Obvinění Bidenových: Každá jiná americká rodina by za stejná provinění seděla na doživotí ve vězení (video)

Obvinění Bidenových: Každá jiná americká rodina by za stejná provinění seděla na doživotí ve vězení (video)

Jak již víte, tak v současné době vychází  v Kongresu najevo všechny zločiny, které za poslední desetiletí spáchal nejen Hunter Biden, ale i jeho otec Joe, tedy současný americký prezident.

Avšak ani po pondělní výpovědi klíčového svědka, který má mnoho důkazů o nezákonné činnosti Bidenových, se nezdá, že by orgány činné v trestním řízení hodlaly jednat, přičemž Joe Biden, kterému je to zřejmě jedno, raději odjel na dovolenou

S podporou Deep state je zametáno pod koberec každé další obvinění a jedinou reakcí na neprůstřelné důkazy proti  Bidenovým je jen další žaloba na Trumpa, která má především zaměstnat média, která samozřejmě o zločinech Bidenových mlčí.

Ti Američané, kteří nemají své informační pole omezeno pouze na mainstream, již seznávají, že USA nejsou právním státem, kde se všem měří stejným metrem.

Nezákonná činnost obou Bidenových, ale i dalších členů jejich rodiny, probíhala již nejméně celé poslední desetiletí.

V roce 2018 zaplatil Hunter Biden ruskému pasákovi 25 000 dolarů z bankovního účtu Joe Bidena, což způsobilo, že tajná služba zběsile spěchala do jeho hotelu.

Hunter platil otci účty za telefon, opravy domu a měsíční výdaje a řekl své dceři, že „platil za všechno pro celou tuto rodinu po dobu 30 let…“

Celý obchodní model Bidenovy rodiny prodával přístup do nejvyšších pater americké vlády cizím státním příslušníkům bez registrace podle zákona o registraci zahraničních agentů, což je v rozporu s federálním zákonem (pozn.: jde o porušení tzv. zákona FARA).

Bidenovi posílali peníze prostřednictvím obchodních partnerů a krycích společností, protože je získali nelegálně jako neregistrovaní zahraniční agenti zastupující zájmy v Rusku, Číně a na Ukrajině.

Důkazy podporující tato tvrzení zahrnují bankovní záznamy, výpisy z bankovních převodů, zprávy o podezřelých aktivitách, svědecké výpovědi a údaje z notebooku Huntera Bidena, které FBI ověřila jako autentické v roce 2019.

Notebook obsahuje poslední desetiletí života Huntera Bidena, včetně stovek tisíc e-mailů, textových zpráv, zvukových nahrávek a fotografií.

Šest bank, včetně JP Morgan, Bank of America a Wells Fargo, předložilo ministerstvu financí více než 170 zpráv o podezřelých aktivitách týkajících se Bidenovy rodiny, které se týkaly jejich zapojení do praní špinavých peněz, obchodování s lidmi a daňových podvodů.

Každá průměrná americká rodina by čelila doživotnímu vězení. Bidenovi však žijí v Bílém domě, kde ovládají stejné ministerstvo spravedlnosti, které bylo právě přistiženo, jak nabízí Hunteru Bidenovi sladkou dohodu proti jejich hlavnímu politickému rivalovi.

Více k nejzkorumpovanější americké prezidentské rodině se můžete dozvědět ve videu (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout