a zástupcem Burismy.

„Tehdejší viceprezident Biden se setkal – osobně, po značnou dobu – s těmito jednotlivci nebo jejich zástupci,“ uvádí zpráva.

„Tehdejší viceprezident Biden se připojil k přibližně 20 telefonním hovorům na hlasitý odposlech se zahraničními obchodními partnery Huntera Bidena a zúčastnil se večeří se zahraničními oligarchy, kteří zaplatili obrovské sumy peněz Hunteru Bidenovi.

Joe Biden, ‚značka‘, byl jediný produkt, který Bidenovi prodávali.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

One thought on “USA: Výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů zveřejnil bankovní záznamy dokazující korupci Huntera Bidena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout