Další konspirační teorie padla: Austrálie opět povoluje předepisování ivermectinu (video)

Další konspirační teorie padla: Austrálie opět povoluje předepisování ivermectinu (video)

Hned poté, co někteří lékaři z různých zemí světa začali používat  na léčbu  covidu ivermectin, byl okamžitě tento již několik desetiletí používaný lék stažen z prodeje a mnohde bylo jeho předepisování zakázáno pod hrozbou často drakonických pokut až  vyloučení z lékařské komory.

Zkorumpovaná média se snažila tuto štvanici podnítit tvrzením, že se jedná pouze o lék pro koně (přitom jako humánní léčivo se používal již od 80. let) a objevovaly se dehonestační články proti všem, kdo jej doporučovali.

Zatímco experimentální genové injekce byly doporučovány jakožto naprosto bezpečné a účinné a lživá korporátní média tvrdila cosi o dvou dávkách a tečka, ivermectin byl zatracován.

Austrálie nyní „objevuje“ ivermectin údajně jako zázračný lék na covid. Lék nesměl být předepsán během očkovací kampaně, zatímco byl předtím úspěšně používán po celá desetiletí.

Nyní byl zákaz zrušen. V září 2021 australský regulátor TGA zakázal praktickým lékařům předepisovat ivermectin. Od dnešního dne mohou znovu předepisovat ivermektin off-label.

Propagandisté z řad zkorumpovaných „odborníků,“ politiků i médií se opět znemožnili. Dojde to konečně všem, kdo uvěřili lžím o stádní imunitě, 90% účinnosti či  tečce?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

One thought on “Další konspirační teorie padla: Austrálie opět povoluje předepisování ivermectinu (video)

  1. Úkol zněl jasně: opíchat a neleneléčit, odměna zaručená, však si s remcaly poradíte.
    PS: Celosvětové řízení je mi dosud záhadou, mimo pár výjimek zemí, kde se na teroru vlastních spoluobčanů nepodílely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout