Nedávno objevená tajná biolaboratoř v Kalifornii byla financována tamním guvernérem Gavinem Newsomem

Nedávno objevená tajná biolaboratoř v Kalifornii byla financována tamním guvernérem Gavinem Newsomem

Nedávno jste si zde mohli přečíst o náhodně objevené biolaboratoři v Kalifornii, ve které mimo jiné zkoumali Covid-19 na myších. Biolaboratoř byla nalezena jen náhodou a nyní se již objevují další informace stran jejího financování.

Zásadní je, že byla financována s vědomím tamního guvernéra, o kterém demokraté uvažují coby o náhradníkovi za Joe Bidena, pokud by již skandály kolem současného prezidenta a jeho syna byly neúnosné a nedaly se nadále zametat pod koberec.

Nyní notoricky známé tajné zařízení, které obsahovalo masivní zásoby „infekčních agens“, včetně koronaviru, a téměř tisíc mrtvých laboratorních myší a lahviček s neidentifikovanými biologickými tekutinami, také pravděpodobně nebylo překvapením pro Bidenovu administrativu.

FDA v loňském roce vydala varování o stažení téměř 54 000 rychlých testů COVID vyrobených společností, která laboratoř vlastnila.

Úředníci okresu Fresno objevili „nelicencovanou laboratoř“ ve skladu vlastněném společností Prestige Biotech, která má vazby na několik čínských farmaceutických firem a šéfa, který žije v Číně a je k dispozici pouze e-mailem.

Vazby společnosti na CCP se rozšiřují na Barryho Zhanga, který je uveden jako registrovaný agent společnosti Prestige BioTech ministrem zahraničí Nevady. Zhang byl údajně vůdcem čínsko-americké společnosti CPA.

Zakladatel právnické firmy zastupující Prestige BioTech, Michael M. Lin, je údajně pravidelným sponzorem akcí Jednotné fronty v Nevadě.

Prestige Biotech převzala laboratoř od Universal Meditech poté, co tato společnost zkrachovala po sérii požárů. Universal Meditech, společnost, která má také silné vazby na CCP, obdržela téměř 400 000 dolarů v daňových úlevách od Newsomova úřadu pro obchodní a hospodářský rozvoj.

Před bankrotem získala společnost Universal Meditech obchodní licenci od Newsomovy administrativy, přesně rok na den před tím, než guvernér Gavin Newsom vydal příkaz k uzavření celého státu kvůli viru COVID-19.

Universal Meditech pokračoval v činnosti pod novým vlastníkem Prestige Biotech, který neměl státní obchodní licenci a laboratoř byla objevena až tehdy, když si někdo všiml zahradní hadice nelegálně připojené k budově biolaboratoře.

„Téměř 1000 mrtvých myší nalezených v laboratoři Prestige Biotech bylo geneticky upraveno tak, aby chytilo a neslo virus Covid-19,“ řekl Wang Zhaolin, mluvčí společnosti Prestige Biotech, deníku San Joaquin Valley Sun.

„Je to neobvyklá situace,“ řekla Nicole Ziebaová, městská úřednice města Reedley, kde byla laboratoř nalezena.

„Jsem ve vládě 25 let. Nikdy jsem nic takového neviděla,“ řekla Ziebaová místnímu zpravodajství KTLA. „Byla tam speciální místnost, ve které bylo  asi 1000 bílých laboratorních myší.“

Byly by to ty samé laboratorní myši, které byly geneticky upraveny, aby chytily a nesly virus Covid-19, umístěné v tajném skladu vlastněném údajnými agenty čínské Jednotné fronty .

Je to stejná společnost, která vyrobila 54 000 rychlých testů na COVID označených FDA a obdržela stovky tisíc dolarů od Newsomovy kanceláře rok předtím, než Kalifornii uzavřel lockdownem vynuceným jeho a Bidenovým tyranským nařízením…

Je více než pravděpodobné, že Newsom bude dřív či později opatrně „nastrčen“ jako kandidát namísto Bidena, možná těsně před primárkami.

Interní průzkumy demokratům ukázaly, že by měl větší šanci porazit Trumpa než Biden, navíc zjištění Kongresu stran korupce Bidenových již nebude možné příliš dlouho držet pod pokličkou.

Bidenův očekávaný impeachment paradoxně „zazdilo“ několik republikánských senátorů, kteří se proti němu postavili. Bez jejich souhlasu k impeachmentu, na kterém se dohodla Sněmovna reprezentantů, nemůže dojít.

Nicméně to neznamená, že se dřív či později informace o korupčním jednání Bidenových nedonesou i k demokratickým voličům. Nesporným negativem je i Bidenův mentální a zdravotní stav.

To vše zřejmě povede k tomu, aby demokraté v pravou chvíli představili již dávno připravenou náhradu a Biden bude včas odstraněn pravděpodobně s výmluvou na zdravotní stav.

Skandál kolem tajné laboratoře má tak možná větší význam než se zdá. Pokud by se dostal příliš na veřejnost, mohl by demokratům značně znepříjemnit život, protože by jistě neprospěl jejich již nepříliš tajnému želízku v ohni.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout