Německo si již téměř dva roky letecky přiváží 1000 Afghánců měsíčně

Německo si již téměř dva roky letecky přiváží 1000 Afghánců měsíčně

To je samozřejmě počet, který je ještě nad rámec všech, kdo do Německa přijdou po vlastní ose. Navíc z každých 1000 Afghánců budou statisíce poté, co si každý z nich sloučí široké rodiny.

Výměna obyvatel je tak v plném proudu – a to za přímé podpory současné Německé vlády. Otázka je, kam je umístí, až budou mít plno. Migrační pakt jim nakonec umožní si je „odložit“ u sousedů.

S hromadným dovozem Afghánců začala německá vláda již záhy poté, co došlo ke stažení vojsk NATO ze země. Poté, co se zjistilo, že si v „zásilkách“ údajně prověřených „tlumočníků a místních spolupracovníků“ dovezli Němci také teroristy a kriminálníky, program se nedávno na tři měsíce pozastavil.

Nyní s velkou pompou oznámila německá vláda, že program bude i nadále pokračovat. Jak chtějí zajistit, že mezi Afghánci nebudou žádné  kriminální živly?

Prý se o jejich prověření nyní starají neziskovky, které jsou samozřejmě plné nadšených vítačů a muslimů…

Nyní znovu začíná přijímací program pro Afghánce. Program, se kterým má do Německa přijíždět měsíčně 1000 Afghánců, se na tři měsíce odmlčel. Strach, že by se touto cestou mohli dostat do Německa islamisté a zločinci, program na krátkou donu pozastavil.

Jde o „srdcový projekt“ zelené ministryně zahraničí Annaleny Baerbockové, píše Neue Züricher Zeitung a ptá se, zda má nyní vláda bezpečnostní rizika pod kontrolou. Jak známo, mezi nespočtem „pomocných dělníků“ byla nejen spousta gaunerů, ale i lidí, kteří už byli z Německa deportováni.

Začalo to znovu minulé pondělí – 1 000 bývalých místních zaměstnanců nebo zvláště „zranitelných lidí“ přiletí do Německa každý měsíc. Jako by nebylo dost problémů s obohacovači, kteří už byli do Německa propašováni.

Na penězích samozřejmě nezáleží, zatímco důchodci, kteří celý život pracovali, dostávají pár stovek eur měsíčně.

A pokud jde o bezpečnost pro dlouhodobě trpící populaci, zde byla údajně přijata opatření: „dodatečné bezpečnostní pohovory pro žadatele by měly odstranit jakékoli pochybnosti o tom, zda nejsou nově příchozí mladí muži problémoví.“

O krok kupředu, protože Baerbocková se již dříve stavěla proti povinným bezpečnostním pohovorům, které mají sloužit k prověřování možného teroristického pozadí prostřednictvím intenzivního výslechu.

Ministryně zahraničí měla zřejmě předem obavy, že jeden nebo druhý z jejích miláčků při rozhovorech propadne. CDU a AfD ostře kritizovaly ministryni a přijímací program poté, co se na veřejnost dostaly první obavy ze zneužívání.

A jak se tedy takový výběr „Novoněmců“ provádí? Následovně:

💥„Neziskovky se přímo podílí na výběru těch, kteří opustí Afghánistán. Více než 70 neziskových organizací, takzvaných registračních úřadů, pomohlo vládě navrhnout lidi pro vstup do Německa.“

Přesto se prý kvůli rozhovorům objevují kapacitní úzká místa. Pro Baerbockovou žádný problém, protože…

💥„…Baerbocková trvá na splnění stanovené kvóty 1 000 Afghánců měsíčné. Mluvčí ministerstva zahraničí v pátek řekl, že vláda se přirozeně snaží tohoto čísla dosáhnout.

A pak se samozvané „demokratické strany“, které se ani nechtějí smířit s výsledky voleb, diví, že lidé, kteří ještě dokážou používat mozek, vidí AfD jako jedinou sílu, která je ochotna toto šílenství zastavit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Německo si již téměř dva roky letecky přiváží 1000 Afghánců měsíčně

 1. už se těším až si Němci budou uživat vyznavaču Allahu na plné pecky největší vrazi Evropy s dosud nevyplacenymi válečnymi reparacemi a pořad nás ty svině berou jako podřadný druh s vychodu mít z nás levnou montovnu s dvojí kvalitou potravin se mzdami 3x menšimi než maji Němci ono jsme žebraci a vy budete porobeni Mohammedany vy Německé Kurvy a budete jim sloužit a platit džizju Němky si budou brat za muže muslimy a budete držet hubu stejně si nezasloužite ani existovat bez Němcu v Evropě bude větší klid jen doufám že se našinci stihnou probudit a postavit na hranici s Německém a Rakouskem betonové zdi

  1. Otázkou je, jak dlouho Vás to bude těšit v rámci otevřeného Schengenu, až budou jezdit muslimáci z Německa na výlety do ČR, nebo třeba oslavit Silvestra 😉

   1. proto jsem napsal na hranici s Německém a Rakouskem aby byli postaveny betonové zdi a pokud jsou lide v ČR tak debilni že nevidi hrozbu pak dobře nám tak

    1. Nevidí a jsou debilní, věřte mi. Psal jsem o tom od roku 2015, že musíme ihned odejít z EU, dnes už to nedělám, nemá to cenu. Tupý plebs si chce užít dnešní Francii a bude mu dopřáno.

 2. https://cz24.news/wc-bez-pohlavi-ve-skolach-pariz-v-plamenech-farrage-bez-banky-politicky-nekorektni-zpravy-video-cz-27-min/ islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

 3. Proč by nevozili? Když Češi maj za minstra i takovýho ultraňuňa jako je Rakušan, který Ojropské Hovniji zaplatí za každýho nepřijatýho alejkuma 20.000 Euro, tak se to vyplatí! Neztěžuj si, že z Tvé kapsy! Volils kokotpětku? Tak plať. Volils jiné EUňuchaly? Tak plať. Furt nezvedls prrel ze sesle? Tak plať!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout