Podle předpovědí klimaalarmistky Grety by mělo lidstvo kvůli fosilním palivům skončit už za 2 týdny

Podle předpovědí klimaalarmistky Grety by mělo lidstvo kvůli fosilním palivům skončit už za 2 týdny

Již více než půl století jsou lehce manipulovatelné masy strašeny klimatickými alarmisty. Ti ještě v 70. letech varovali před novou dobou ledovou, aby postupně přešli na globální oteplování – a dnes hovoří o „změně klimatu“, čímž si vytváří půdu pro nové hrozby.

Za tu dobu se objevilo nepřeberně předpovědí, z nichž prakticky žádná nevyšla. Přesto většina lidstva těmto lžím i nadále oddaně věří. To jen jasně ukazuje, jak dalece jsou masy manipulovatelné a neschopné samostatně myslet.

Klimaalarmistka Greta, produkt světovládců z BlackRocku, byla nasazena do popředí klimaalarmistického hnutí zejména proto, aby na svou stranu strhla mládež.

Ústy Grety ve skutečnosti po celou dobu hovoří ti, kdo si ji vodí jako cvičenou opičku. Také ona pak občas vysloví nějakou tu předpověď s tím, že jen málokdo čeká, že by si za několik let její předpovědi kdokoli pamatoval…

A jedna taková předpověď se objevila téměř přesně před pěti lety:

 

Obraz

Ve svém tweetu tehdy tvrdila, že vrcholní klimatičtí vědci varují, že pokud během pěti let nepřestaneme používat fosilní paliva, tak lidstvo kvůli klimatickým změnám skončí…

Od jejího tweetu již za pár týdnů uplyne pět let a pokud by něco mělo lidstvo „vymazat,“ tak klimatické změny, které zde jsou déle než lidstvo samo, by tím viníkem jistě nebyly.

Ostatně, i přes skutečně razantní změny klimatu, ke kterým v historii naší planety došlo, lidstvo přežívá po tisíciletí, během nichž si zažilo i různé doby ledové či naopak období oteplování. A právě v dobách, kdy se planeta oteplovala, vždy lidstvo prosperovalo.

Pokud se ovšem na tuto agendu podíváte zevrubně, pak vám dojde, že to vlastně ani není k smíchu. Na základě zcela vylhané klimatické politiky je zaváděn tzv. „zelený úděl,“ což je politika, která má zcela zdevastovat evropskou ekonomiku.

Tedy v mnoha směrech má právě tato agenda vliv na každého z nás.

Ať už jde o zcela nesmyslné uhlíkové daně, které jsou však jen dalším prostředkem, jak se zkorumpovaná EU snaží získat další finance nebo o vybíjení dobytka, vyvlastňování farmářů, ale brzy také vyvlastňování všech, jejichž nemovitosti nebudou dostatečně zrekonstruovány podle norem fašistické EU.

A aby lid poslušně plnil všechna tato nesmyslná nařízení, tak musí věřit, že dochází ke změně klimatu – a to vinou lidské činnosti, konkrétně využívání fosilních paliv, ale i vlivem chovu dobytka, používání hnojiv v zemědělství či jen tím, že existujeme a dýcháme.

A protože v tom komplotu jedou i zkorumpovaná mainstreamová média a politici, najde se jen velmi málo lidí, kteří o této agendě pochybují a snaží se hledat pravdu.

Mimochodem, agentura AFP již vytváří síť mladých angažovaných cenzorů, kteří mají dohlížet na to, aby se mezi lidem nešířily informace, které nezapadají do mainstreamového narativu stran klimatické agendy.

Ovšem šíření dezinformací, které plně podporují tuto agendu, jako výše uvedený Tweet Grety, bude samozřejmě považováno za „jedinou pravdu,“  která by měla být masově šířena.

Pokud tedy napíšete, že lidstvo za rok vyhyne, jestliže okamžitě nezakážeme  fosilní paliva a nevybijeme všechen dobytek, cenzury se jistě nebudete muset obávat, byť by šlo o jasné šíření dezinformací jako v případě Grety.

Cenzurovány však budou tisíce skutečných nezkorumpovaných vědců, kteří se v mnoha studiích a  článcích snaží upozornit na to, že celá tato agenda je založena jen na účelových lžích…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podle předpovědí klimaalarmistky Grety by mělo lidstvo kvůli fosilním palivům skončit už za 2 týdny

  1. Greta a Greténi jsou příliš aktivističtí, kdo má mou úctu? Sir D. Attenborough, letitý kmet, který měl možnost poznat celou planetu a jeho závěry jsou i z pohledu kritického k zamyšlení. Pravda, jsou taktéž alarmující, jen z jeho úst plyne jistá shovívavost, jelikož na rozdíl od G. má životní zkušenost a nejsou to slátaniny aktivistického klubu Sisyfos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout