Dezinformace mainstreamu o nejteplejších dnech vůbec byla záhy zpochybněna

Dezinformace mainstreamu o nejteplejších dnech vůbec byla záhy zpochybněna

Informace o údajně nejteplejším dni vůbec přineslo i u nás mnoho čelních dezinformátorů a manipulátorů v čele se Seznamem. To je celkem logické, propaganda má za cíl nyní mimo jiné vyvolávat klimatickou hysterii, aby byl lid ochoten přijímat šílenou bruselskou politiku zeleného údělu.

Propagandistická média po celém světě citovala počítačový klimatický model Climate Reanalyzer University of Maine, který byl od té doby zpochybněn.

Jak upozorňuje mnoho nezkorumpovaných klimatologů, tak tyto počítačové modely jsou velmi nespolehlivé a již v minulosti předpověděly apokalypsy, které se nakonec nestaly, včetně nesmyslu o tom, že od roku 2022 již nebude v Arktidě v létě žádný led.

Americký národní úřad pro oceán a atmosféru (NOAA) řekl AP News: „Ačkoli NOAA nemůže ověřit metodologii nebo závěr analýzy University of Maine, uznáváme, že jsme v teplém období kvůli změně klimatu.“

V reakci na to, že NOAA zchladila neověřitelná zjištění modelu, právník pro životní prostředí Steve Milloy tweetoval: „NOAA utíká od tvrzení o ‚nejteplejším dni‘.“

Dokonce i americký mainstream povídačky o nejteplejším dni vůbec zcela zpochybnil.

V pátek večer uveřejnil The Wall Street Journal Milloyův úvodník s názvem „Nejžhavější dny vůbec? Nevěřte tomu.“

„Jedním zřejmým problémem aktualizovaného příběhu je, že neexistují žádná satelitní data z doby před 125 000 lety. Vypočítané odhady současných teplot nemohou být spravedlivě srovnávány s odhady globální teploty před tisíci lety,“ napsal Milloy.

Šéfové průmyslu globálního oteplování strávili poslední tři desetiletí zběsilým pobíháním po celém světě v soukromých tryskáčích a prorokováním, jak svět bezprostředně skončí kvůli emisím z motorů na fosilní paliva.

Oni sami však vlastní soukromé tryskáče, jacht, mnoho sut a několik luxusních vil.

Příkladem jsou hlavní propagandisté klimatické katastrofy.

Al Gore:

Michael Bloomberg:

Překlad: Michael Bllomberg vlastní 6 letadel, 3 helikoptéry, 11 domů a 42 aut. On sám tvrdí, že lidé by měli jezdit výhradně veřejnou dopravou…

Vzpomeňte si, že v roce 2018 klimaalarmistka Greta Thunbergová tweetovala jakéhosi „vědce„, který tvrdil, že „celé lidstvo“ bude vyhlazeno, pokud v příštích pěti letech nepřestaneme používat fosilní paliva.

A manipulují například i v předpovědích počasí, kde začínají v některých zemích účelově využívat červeně zbarvené mapy:

Klima se neustále mění po dobu 4,54 miliardy let.

Země průběžně prochází dobami ledovými a fázemi oteplení. Bylo tak tomu vždy. A lidstvo nejlépe prosperovalo v teplejších dobách, což propagandisté záměrně zamlčují.

Důkazem jsou například i nálezy z Grónska, kde se před staletími běžně pěstovalo obilí, což je dnes nemožné.

Minulý týden proběhla mediální blesková kampaň průmyslu globálního oteplování, která měla protlačit „dezinformace“ modelem, o kterém dokonce i NOAA varovala, že není spolehlivý.

To je prostě fakt, který jasně potvrzuje, kdo je zde největší dezinformátor….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dezinformace mainstreamu o nejteplejších dnech vůbec byla záhy zpochybněna

  1. Nechte klima raději na přírodě, neb degradující lidský mozek nevidí nic jiné než peníze, takže teploty vnímá také podle svých finančních možností. Pokud se lidstvo nezlikviduje samo udělá to příroda.

    1. Nějak nechápu, jak si to představujete – „nechte to na přírodě“ – To se máme odstěhovat na Mars, abychom do té přírody nezasahovali? Uvědomte si, že v podstatě vším co děláme a kupujeme do přírody evidentně zasahujeme. Nebo tím myslíte, že máme na přírodu kašlat a nechat na ní, jak rychle ji my zničíme? Ano, ekologický boj je zneužíván korporacemi, které na něm nechutně bohatnou, stejně jako na znečišťování. Ale to proboha neznamená, že to „máme nechat na přírodě“ a nedělat nic. Bohužel je ale potřeba nejdříve zničit kapitalismus (který se už samovolně stal spíše něčím podobným feudalismu, protože někteří soukromníci jsou už v podstatě šlechta), protože jinak se skutečně každá snaha o záchranu přírody zvrhne.

  2. Zatím mi ještě paměť slouží. V červnu býval vždycky tropický týden, kdy se teploty vyšplhaly nad 30 °C. V noci bylo takové vedro, že se nedalo spát, dávala jsem mokrá prostěradla na okna a přes nábytek, případně na podlahy. Letos jsem ještě nemusela. Takže nevěřím, jsou to kecy.

    1. I kdyby vaše měření byla přesnější než ta prováděná vědci, pak pořád platí, že je provádíte na jednom místě. I kdyby jeden klimatický model selhal, důkazů o globálním oteplování je tolik, že jej kromě lidí kteří to nestudovali niko nezpochybňuje. Zato je popírá mnoho politiků, ekonomů a dalších pavědců a odborníků na vše, Kterých je přirozeně mnohem více něž těch, kteří tomu doopravdy rozumí. Bohužel ale lidé chtějí slyšet, že si mohou dělat co chtějí a proto více lidí hlasitěji ukazuje „důkazy“ které v podstatě nejsou relevantní. Dnes se nevydělává na pravdě ale na tom, že říkáte lidem co chtějí, takže tito lidé jsou často i lépe placeni. Můžete najít jednotlivé odchylky nebo chyby, ale ne dost velké na to, aby zpochybnili stovky globálních měření. Mimochodem globální oteplování mění Golfský proud, který otepluje velkou část Evropy. Stejně tak tající voda ze zamrzlých částí světa může jinde způsobit ochlazení. Díky globálnímu oteplování tedy mohou v některých místech teploty zůstat stabilní nebo i klesat, ovšem jen krátkodobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout