Další balzamovač bije na poplach kvůli podivným krevním sraženinám

Další balzamovač bije na poplach kvůli podivným krevním sraženinám

Již před časem se objevila první upozornění balzamovačů na podivné krevní sraženiny, které nachází u zesnulých lidí při balzamování. Postupně se k nim přidávají další s tím, jak počet případů roste, ale většina se přece jen stále bojí hovořit.

Také balzamovač a ředitel pohřební služby Richard Hirschman stále nachází bizarně dlouhé krevní sraženiny v tělech lidí.

Na Twitteru bije na poplach. „Vše, co mohu říci, je, že to není normální,“ řekl Hirschman. „Za 20 let před rokem 2021 jsem nikdy nic podobného neviděl. Něco to způsobuje a já to vidím často.“ Jeho tweet už oslovil téměř devět milionů lidí.

Hirschman vysvětluje, že při balzamování odstraňuje sraženiny z žil. „Krev je jiná. Od začátku roku 2021 vidím neobvyklé sraženiny během procesu balzamování. Od malých teček až po velké, bílé, vláknité sraženiny.“

Nyní pro srovnání zveřejnil jak podivné sraženiny, které v mrtvých nachází až poslední dva roky, tak běžnou krevní sraženinu, jaké nachází po celou svoji praxi (viz titulní obrázek – vlevo podivný útvar a vpravo běžná krevní sraženina).

V diskuzi občas někdo namítne, že sraženiny, které se dřív nevyskytovaly, mohl způsobit covid a ne tzv. „vakcína,“ ale těmto lidem balzamovač oponuje tím, že je poprvé viděl až v roce 2021. Pokud by za tím byl covid, zřejmě by je viděl už o rok dřív.

Zajímavé je, že i několik dalších balzamovačů či zaměstnanců pohřebních služeb také v diskuzi potvrdilo, že vidí totéž, jen se bojí o tom otevřeně hovořit.

Hirschman je v oboru již 22 let a nabalzamoval tisíce těl. Mluvil s dalšími balzamovači, kteří také nikdy nepozorovali takové sraženiny až do roku 2021.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 4.8]

9 thoughts on “Další balzamovač bije na poplach kvůli podivným krevním sraženinám

  1. Důvody některých lidí k podrobení se píchancům mohly být docela závažné. Jeden z takových příkladů mohl být třeba akutní a nutný lékařský zákrok. Bez vakcinace by takového člověka nemocnice nepřijala a neošetřila.

     1. Lunita, To jsou rychlé soudy nemá pravdu, pouze názor – nedokážete to pochopit?
      už máš uniformu ? má pravdivý názor, i když působí trochu dětinsky. Ovce, které se nechaly napálit a neužily rozumu, tak si opravdu mohou pouze pogratulovat k ovcovitosti a tečka nebo … a tři je zas málo. Zasmálo se ovecenstvo při píchání?

  1. Svene, je důležité a dobré připomenout co balzamování přináší na světlo. Jinak dobrý humus, co všechno obdivuhodného dokážou vytáhnout, zvedá žaludek slabším jedincům, tak pozor. Jinak, tohle patří ke slušným důkazům, že mRna je ryzí experiment, ještě si stačí poslechnout prof. Turánka a obrázek je dokonalý. Copak lidem nedochází, že rebelanti jsou důkazem taktéž! Ovečky vstávat!!!

 1. Prozatim se to uci imitovat organismus hostitele, jak je videt v pocatku, je to zilni system, pote to budou slozitejsi organy, co bude dal je kazdemu asi jasne, ale mozna to muze byt neco jineho, protoze tento xeperiment je prozatim v plenkach.

 2. Třeba to je to umělé maso, co vyvíjí ten autista Gates, a lidi jsou pokusní hostitelé. No nekup to. S předkrmem cvrčci na páře a dezertem z žížal ideální pošušňáníčko pro mileniály. Dobrou chuť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout