2 miliony letáků mají za cíl „probudit“ co nejvíc Nizozemců

2 miliony letáků mají za cíl „probudit“ co nejvíc Nizozemců

Rychle postupující zavádění Nového světového řádu lze v Evropě zastavit jediným způsobem: probuzením spících mas.

To chápe stále víc lidí a mnohde se již vyvíjí aktivity, které mají za cíl probudit i ty, kdo se o nic příliš nezajímají a jen stěží se dostanou k adekvátním informacím.

Část lidí se probudilo díky dění posledních tří let, nicméně jde o pouhý zlomek populace, zatímco globalisté stále urputněji tlačí na urychlení všech procesů s cílem splnění Agendy 2030 dřív než ve stanovenou dobu.

Nyní je tak zřejmě poslední šance něco zvrátit, což si uvědomili i v Nizozemsku, kde již dlouhodobě probíhají akce, jejichž cílem je probouzení mas.

Letáky Stop World Control jsou distribuovány po celém Nizozemsku a Flandrech (severní část Belgie), aby lidem otevřely oči. „Tímto způsobem můžeme odhalit a zmařit plány zločinných tyranů,“ píše David Sörensen.

Poté, co organizace Stop World Control distribuovala milion letáků, stovky lidí pokračovaly v žádostech o nové letáky. Nyní byly objednány stovky tisíc nových letáků. Záměrem je vytisknout další milion letáků.

Letáky mimo jiné uvádějí, že nizozemská a belgická vláda jsou zaměstnány WEF. „Plánují začít sledovat každý detail vašeho života: co děláte, kupujete, nosíte, jíte, koho potkáte, kde jste a tak dále.“

„WEF podporuje přijetí pedofilie jako přirozené sexuální preference. Podporují také indoktrinaci malých dětí, aby chirurgicky změnily svou sexuální identitu,“ pokračuje.

Leták také upozorňuje na Světovou zdravotnickou organizaci, která „funguje jako světová diktatura a jejíž vůle bude zákonem pro každou zemi na světě, když vyhlásí pandemii.“

Poukazuje se na to, že Bill Gates je jedním z hlavních finančníků WHO. Gates nemá vůbec žádné lékařské vzdělání, ale je stále propagován jako lékařská autorita.

Jeho „zdravotní radou“- coby největšího světového finančníka vakcín – je neustále injekčně píchat každého, což mu vydělá miliardy dolarů.

Leták navíc jasně uvádí, že všechny hlavní tiskové agentury jsou vlastněny malou skupinou investorů, kteří určují, co může být řečeno ve zprávách.

Miliardáři jako Gates a George Soros „darují“ stovky milionů zpravodajským organizacím po celém světě, aby kontrolovali to, co vysílají.

Nakonec leták upozorňuje na miliony lidí, kteří zemřeli poté, co jim byly injekčně podány experimentální vakcíny proti Covidu. Tisíce vědců, lékařů a lékařských organizací bijí na poplach.

Proč jsou vlády kontrolovány soukromými institucemi, jako je WEF a WHO? Proč jsou důležité informace skryty? Nejsou to konspirační teorie, jak se tvrdí, ale fakta, která si může ověřit každý rozumný člověk.“

Tolik informace z Nizozemska, kde již probíhá například i vyvlastňování zemědělců. Tato drastická vládní politika začíná probouzet další lidi.

Distribuce do schránek je celkem logickým krokem – mnoho lidí se o politiku vůbec nezajímá a neuvědomuje si, kam společnost nyní směřuje.

K jiným informacím, než jsou ty pečlivě kontrolované z mainstreamu, se zpravidla nedostanou. Pak jsou zřejmě letáky jedinou možnou cestou, jak k těmto „spáčům“ nepohodlná fakta dostat…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 4.9]

One thought on “2 miliony letáků mají za cíl „probudit“ co nejvíc Nizozemců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout