Expert prokázal, jak „Covid léčba“ způsobila nadměrná úmrtí po celém světě

Expert prokázal, jak „Covid léčba“ způsobila nadměrná úmrtí po celém světě

Další z mnoha expertů, kteří velmi záhy odhalili covidový podvod, ale byli umlčováni, se nyní v Kanadě snaží dokázat, že svět žádnou „strašlivou pandemii“ nezažil.

Došlo pouze k zabíjení lidí vlivem nezákonných a veskrze škodlivých restrikcí, špatné léčby a vše „dorazily“ genové injekce.

Dr. Denis Rancourt, který působí v Kanadě, podával své svědectví pro National Citizens‘ Inquiry v Ottawě v Kanadě.

Dr Rancourt, vědec s doktorátem ve fyzice, který zastával klíčové výzkumné pozice ve Francii a Nizozemsku, než se před 23 lety stal profesorem fyziky a vedoucím vědcem na University of Ottawa, podává svědectví o tom, co je na vině nadměrných úmrtí v některých zemích.

Poslední tři roky prováděl s týmem statistiků a vědeckých výzkumníků obrovské množství studií o úmrtnosti ze všech příčin. Ty se zaměřily na Severní Ameriku, ale zahrnovaly i další západní země, což vedlo k více než 30 vědeckým zprávám. 

Jeho nálezy se zdají být průkazné a ukazují, že v roce 2020 na planetě nebyl žádný zvláště virulentní patogen; že nadměrná úmrtí toho roku byla zcela způsobena opatřeními uloženými proti fiktivní hrozbě a poté od roku 2021 vakcínami.  

Dále dochází k závěru, že žádná z různých „pandemií“ oznámených USA a Kanadou od druhé světové války se neodrazila v nadměrné úmrtnosti ze všech příčin. Jinými slovy, i ony byly fikcí.   

Důležité je, že při vyšetřovacích slyšeních Dr Rancourt vysvětlil své zaměření na   údaje o úmrtnosti ze všech příčin. Je to proto, že neobsahuje žádné předsudky. 

Jde o jednoduché počítání úmrtí podle věkové skupiny, podle pohlaví, státu, města a času. Umožňuje člověku zaznamenat a korelovat události, jako jsou vlny veder, zemětřesení, války, ekonomické deprese; cokoli, co rozruší populaci natolik, aby to způsobilo smrt.

Jeho „síla“ spočívá v tom, že poskytuje jasný, nemanipulovaný obraz dané populace. 

Během 97minutového svědectví poskytl podrobné důkazy, aby ukázal, jak dospěl ke třem základním závěrům:


1. Kdyby vlády neudělaly nic neobvyklého, kdyby neohlásily pandemii, nereagovaly na předpokládaný nový patogen, neudělaly nic víc, než co se obvykle dělá, když je v zimě vysoká sezónní úmrtnost, nedošlo by k žádné nadměrné úmrtnosti.

Existovala obvyklá ekologie patogenů, se kterými žijeme a jsou vždy přítomny. Lidé onemocní, uzdraví se, někteří zemřou, ale neexistovala žádná pandemie, která by způsobila nadměrnou úmrtnost přesahující historický trend, a to by zůstalo, kdybychom věci nechali být.

2. Opatření, která vlády uplatňovaly, představovala mnoho různých forem útoku, z nichž všechny přispěly k nadměrné úmrtnosti.

3. Očkovací kampaň proti Covid-19 způsobila obrovskou nadměrnou úmrtnost v jasně viditelných vrcholech, které jsou přímo spojeny se zavedením různých dávek vakcín pro různé věkové skupiny a v různých jurisdikcích a podobně je tomu s podáváním přeočkování. 

Nadměrná úmrtnost nastává bezprostředně po očkování a trvá několik dní, poté křivka úmrtnosti exponenciálně klesá po dobu asi dvou měsíců. Dr Rancourt zdůrazňuje, že není možné mít tak neobvyklý vzorec, aniž by to bylo kauzálně spojeno s injekcemi. 


Rancourt dále vysvětluje, proč nedošlo k pandemii virového respiračního onemocnění, a ukazuje, že když se integruje úmrtnost ze všech příčin v období „Covid“, existují obrovské rozdíly mezi oblastmi, což je v rozporu s hypotézou šíření viru. 

Nadměrná úmrtnost v USA byla v tomto období pětkrát vyšší než v sousední Kanadě v poměru k jejímu počtu obyvatel, což je epidemiologicky nemožné. 

Tyto rozdíly byly také viditelné mezi státy USA, což znamená, že je třeba se podívat na sociální faktory, aby se tento jev vysvětlil. K nadměrné úmrtnosti došlo hlavně v jižních státech, které mají vysoký výskyt sezónních bakteriálních zápalů plic, a tyto infekce nebyly dostatečně léčeny, protože během období „Covid“ všechny západní národy snížily předepisování antibiotik nejméně o 50 procent. 

Dalším silným populačním korelačním faktorem byl počet osob se zdravotním postižením. USA mají velký počet registrovaných zdravotně postižených a lidé, kteří se spoléhají na vnější podporu pro každodenní potřeby, nemohou fungovat ve společnosti v lockdownu. Má také vysoký počet chudých lidí, 

Nadměrná úmrtnost v roce 2020 v Evropě byla také v rozporu s představou šíření viru. Ihned po vyhlášení pandemie se Lombardie v Itálii stala hotspotem, kde nemocnice nasazovaly dva lidi najednou na mechanické ventilátory. Dnes je již známo, že ventilátory zabíjely.

Italská krize se ale nedostala do Švýcarska, ani vysoký počet obětí Španělska nepřekročil hranici s Portugalskem a vrchol Alsaska ve východní Francii neovlivnil sousední Německo.

To potvrzuje, že příčinou nemohlo být virové respirační onemocnění. Kromě toho, i když se tvrdilo, že letalita „Covid“ je exponenciální s věkem, údaje o úmrtnosti nevykazují žádnou korelaci s věkem.

Vzhledem k tomu, že podvod začal se zasetím myšlenky na pandemii, klíčem k odstranění iluze jsou pevná a nevyvratitelná data. Ta poskytl doktor Rancourt.

Své svědectví dokončil prosbou k vědcům a lékařům, aby se vrátili a podívali se na data o tom, kdo a kde a kdy umírá a s čím to souvisí. Věří, že musí dojít k resetu myšlení, aby bylo možné rozpoznat, že nás virologové využívají a křičí oheň tam, kde ve skutečnosti nic nebylo.

Domnívá se, že lékaři a pohotovostní pracovníci si nasadili „brýle Covid“, díky nimž vidí věci, které jsou jindy normální, jako nebezpečné.

Postuluje, že způsob, jak obnovit myšlení, je použít tvrdá data, která nelze zpochybnit, a to jsou data o úmrtnosti ze všech příčin. 

Pokud se tento problém s centrálními údaji nevyřeší, obává se, že pandemie budou i nadále bezdůvodně vyhlašovány a populace budou napadány podle libosti….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Expert prokázal, jak „Covid léčba“ způsobila nadměrná úmrtí po celém světě

  1. Dr. Rancourt jde na věc logikou, plicní ventilátory opravdu zabíjely, což dokazuje náš MUDr. Polert. Byly nucené, oproti koňské masti ivermektinu, která byla zakázána. Teď zbývá maličkost: stačí když většina lidí i lékařů přiznají své pomýlení, ha ha ha hi hi hi jak prosté, poté zavládne mír a pohoda. Nebo se spolehnout na soudní slepotu?

  2. Taková prasárna se stala a nic se pořád neděje. Mám pocit, že to vyšumí do ztracena, jako to bylo s lymskou boreliozou, která unikla z laboratoře, teď nevím z jakého ostrova hned vedle USA.

  3. Táhnšte už do prdele s vaší kovid léčbou, vždyť to bylo plánované vyvražďování pro zelené žabí kůžičky, to už dnes ví každé malé dítě, pouze pro EU, USSA dementi dělají jakoby nic.

  4. ad : „Rancourt dále vysvětluje, proč nedošlo k pandemii virového respiračního onemocnění, a ukazuje, že když se integruje úmrtnost ze všech příčin v období „Covid“, existují obrovské rozdíly mezi oblastmi, což je v rozporu s hypotézou šíření viru. “

    Rancourt je plateny podvodnik, aby odviedol pozornost virus/covid slepcov.
    Kto cita, ten vie, ze ani virus, ani covid neexistuju, iba medialne taraniny pre lenive ovce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout