Dánové spálili Korán a šlápli na iráckou vlajku – Iráčané zaútočili na dánskou ambasádu (video)

Dánové spálili Korán a šlápli na iráckou vlajku – Iráčané zaútočili na dánskou ambasádu (video)

Akce s pálením Koránu se v minulých dnech neodehrávaly pouze ve Švédsku, ale i v Dánsku. Také poté, co dánští patrioti, kteří velmi negativně vnímají pokračující islamizaci jejich země, zapálili korán, došlo k útokům na dánskou ambasádu v Iráku.

V sobotu byl napaden areál dánského velvyslanectví v iráckém hlavním městě Bagdádu. Stalo se tak poté, co dánští kritici islámu spálili Korán a šlápli na iráckou vlajku před iráckým velvyslanectvím v Kodani.

Za pálením Koránu stojí „dánští vlastenci“, kritici islámu, kteří byli zapojeni do strany Stram Kurs Rasmuse Paludana, ale pak se s ním rozešli a založili vlastní hnutí. Švédský umělec Dan Park byl také přítomen na demonstraci před iráckým velvyslanectvím.

Skupina nesla velký transparent s nápisem „FUCK ISLAM.“

 

 

Na akci v Kodani záhy reagovali ukřivdění Iráčané. Asi stovka lidí se pokusila zaútočit na areál velvyslanectví v iráckém hlavním městě Bagdádu. Stalo se tak na protest proti tomu, že Dánové využívají své svobody projevu ve své domovské zemi.

Muslimové se pokusili dostat na dánské velvyslanectví, ale byli zatlačeni bezpečnostními silami země.

Níže se můžete podívat na to, jak to vypadalo v Bagdádu u dánské ambasády:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Dánové spálili Korán a šlápli na iráckou vlajku – Iráčané zaútočili na dánskou ambasádu (video)

  1. Keby sa aj na Slovensku našiel vlastenec, ktorý by spálil Korán /hoci aj v českom preklade/ pred trnavskou univerzitou, kde prednáša známy terorista Jozef Lenč /slovenský Robert Pelikán/ , nebol by som proti. A najlepšie by bolo, keby sa naň ešte predtým vymočil a obložil ho slaninou alebo aspoň potrel bravčovou masťou.

    1. Kdo je vítěz a kdo poražený? Původní obyvatelstvo na území Evropy nebo invazní muslimové, kteří si chtějí podmanit cizí území k obrazu svému a jejich náboženství a jejich vůdci je k tomu vybízí? Naše předešlé generace by je dávno vypráskaly. Dějiny to ukazují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout