Žena močí na podlahu v letadle: „Už jsem to nemohla vydržet!“ (video)

Žena močí na podlahu v letadle: „Už jsem to nemohla vydržet!“ (video)

Ve videu zveřejněném online v pátek si neidentifikovaná žena stěžuje, že jí nedovolili použít toaletu – předtím, než si dřepla a ulevila si na podlaze.

Podle všeho letadlo při mezipřistání stálo a na nějakou dobu nebylo možné jít na toalety. Žena už ovšem nehodlala čekat, proto svoji potřebu vykonala před zraky lidí i kamery (jak podotkla i letuška).

Incident se odehrál v USA.

Žena tvrdí, že už to nemohla vydržet a nemohla ani čekat, až bude toaleta opět zpřístupněna….

„Můžete si dělat, co chcete,“ řekla žena. „Můžete poslat zatykač. Zatknout mě je lepší než tohle.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Žena močí na podlahu v letadle: „Už jsem to nemohla vydržet!“ (video)

  1. no a čo má byť? veď zvieratká to tak robia….. Len ich obvykle nepúšťajú na palubu lietadla. Viem, že ženy, najmä staršie a po viacerých pôrodoch môžu mať problémy so zadržiavaním moču, ale žena s tým počíta a poistí sa, keď ide do cudzieho prostredia – buď si vezme inkontinenčnú vložku alebo nohavičky, ak je to s ňou až tak zlé alebo chodí na WC v predstihu. Prípadne prechodne zníži príjem tekutín. A pri najhoršom existuje operačné riešenie.

  2. S navstevou toalet v letadle mohou byt potize. Mnohokrat nektery „pan“ pilot zakaze chodit na zachod i pri male turbulenci, treba 2 hodiny a dele. Je mi 83 a taky nekdy nemohu tak dlouho cekat. Dobre je moc nepit , hlavne ne COCA COLU, ktera zpusobuje nutnost jit na zachod.
    Kdyz jsem zacinal letat s vetronem, rikal instruktor“ upozornoval pri skoleni: vezmete si vzdy pri dalkovem letu lahev od marmelady“, vetsi otvor snad trefi i zena. Kdyz dnes nekam letim, beru si s sebou (dodrzujice radu instruktora) vzdy prazdnou lahev z plastiku, abych ty potize v nouzi vyse uvedene zeny nemel.
    (Mimochodem, turbulence mohou byt takove, ze co neni priputano leti ke stropu. Snnad 3-krat jsem mel potize drzet i rizeni letadla.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout