Spolupráce EU s Pfizerem pokračuje: EU zajišťuje rychlou hromadnou výrobu vakcín pro příští „nouzový stav“

Spolupráce EU s Pfizerem pokračuje: EU zajišťuje rychlou hromadnou výrobu vakcín pro příští „nouzový stav“

Na další řízenou pandemii se očividně připravují všichni. WHO chystá nová pravidla Mezinárodních zdravotnických předpisů a pandemickou smlouvu, což této organizaci umožní vládu takřka nad celým světem.

Gates, Tedros i Fauci stále vyhrožují další údajnou „pandemií“ a EU je samozřejmě v plném souladu v očekávání příští pandemické „apokalypsy.“

A také se na to potřebuje připravit – jak jinak než vakcínami, které budou pohotově připraveny, takže jakmile se jakákoli náhlá pandemie objeví, budou k dispozici.

Vznikla tak síť výrobců vakcín, kteří dokážou vakcíny vyrobit rychle a ve velkém množství, pokud by došlo ke „zdravotní krizi.“  EU už podepsala smlouvu se čtyřmi výrobci na čtyři různé typy vakcín. Nechybí ani starý známý, totiž Pfizer – jako výrobce mRNA vakcín.

Covid vakcíny nechrání před infekcí nebo závažným průběhem onemocnění, naopak, mohou způsobit masivní poškození zdraví (včetně smrti). Nejen, že to chtějí zamést pod koberec, chtějí se také držet dotyčných technologií.

Evropská komise zřídila „EU FAB“, aby zajistila, že budou připraveny dostatečné a flexibilní výrobní kapacity pro různé typy vakcín, které lze rychle aktivovat v případě nouzových situací v oblasti veřejného zdraví.

Vakcíny by proto měly být rychle dostupné ve velkém množství, „EU FAB“ může vyrobit až 325 milionů dávek vakcíny ročně. Odpovídající tisková zpráva byla zveřejněna 30. června.

Pro projekt byli vybráni výrobci vakcín Bilthoven Biologicals BV (vektorové vakcíny), LABORATORIOS HIPRA SA, CZ Veterinaria SAU a Laboratorio Reig Jofre SA (proteinové vakcíny) a Pfizer Ireland Pharmaceuticals a Pfizer Manufacturing Belgium (mRNA vakcíny). 

Každá z těchto společností se zavázala rezervovat minimálně 50 milionů dávek ročně. Ty jsou vyráběny v EU, konkrétně v Belgii, Irsku, Nizozemsku a Španělsku.

„EU FAB“ má fungovat ve třech fázích: V preventivní fázi jsou rezervovány potřebné výrobní kapacity. V krizové fázi se Evropská komise po zjištění stavu nouze v oblasti veřejného zdraví rozhodne nakoupit vakcíny, které se pak mají do roka vyrobit v předem dohodnutém počtu „EU FAB“.

„EU FAB“ je financován Evropským úřadem pro reakce na mimořádné události v oblasti zdraví (HERA) a Evropskou agenturou pro zdraví a digitální technologie (HaDEA) v celkové výši 160 milionů eur ročně.

„EU FAB vzniká jako ponaučení z covidové pandemie, aby se zlepšila schopnost Evropy rychle reagovat na takové krize a aby byly vakcíny dostupné evropským občanům,“ tvrdí komisař EU pro vnitřní trh Thierry Breton.

Ten byl z projektu nadšený: „Tento skvělý projekt posílí průmyslové kapacity EU, zajistí, že budeme schopni reagovat na budoucí pandemie a posílí strategickou autonomii EU.

Koneckonců, vakcíny se mají vyrábět tak, jak by se neměly vyrábět – a to takovou rychlostí, že už je jasné, že bez seriózních bezpečnostních studií se injekce stanou pro lidi extrémně nebezpečnými. 

Vzhledem k tomu, že se ignorují zdravotní následky očkování, o zdraví Evropanů zde jistě nejde. Pro farmaceutický průmysl by se budoucí pandemie mohla stát opět zlatým dolem. Výroba vakcíny je zajištěna – chybí jen nemoci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

14 thoughts on “Spolupráce EU s Pfizerem pokračuje: EU zajišťuje rychlou hromadnou výrobu vakcín pro příští „nouzový stav“

  1. Len ak nasilu, ale to by som im neradil! Zasoby potravin mam dostatocne, aj prachy a na pracu sa mozem vysrat! Otazka vsak je, ci budu mat tolko dobrovolnikov teraz, ked uz aj mnohym zapichnutym doslo ci dochadza…

    1. Taky mám lovecké nože ale na spracování potravy, ryb a hub když bude všechno zavřeno ,na příděl a bude hlad. To udělají jako první lidi budou vydírat hladem,peníze budou k ničemu ,hotovost zrušena,učty a potraviny jen pro očkované .Pořadí v jakém k těmto věcem dojde si domyslete.

   1. Když bude hlad a zůstane tu taky ještě mnoho uprchlíků žádný plot nebude dost vysoký aby ochránil vaše zásoby potravin .Nastane rabování i se zbraněmi. Na to by se měl každý připravit a předvídat . Už teď jsou k sobě lidi bezohledný v čase nedostatku se z lidí stává zvěř.

    1. já to mám dobrý v mé blizkosti dokonce celá rodina znami přatele a bratranci mají stejné smyšleni jako já mám dokonce bratrance v Draždanech co fandi Putinovi a věři v Illuminaty jako já nikdo z nás neni očkovany EU tu nenávidime všichni takže tu komunitu bych měl penize na konci roku našetřeno pul mega ž schazi jen se naučit bojovat abych byl připraven na nejhorši to začnu řešit už na zaři jdu na Wing Chun možna do budoucna zvažim aspon 1 tydně i Kickbox

 1. další finanční tunel na všechny obyvatele EU, tedy s výjimkou těch čerstvě příchozích. Globalisté už trénují na další pandemii, asi o ni už něco ví, výrobci chystají výrobní kapacity i když neví vlastně na co, možná neví a stáda ovcí v EU platí a platí. Stále dokola.

  1. to ví, protože BG v jednom rozhovoru řekl, že se blíží do a, kdy přijde nová epidemie, horší a viróza to nebude. Vůbec se nebojí to říct veřejně.

 2. e to taká krása prvá dávka 💉🤒 duha dávka 💉💉🤕 prví Booster 💉💉💉🥵 duhy Booster 💉💉💉💉🥶e to třetí Booster 💉💉💉💉💉👨‍🦼e to další Booster 💉💉💉💉💉💉💀třeba už pak budeš tuhy a prdět do hliny ⚰

   1. já nikomu zlo nepřeji jen si z lidi a jejich hlouposti dělám srandu je to jako by to bylo ještě včera když jsem šel tak po ulici a vyděl babičku s 😷 to sem měl co dělat abych nepustil zachvat smichu s té tuposti lidi i když ta babička na mě vydělá že ten smích jen sotva držím 😁 někdy to je vtipné ty absurdity měj pro to pochopení zlo fakt nikomu nepřeji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout