Dvojí metr německé justice: Za nakažení 51 lidí závažnou nemocí podmínka, za vydávání výjimek z roušek několik let vězení „natvrdo“

Dvojí metr německé justice: Za nakažení 51 lidí závažnou nemocí podmínka, za vydávání výjimek z roušek několik let vězení „natvrdo“

V posledním zhruba roce padly v Německu tři velmi diskutované rozsudky, které jsou jen další ukázkou zvrácené covidové politiky, kdy zločinci zůstávají beztrestní a ti, kdo odmítali škodit a chtěli pomáhat, končí ve vězení.

V minulosti jste si zde mohli přečíst o dvou případech lékařek, které vydávaly výjimky z nošení roušek. Obě lidem ve skutečnosti pomohly  a nikoho nepoškodily. Přesto skončily na několik let ve vězení.

Hezky natvrdo, mezi skutečnými zločinci.

Nedávno padl pro změnu ortel několikaletého vězení nad lékařem, který vydával svým neočkovaným pacientům potvrzení o covid očkování. Mnohé tak možná zachránil před dalekosáhlými důsledky genových injekcí.

Všichni pacienti těchto tří lékařů je pouze chválili, nebyla na ně podána žádná stížnost, nikomu nepoškodili zdraví. Nenašel se nikdo, kdo by v tomto smyslu proti nim svědčil u soudu.

Přesto dostali nepodmíněné tresty, očividně proto, aby si další lékaři něco podobného při další plánované „plandemii“ rozmysleli.

Nyní pro změnu padl rozsudek nad lékařem, který nakazil 51 lidí hepatitidou. Na rozdíl od tří výše zmíněných dostal pouhou podmínku, takže zůstává na svobodě.

Lékař, který byl předmětem skandálu s hepatitidou v Donauwörthu, je zcela odlišný než případy tří „natvrdo“ odsouzených. Nakazil 51 pacientů hepatitidou.

Den poté, co bochumští soudci poslali Habiga za vydávání covid pasů do vězení po více než roce ve vyšetřovací vazbě, druhý lékař opustil v pátek okresní soud v Augsburgu přesně tak, jak se tam objevil: jako svobodný muž.

61letý muž byl odsouzen ke dvěma letům vězení, ale s podmínkou.

„U soudu anesteziolog obvinění přiznal. Opakovaně si pomáhal k anestetikům připraveným pro pacienty, aby byl schopen pracovat navzdory silným bolestem a psychickým problémům,“ píše SWR:

„Lékař sám měl hepatitidu C, kterou pak pacienty nakazil, ale v té době o tom nevěděl. Pacientům se omluvil. Nedokázal vysvětlit, jak se dostal do této sestupné spirály.“

Státní zástupce zdůraznil, že obžalovaný jako lékař měl vědět o nebezpečí nákazy ostatních. Lékař bral léky proti bolesti kvůli chronickému onemocnění střev.

„Kromě toho dlouho trpěl depresemi,“ píše SWR ve své zprávě: „Psychiatrický expert v procesu řekl, že by to mohla být pro obžalovaného polehčující okolnost.“

Nemocniční pojišťovna také musela vyplatit přibližně 2,6 milionu eur jako odškodnění za bolest a utrpení 51 pacientům, které lékař nakazil.

Ale případ doktora z Donauwörthu nemá vůbec žádný politický rozměr – v tom je zcela odlišný od případu Habiga, který vydával potvrzení o covid očkování neočkovaným či od dalších kauz, v nichž lékařky vydávaly výjimky z nošení roušek.

Rozpor mezi těmito rozsudky je zarážející. A živí podezření, že šlo o politické procesy, jejichž cílem bylo odradit a zastrašit ostatní lékaře…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Dvojí metr německé justice: Za nakažení 51 lidí závažnou nemocí podmínka, za vydávání výjimek z roušek několik let vězení „natvrdo“

  1. Takto vyzerá skutočný fašizmus v praxi!!! A toto čaká aj nás na Slovensku. To je ono, to je ono. Cililing. Utvorte koridor … Za toto ste ozaj štrngali v novembri roku pána 1989 na námestiach? A ak nie, tak hajde opäť na námestia!!! Mysleniu zdar!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout