Ministerstvo pravdy EU hrozí Googlu, Twitteru a Facebooku „zátěžovými testy“

Ministerstvo pravdy EU hrozí Googlu, Twitteru a Facebooku „zátěžovými testy“

Jak již víte, tak EU připravuje nejtvrdší cenzurní zákon, který by měl vstoupit v platnost již v srpnu. K autorům tohoto zákona patří zejména Věra Jourová a její kolega Thierry Breton.

Oba se již dlouhodobě nevěnují ničenu jinému než zavádění co nejtvrdší cenzury, zatímco objíždí různé  globalistické akce, na nichž se rozplývají nad tím, jak je jejich cenzura vysoce demokratická a vyhrožují těm platformám, které by byly v cenzuře příliš laxní.

A zatímco Jourová nedávno poučovala o cenzuře své globalistické kolegy na summitu Globsec v Bratislavě, její kolega Breton se chystá do USA, aby si promluvil s vlastníky digitálních platforem o tom, že  již brzy musí začít v maximální míře cenzurovat všechny občany EU.

V EU bude povolená jediná pravda, tedy ta, která je šířena z mainstreamu. Třeba taková pravda, která tvrdila cosi o 2 dávkách a tečka či o stádní imunitě získané díky genovým injekcím.

Vymahač jediné pravdy se chystá na cestu po amerických technologických společnostech, po kterých požaduje zátěžový test pravdy.

Politico uvádí, že Breton z EU chce „zátěžový test“ gigantů ze Silicon Valley.

Thierry Breton z Evropské komise chce, aby Big Tech věděl, že je „vymahač“.

Komisař pro vnitřní trh příští měsíc odcestuje do Kalifornie, aby provedl „zátěžové testy“, aby zjistil, jak se společnosti sociálních médií připravují na nová pravidla pro obsah, známá jako zákon o digitálních službách (DSA).

Francouzský politik řekl serveru Politico, že on a úředníci Evropské komise (mezi nimiž jistě nebude chybět Jourová) se setkají s Googlem, Twitterem a Meta Platforms během své cesty do Spojených států, s největší pravděpodobností během týdne od 19. června.

Alespoň některé z těchto společností se zúčastní neformálních kontrol, aby zjistily, zda jsou připraveny na nová pravidla, která vstoupí v platnost v srpnu, a nesou pokuty až do výše 6 procent ročních příjmů firmy.

„Jedeme tam, ale nechci být předtím hlasitý, protože nechci moc mluvit. Ale nabízíme to a jsem rád, že některé platformy náš návrh přijaly,“ řekl Breton o nezávazných kontrolách souladu.

Já jsem vymahač. Zastupuji zákon, který je vůlí státu a lidu,prohlásil nikým nevolený Breton, který zapomněl připomenout, že lidu se na to, zda chce být cenzurován, nikdo neptal a také mu zřejmě uniklo, že EU NENÍ žádný stát.

„Je to dobrovolný základ, takže nikoho nenutíme, aby se připojil ke kodexu dezinformací,“ řekl Breton.

Jen jsem připomněl Muskovi a Twitteru, že do 25. srpna se stane zákonnou povinností bojovat proti dezinformacím.“

A kdo bude rozhodovat o tom, co je ona jediná pravda? Breton nebo Jourová? Či snad zkorumpované von Lejno? Nebo se budou ptát páníčků ve Washingtonu?

Thierry Breton je jakožto „vymahač“ zřejmě v jedinečné pozici hlavního arbitra jediné povolené pravdy.

Tento zákon již definitivně odkopává celou EU coby zločineckou organizaci, která ovládla většinu evropských zemí, aby nad nimi nastolila globální diktaturu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout