Velká Británie: Muž, který si říká „matka“, přiznává, že „kojí“ své dítě (video)

Velká Británie: Muž, který si říká „matka“, přiznává, že „kojí“ své dítě (video)

Tento případ biologického muže, který si adoptoval kojence, aby si mohl „hrát“ na to, že dítě kojí, je jasnou ukázkou zvrácenosti systému, ke kterému se hlásí všichni, kdo souhlasí s tím, aby si dítě adoptoval prakticky kdokoli.

V zemích, kde již bylo schváleno „manželství pro všechny“ se nyní dávají přednostně děti různým LGBTQI a to i přesto, že je k dispozici dostatek normálních párů, které nemohou mít děti.

To samozřejmě není v zájmu dítěte, ale výhradně v zájmu daného úchyla, jako je ten, který si adoptoval dítě, prohlásil se za matku a nyní údajně dítě „kojí.“

Je také možné, že se nakonec jedná o pedofila zaměřeného na velmi malé děti a tato hra na „kojení“ mu jen jednoduše „dělá dobře.“  Alarmující je, že – jak v článku dále zjistíte – je takových případů kojících mužů po celém „pokrokovém“ světě víc, tedy nejedná se o oejdinělý exces.

Zde je již velmi rychlá cesta k otevřené podpoře pedofilie…

Trans-identifikovaný muž, který byl v nedávném videu ITV News o stoupajících účtech za vodu ve Spojeném království profilován jako bojující „matka“, se nyní brání proti odporu za „kojení“ dítěte.

Mika Minio-Paluello, muž, který se identifikuje jako žena, nazývá kritiku transgender kojení „anti-trans nenávistí“.

Ve videu, které ho učinilo známým – a týkalo se stížnosti na zdražování vody – ho mohla veřejnost vidět poprvé:

Minio-Paluello poté poskytl svůj příspěvek k současnému stavu věcí, ale během rozhovoru se zvláštně zmiňuje o sobě jako o „matce“.

„Představa, že budeme mít ještě vyšší účty za vodu, prudce rostoucí účty, v době, kdy ceny již stoupají, a že musíme platit hodně za jídlo… to je těžké, pokud jste máma jako já, která se už snaží získat věci, které moje dítě potřebuje,“ říká Minio-Paluello.

Hned druhý den britský spisovatel a hlasatel Paul Embery sdílel klip Minio-Paluello a napsal : „Zprávy ITV přinesly článek o dopadu stoupajících účtů za vodu na běžnou matku. A tou matkou je muž.“

V době psaní nasbíral Emberyho tweet téměř šest milionů zhlédnutí.

Klip vyvolal obrovské množství odporu, přičemž obhájci práv žen se obávali, že ITV se uspokojuje s vymazáváním matek.

Členka parlamentu Rosie Duffield sdílela klip Minio-Paluello a přidala svůj vlastní komentář, ve kterém napsala: „Milá @itvnews , jsem si jistá, že je to krásná, inteligentní a slušná lidská bytost. Tohle byl důležitý kousek. Toto však není bojující ‚matka‘.“

Někteří uživatelé si také všimli, že Minio-Paluello během jedné ze scén, ve kterých je u kuchyňského dřezu, zřejmě myje odsávačku mateřského mléka.

Uživatel ‚Gender Is Harmful‘ zveřejnil detailní záběr na odsávačku mateřského mléka, což vyvolalo obavy uživatelů, kteří se ptali, proč by měl takový předmět vlastnit:

Obrázek

„Doufám, že to patří matce dítěte a ta si před prací odsává mléko nebo co,“ spekuloval jeden uživatel.

Jak komentáře na sociálních sítích stále přibývaly, Minio-Paluello reagoval na intenzivní odpor sociálních médií po jeho vystoupení ve videu ITV .

Dne 2. července sdílel Minio-Paluello vlákno 17 tweetů , aby se vyjádřil k situaci, přičemž zdlouhavá odpověď začala fotkou jeho a adoptovaného dítěte, jak sledují drag queen Aidu H. Dee.

 Aida H. Dee, přezdívka Saba Samuela, který již dříve na sociálních sítích vyvolal obavy kvůli jeho chování kolem dětí, přičemž panuje podezření, že je to dětský sexuální delikvent. 

Později ve svém vláknu Minio-Paluello přidal svou fotografii, jak „kojí“ své dítě ve zjevné snaze odpovědět na otázky týkající se odsávačky mateřského mléka, a tvrdil, že „trans ženy mohou kojit a já jsem své dítě kojil“. 

Vyzval k solidaritě v době inflace a ztráty mezd, ale dodal: „Adoptivní matky jsou matky. Lesbické matky jsou matkami, ať už dítě porodily nebo ne. Nevlastní matky jsou matky. Trans ženy mohou být matkami. Není na poslanci parlamentu nebo někom jiném, aby napochodoval do rodiny a diktoval, koho má dítě nazývat svým rodičem.“

Pak napsal velkými písmeny: „NECHTE KRÁSNÉ RODINY NA POKOJI“ a odmítal komentáře, které četl na internetu, a které vyzývaly k odebrání jeho dítěte….

Dále se věnuje konkrétně videu ITV a říká čtenářům, jak byl vybrán pro videorozhovor, a také odhaluje odsávačku mateřského mléka, která vyvolala kontroverzi.

Tvrdí, že ve skutečnosti patří jeho spolubydlící. Stále ale hájí myšlenku, že kdyby mu odsávačka patřila, nestála by za zmínku, protože „trans ženy mohou kojit“.

Pochybný řetězec odpovědí završuje tvrzením, že znepokojení nad mužem označeným za matku je „pravicovou taktikou rozptylování“, která má „zastřít skutečný boj.“

Kontroverze kolem krmení dítěte Minio-Paluello přichází v patách několika nedávných incidentů zahrnujících trans muže, kteří si vyvolávali laktaci. V květnu kontaktovali znepokojení občané úřad Child Welfare Services v Illinois poté, co transgender porno model oznámil, že si  vyvolal laktaci, aby mohl kojit adoptované dítě.

Tentýž měsíc dvě ženy v Austrálii obdržely od Twitteru oznámení, že porušily zákon poté, co tweetovaly o australském trans-identifikovaném muži, který kojil dítě. Jedna z žen, Jasmine Sussex, je zkušená poradkyně v oblasti kojení s téměř 20 lety zkušeností v péči o matku.

V rozhovoru pro  Reduxx Sussexová uvedla, že věří, že indukovaná laktace u mužů je „biologicky a psychologicky nebezpečná“ pro všechny zúčastněné.

„Muži, kteří tímto způsobem prahnou po ženské fyziologii, podle mého názoru buď trpí vážným klamem nebo jsou sexuálně motivováni představou, že jsou kojící ženy,“ řekla Sussexová.

„Neexistuje žádný důkaz, že by sekrece z mužské bradavky vyvolané léky byly nějakým způsobem ekvivalentní mateřskému mléku. 

Je pravděpodobnější, že sekrece jsou podobné galaktoree, ke které dochází, když se abnormální hladiny prolaktinu uvolňují z hypofýzy u žen, které nejsou těhotné nebo u nemocných mužů.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Muž, který si říká „matka“, přiznává, že „kojí“ své dítě (video)

  1. Schvaľujem popravy úchylov tohto druhu /a mnohých iných druhov / podľa islamského práva šaría. O pár rokov krutá realita, ktorej sa žiadna islamizovaná krajina sveta nevyhne.

    1. budou zabijet i nás jen proto že jsme běloši nebo proto že nejsme muslimové uč se radši bojovat a střilet pokud to v budoucnu budeš chtít přežit neztracej čas a uč se dokud je čas určitě se najde v tvém regionu ruzna bojová uměni tak začni co nejdřive budou řezat hlavy i nám to je potřeba si uvědomit že na islám budou chtít převezt i nás nevěřici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout