Mel Gibson natočil 4-dílný dokumentární seriál, mimo jiné o obchodování s dětmi na Ukrajině (video)

Mel Gibson natočil 4-dílný dokumentární seriál, mimo jiné o obchodování s dětmi na Ukrajině (video)

V poslední době nejde rozhodně o jediný dokument, který se týká zneužívání dětí k různým účelům. Ve světě se totiž ročně ztrácí miliony dětí – a mnoho z nich se nikdy nenajde. Téma je to tedy rozsáhlé a je alarmující, že se o něm mlčí.

Nejvíc dětí se pak ztrácí v místech velkých přírodních katastrof a válečných konfliktů.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o připravovaném filmu, který natočil herec Jim Caviezel. Film, který má mít premiéru 4. července, pojednává nejen o tom, kdo za únosy a zneužíváním dětí stojí, ale také ukáže, co  vše se s unesenými dětmi děje.

Nyní přichází se svým 4dílným dokumentem na toto téma světoznámý herec a režisér, který šel vždy proti proudu: Mel Gibson.

V loňském roce Timu Ballardovi nezavolal nikdo jiný než herec a režisér Mel Gibson. Bál se o sirotky, které na Ukrajině podporuje a požádal Ballarda, zda by mu pomohl dostat je ze země.

Udělal seznam jmen dětí a dal Gibsonovi vědět, že to bude stát spoustu peněz. Bylo také rozhodnuto, že vše natočí.

Ballard si původně myslel, že to bude dokument o Ukrajině. Nakonec se z něj stal čtyřdílný dokumentární seriál o obchodování s dětmi v různých zemích.

Když Ballard ukázal svůj seznam asi 20 jmen na Ukrajině, Ukrajinci mu dali více než 10 000 jmen pohřešovaných sirotků.

Ballard, který zachraňuje děti před sexuálními sítěmi, uvedl, že ročně se v tomto „byznysu“ utratí 32 miliard dolarů. „Je to nejrychleji rostoucí zločinecká organizace na světě.“

Děti jsou nuceny vstoupit na tento trh například po hurikánu, zemětřesení nebo v tomto případě válce. Obchodníci tomu říkají „čas sklizně.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Mel Gibson natočil 4-dílný dokumentární seriál, mimo jiné o obchodování s dětmi na Ukrajině (video)

  1. Majdan byl duvod k pretvoreni teto krajiny, na raj zvracenosti vseho druhu pro cele NATO, proto ten nehorazny dojemny povyk. Za kazde dite zneuzite, zmrzacene a mnohem horsi uchylnosti, z kterych se mi vari krev, by se meli vsichni akteri nekompromisne nejenom zodpovidat, ale i fyzicky ochutnat zac je toho loket, to je vse.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout