Takto je obohacována Evropa – mačetami, střelnými zbraněmi i pěstmi (videa)

Takto je obohacována Evropa – mačetami, střelnými zbraněmi i pěstmi (videa)

Tentokrát mám pro vás videa z dvou islamizovaných zemí a jako bonus jeden případ obohacení bez videa. Všechny země, ve kterých k daným událostem došlo, již směřují rychlým krokem k chalífátu a v jedné z nich se dokonce do čela dostal muslim.

Tato videa snad ani nepotřebují detailnější popis, záběry mnohdy vypoví víc než slova.

První video je z francouzského Nice, kde jsou vidět podobné výjevy takřka každý den, také v minulosti jste se zde na podobné video mohli podívat.

Výstřely byly slyšet ve středu dopoledne kolem 11:00 ve čtvrti Moulins v Nice. Podezřelí utekli na skútru. Policie je zatkla ve čtvrti Bornala v Nice. Jedna osoba byla střelena do břicha ve vozidle.

Při vzájemné přestřelce došlo k celkem třem zraněním.
Druhé video nás přenese do Velké Británie, konkrétně pak do Skotska, které má nového muslimského premiéra. Také v ulicích tamní metropole to občas vypadá spíš jako někde v zemi jeho předků – Pákistánu, kde nejsou podobné výjevy až tak neobvyklé.

Muž bojuje o život po  útoku mačetou na ulici v Glasgow.

22letý muž byl nalezen kriticky zraněný v Cardross Court v oblasti Dennistoun včera večer.

Byl údajně napaden za denního světla gangem mužů s mačetami. Na místo pak spěchala záchranná služba a muž byl převezen do Univerzitní nemocnice královny Alžběty v Glasgow.

Jeho stav zdravotníci popisují jako kritický. V souvislosti s  incidentem byl nyní zatčen 27letý podezřelý (o jehož identitě se nic nepíše).

A na závěr ještě menší bonus – mezinárodní multikulturní obohacení, ke kterému došlo v Německu.

Tam došlo k napadení mladého německého fotbalisty mladým fotbalistou z klubu z francouzských Met.

15letý chlapec zemřel po rvačce na fotbalovém turnaji ve Frankfurtu. Obviněný je údajně zatím v šoku. Musí zůstat ve vazbě.

Útočník ve věku 16 let vypovídal ve středu před okresním soudem ve Frankfurtu. Jak řekl jeho právník Seyed Iranboomy pro t-online, jeho klient se omluvil rodině oběti. Dále řekl, že je muslim a z celého srdce se modlil za berlínského hráče. U 15letého chlapec  již dříve došlo k mozkové smrti.

Podle okresního soudu je muslimský fotbalista obviněn z nebezpečného ublížení na zdraví s následkem smrti. 16letý obviněný je členem mládežnického francouzského týmu FC Metz.

Údajně napadl dalšího soupeře z JFC Berlín během turnaje na svatodušní neděli na sportovním hřišti SV Viktoria Preußen a udeřil ho oběma pěstmi do obličeje.

Poté vzal 15letého chlapce a udeřil ho do břicha. 15letý Berlíňan se dokázal osvobodit a odejít. Obžalovaný ho pak následoval a uštědřil mu tvrdou ránu do hlavy a do zad.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Takto je obohacována Evropa – mačetami, střelnými zbraněmi i pěstmi (videa)

  1. Tak toto čaká aj nás na Slovensku, ak Slovensko ostane vo fašistickej EU!!! Myslite konečne ľudia!!! Myslite na svojich blízkych, na svoje vnúčence, ak už nemyslíte na seba. Takéto niečo sme u nás za komunistov istotne nepoznali, či?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout