Geert Vanden Bossche přináší důležitý vzkaz o tom, co se bude dít v příštích měsících (video)

Geert Vanden Bossche přináší důležitý vzkaz o tom, co se bude dít v příštích měsících (video)

Pokud jste v „době covidové“ sledovali odpůrce genových injekcí z řad odborné veřejnosti, kteří před nimi ostře yvstupovali, jistě vám neušla ani varování imunologa Geerta Vanden Bossche.

Nyní lékař poté, co zaznamenal doslova explozi autoimunitních onemocnění, vystoupil, aby varoval některé příjemce genových injekcí.

„Lidé, kteří nebyli „očkováni“ proti covidu, nebo kteří dostali placebo, nejsou ohroženi vážným onemocněním. Totéž platí pro lidi, kteří dostali pouze jednu injekci nebo kteří se nakazili virem před očkováním.“

To říká belgický vakcinolog a imunolog Geert Vanden Bossche ve svém nejnovějším videu.

„Lidé, kteří si vzali dvě nebo více injekcí proti průlomové infekci, jsou vystaveni riziku vážného onemocnění,“ varuje Vanden Bossche. Očekává, že brzy uvidíme první známky těchto problémů.

V tomto případě se jedná o osoby, které byly očkovány v rané fázi, což se týká zejména starších osob.

Imunolog radí lidem, kteří spadají do této kategorie, aby se ujistili, že mají přístup k antivirovým lékům.

„Co můžeme očekávat v následujících týdnech? Další nárůst počtu případů akutního autoimunitního onemocnění, jako je imunitně podmíněná myokarditida a imunitně podmíněný diabetes 1. typu.

Vidíme také stále více případů turbo rakoviny a to se bude jen zvyšovat,“ varuje Vanden Bossche.

„Nadměrnou úmrtnost způsobenou těmito autoimunitními poruchami a rakovinou bude následovat velká vlna hyperakutního onemocnění COVID-19 u očkovaných lidí někdy koncem léta nebo začátkem podzimu,“ očekává imunolog.

„Chtěl jsem se s vámi o to podělit, protože si myslím, že je to důležitá informace.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 47 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Geert Vanden Bossche přináší důležitý vzkaz o tom, co se bude dít v příštích měsících (video)

  1. vedlejší učinky vakcín = nova pandemie na to přijdou další omezení buzerace a povinný vax 💉☠ budou nás léčit tak dlouho dokud nás všechny nezabijou ⚰

  2. „Geert Vanden Bossche“ nie je moc inteligentny, alebo sa boji povedat, ze: virus ziadny neexistuje, COVID je depopulacna a kontrolna agenda nosatej mafie

  3. Igis, a MUDr. Peková sekvenovala co? Teď nevím, kdo má přespříliš inteligence.
    Pokud se podívám laickou logikou, tak nějací malí vetřelci existují a existovat budou, od parazitů viditelných k méně viditelným, pro každého jedince stačí přežití do rozmnožení jeho potomstva. To, že někteří lidé experimentují s modifikací těchto breberek je velmi pravděpodobné, účel vojenský, depopulační, byznysový a až na hnoji pro zdraví. Pokud srovnáme úroveň hygieny mladých Indů z kasty nedotknutelných s majitelem letecké společnosti, tak je malý zázrak, že se nedotknutelní tak vesele množí…

  4. Jinak Dr. Bossche opíchaní nebudou naslouchat a raději si vyslechnou něco uklidňujícího, třeba velvyslanece Adama, domnělého křížence osla či praktika Koubka a jako bubu zmrda Flégra, aj. experty.
    Velmi se obávám, že se jeho slova naplno projeví. Znám totiž několik neustále nemocných mladých lidí, kteří si nechtějí přiznat nesmyslné opíchaní.

  5. V mem okoli je bohuzel mnoho zabodanych jiz nezijicich. Ti dalsi trikrat a vicekrat zachraneni maji velke zdravotni problemy. udajne z niceho nic, Pred zapichem byli uplne zdravi. A nedej boze jim povedet ze to jsou zadouci nezadouci reakce na biologickou zbran, To jsou schopny vyskrabat oci, Urcite to nema souvislost urcite neeee!!! S nimi se neni o cem bavit. Snad jen o tom se bavi ze vrahove v bilych plastis udajne nemuzou prijit na pricinu jejich potizi. Vsechno je v poradku ale stav se nelepsi, spis naopak. Jak rikam je to marast s temi zachranenymi. Brrr je to hnus.Strach udelal svoje, nechali se zabodat proti pocitacovym virum! No to me poser. Viry nikdo neizoloval, nevidel je to podvod, Viry jsou pocitacove sekvence jsou nezive. Vir neni biologicky material, Covid je nemoc z ozareni vlivem siti 5G. Ale vysvetlete to tem zabodancum, svoji zachranu si brani zuby nehty.Co na tom ze mam zdavotni potize ktere jsem nemel pred zapichem? Asi ctyri nezabraly jdeme na patou. A mozna posledni!!! Kdo chce kam uz je tam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout