Mike Yeadon o depopulačních Agendách 21 a 2030 (video)

Mike Yeadon o depopulačních Agendách 21 a 2030 (video)

Agenda 21, která byla schválena v roce 1992 a následně Agenda 2030, kterou téměř všechny země světa schválily v roce 2015, jsou základem současné politiky většiny zemí, zejména pak západních.

Zásadním cílem obou agend je depopulace, degradace životní úrovně a zavedení jedné světové vlády a jedné měny v rámci jediné centrální světové banky v jakési neofeudální společnosti.

Bývalý viceprezident společnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon, odhaluje tento globalistický plán na drastické vyhubení světové populace a zotročení těch, kteří zůstávají, pod vlajkou Agendy 21/2030:

„V roce 1992 se v Riu sešly vlády celého světa a uspořádaly Summit Země… Vlády v podstatě podepsaly, že do roku 2030 už nebude žádná demokratická vláda, žádná soukromá osobní doprava, což je důvod, proč se vás snaží vytlačit ze silnic přes 15minutová města.“

„Naše vlády to podepsaly i za lidi, kteří se v té době ještě ani nenarodili. Odsoudily je do budoucnosti, ve které budou v zimě, hladoví, nebudou se moci pohybovat a budou vražděni lidmi, kteří se rozhodnou, že jsou u kormidla.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Mike Yeadon o depopulačních Agendách 21 a 2030 (video)

  1. Proto je nejvyšší čas združovat se do skupin a vystoupit z této korporace která tohle všechno za otroky podepsala,nevolit žádnou politickou stranu a jít svým směrem bez nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout