USA: Banka zablokovala firemní účet odpůrce covidismu a genových injekci i konta jeho manželky a zaměstnanců

USA: Banka zablokovala firemní účet odpůrce covidismu a genových injekci i konta jeho manželky a zaměstnanců

Možná jste již zaznamenali, že v různých zemích dochází od doby, kdy zablokovali účty kanadským kamioňákům a jejich příznivcům, k blokování účtů lidí, kteří nejsou v souladu s globalistickou agendou.

Ve velkém to bylo patrné na rušení účtů PayPal provozovatelům různých alternativních médií po celém světě a průběžně dochází také k rušení kont v bankách, které tak „trestají“ mnohé klienty za jejich názory.

V poslední době se celosvětově propíral takový útok aktivistické banky na „otce Brexitu“ Nigela Farage. Díky jeho politickému postavení se o problému začalo také víc hovořit a dokonce padla i šéfka banky, která zveřejnila zcela lživý důvod uzavření jeho účtu.

Na druhou stranu se jen velmi málo ví o tom, že takových lidí je v celém západním světě spousta.

Nedávno jsem se zde zmínila například o zablokování bankovního účtu německému blogerovi. Banka tak reagovala na to, že na svůj blog napsal pravdu o šéfce německých zelených ve vztahu k její váze.

Pokud by psal třeba i velmi hanlivě či dokonce lživě o jakémkoli politikovi AfD, nic podobného by se mu nestalo.

A jak ukazuje aktuální případ některým z vás možná známého bojovníka proti covidismu a genovým injekcím dr.Mercoly, tak ke stejným praktikám dochází také v USA.

Dr. Mercola není známý jen v USA. Pokud jste se zajímali o informace kolem covidového podvodu, jistě vám neunikly některé jeho články či videa.

Dr. Mercola provozuje již dlouhé roky úspěšný obchod se zdravotnickými prostředky a doplňky stravy pro lidi i zvířata, podle všeho má jít o největší obchod svého druhu na světě.

Dr.Mercola varoval před mRNA injekcemi, což je zřejmě hlavní důvod proč bylo nyní uzavřeno nejen jeho konto, ale i konto manželky a zaměstnanců jeho obchodu…

Floridská maloobchodní zdravotnická společnost Mercola Market a její zaměstnanci byli šokováni, když JP Morgan Chase Bank náhle bez vysvětlení zrušila jejich bankovní účty.

Mercola Market, společnost proslulá svými speciálními potravinami, nápoji, doplňky stravy, produkty pro domácí zvířata a dalšími zdravotnickými výrobky, je vlastněna Dr. Josephem Mercolou, kritikem vakcín proti COVID-19 a amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

Dr. Mercola praktikuje medicínu od roku 1985 a založil největší webovou stránku o přírodním zdraví na světě.

13. července společnost spolu se svým generálním ředitelem, finančním ředitelem a některými rodinnými příslušníky obdržela identické dopisy od Chase Bank, ve kterých se uvádělo, že jejich účty budou uzavřeny. Důvod tohoto náhlého rozhodnutí však zůstal nevysvětlen.

Hlasová zpráva zástupce Chase generálnímu řediteli Stevenu Ryeovi uvedla, že důvod uzavření jeho osobních účtů a účtů jeho manželky nemůže být zveřejněn „z právních důvodů“.

Přesto Rye trvá na přesvědčení, že uzavření bylo přímým důsledkem názorů Dr. Mercoly na pandemii.

Rye byl citován Florida’s Voice, když řekl:

„Věřím, že zrušili všechny účty kvůli názorům Dr. Mercoly (našeho zaměstnavatele). Nesl protichůdný pohled v celém příběhu COVID a je spoluautorem bestselleru „Pravda o COVID-19″, která odhalila pravděpodobnost, že tento virus byl vytvořen v laboratoři financované NIH.“

Rye také sdílel, že jeho dětem nebude v budoucnu dovoleno otevřít účty u Chase Bank, což vyvolalo další pobouření a nedůvěru.

Amalia Legaspi, finanční ředitelka společnosti Mercola Market, odhalila, že její osobní účet a účet jejího syna, který se používá pro výdaje na vysokou školu, byl zrušen.

Ještě důležitější je, že společný běžný účet Legaspiové a jejího manžela upoutaného na lůžko na Filipínách byl uzavřen, což významně omezilo její schopnost postarat se o jeho lékařské potřeby.

Dr. Joseph Mercola napsal úvodník s názvem „Cenzura Mercola – časová osa“, publikovaný v The Post & Email na začátku tohoto roku.

Mercola popisuje řadu incidentů, které vnímá jako cenzuru a porušování svých práv na svobodu projevu, které podle něj začaly po vypuknutí pandemie COVID-19.

Vzpomíná si, že Centrum pro vědu ve veřejném zájmu (CSPI) vyzvalo americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Federální obchodní komisi (FTC), aby proti němu podnikly kroky za to, že doporučuje vitamín D.

Jeho konflikty s úřady eskalovaly, když na konci října 2020 publikoval recenzovanou vědeckou práci podrobně popisující přínosy vitaminu D.

Na Štědrý den téhož roku mu generální prokurátorka Letitia Jamesová vydala oznámení o zastavení a požadovala ukončení sdílení informací o tom, jak mohou výživové doplňky podporující imunitu snížit riziko COVID-19. FDA vydala Dr. Mercolovi podobné varování.

V současné době se již na sociálních sítích objevují oznámení amerických klientů banky o jejich odchodu a výzvy k bojkotu banky.

Stejně tak mnoho lidí vyzývá guvernéra DeSantise, aby si na banku, která sídlí na Floridě, patřičně posvítil…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Banka zablokovala firemní účet odpůrce covidismu a genových injekci i konta jeho manželky a zaměstnanců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout