Afričan, který při útoku v Nottinghamu zavraždil 3 lidi a další 3 zranil, je prý asi psychicky nemocný

Afričan, který při útoku v Nottinghamu zavraždil 3 lidi a další 3 zranil, je prý asi psychicky nemocný

Zdá se, že po celé Evropě jsou nyní rozmístěny hordy psychicky nemocných chudáků z Afriky a Středního a Blízkého východu, kteří si občas jen tak někoho zavraždí.

Tyto činy pak nejsou považovány za terorismus a nedostanou se ani do trestního rejstříku útočníků. A samozřejmě nefigurují ani ve statistikách kriminality, což je velmi podstatné. Jde přece o čin psychicky nemocných chudáků, kteří za tyto činy nenesou zodpovědnost.

Již v úterý jste si zde mohli přečíst o útoku v anglickém Nottinghamu, při němž byli zabiti 3 lidé a další tři byli zraněni poté, co na ně Afričan  zaútočil s dodávkou, kterou pachatel ukradl jedné z obětí.

Nyní se zdá, že i v tomto případě bude pachatel seznán za svůj čin nezodpovědným…

Rodiny a přátelé Barnabyho (19) a Grace (19) se ve středu večer shromáždili, aby vzdali úctu dvěma mladým studentům, kteří se v úterý vraceli domů, když je Afričan ubodal k smrti.

Podezřelý byl natočen na kamerový záznam, když se snažil vloupat do domu v Nottinghamu chvíli poté, co byli při strašlivém útoku zabiti studenti Barnaby Webber a Grace Kumar, oba 19.

Dva studenti a padesátiletý muž byli ubodáni k smrti v úterý (13. června) v Nottinghamu ve střední Anglii v oddělených, ale souvisejících útocích podle policie, která zatkla muže podezřelého z vraždy.

Zde je to, co je známo o případu:

„Policie byla zavolána krátce po 04:00 poté, co bylo oznámeno, že dva 19letí byli pobodáni,“ řekla Kate Meynellová, šéfka policie v Nottinghamshire na tiskové konferenci v úterý večer 13. června a dodala, že třetí oběť, padesátiletý muž, byl také nalezen mrtvý – ubodaný  nožem – v jiné ulici.

Muže ubodal útočník proto, aby mu mohl ukrást dodávku, kterou později útočil na další tři lidi.

Policie poté, co byla přivolána na ulici v centru města, kde byly dvě 19leté oběti nalezeny mrtvé, byla také přivolána na jiné místo, kde se řidič ukradené dodávky pokusil přejet tři lidi, které zranil,  jednoho z nich vážně.

Do vyšetřování je zapojena protiteroristická policie, ale žádná souvislost s extremismem nebyla potvrzena.

Policie uvedla, že je stále v rané fázi vyšetřování útoků, ke kterým došlo v úterý v časných ranních hodinách a dosud neurčila přesný motiv.

31letý podezřelý je považován za migranta západoafrického původu.

Podezřelý měl údajně v minulosti zaznamenané duševní onemocnění…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Afričan, který při útoku v Nottinghamu zavraždil 3 lidi a další 3 zranil, je prý asi psychicky nemocný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout