Světová banka „sponzoruje“ další pandemii 10 miliardami dolarů

Světová banka „sponzoruje“ další pandemii 10 miliardami dolarů

V poslední době se hodně hovoří o tom, že další plánovaná „plandemie“ by měla vypuknout v Africe, kde v sobě má genové jedy jen velmi málo lidí.

Údajně by to mohlo vést k aplikaci dalších zcela nových experimentálních injekcí nazývaných „vakcíny“  – třeba na virus Marburg, o němž se v poslední době již několikrát zmínila WHO.

Co bude příští vyhlášenou pandemií, která WHO umožní uplatnit svoji diktaturu, teprve uvidíme. Ale podle všeho se počítá s tím, že nějaká pandemie vyhlášena bude…

V polovině dubna zřídila Světová banka fond připravenosti na pandemii, který má zemím pomoci ekonomicky se připravit na další pandemii.

Součástí je samozřejmě i GAVI od Billa Gatese.

Na summitu G20 loni v listopadu byl oficiálně vyhlášen a zahájen Pandemický fond Světové banky. 12. dubna byl oficiálně spuštěn Fond pandemické připravenosti. Prostřednictvím fondu je nyní k dispozici 10 miliard dolarů.

Generální ředitelkou Světové obchodní organizace se stala Dr. Ngozi Okonjo- Iweala z Nigérie | Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších  mezinárodních organizacích v Ženevě

Doposud se zahájení této kapitálové injekce pro pandemický průmysl dostalo jen malé pozornosti veřejnosti. Akci oznámila generální tajemnice Světové obchodní organizace (WTO) Ngozi Okonjo-Iweala.

Není jistě náhoda, že nigerijská politička je od roku 2015 generální ředitelkou Gatesovy očkovací lobby GAVI. GAVI je zase jedním z největších soukromých dárců WHO.

Úzké propojení mezi pandemií a očkovacím průmyslem asi není příliš těžké na tomto personálu ilustrovat.

Jak poznamenává na Twitteru, sama s radostí doporučila fond připravenosti na pandemii.

Kromě Nigerijky jsou do takzvaného nezávislého panelu na vysoké úrovni, který byl jmenován skupinou G20 a je zodpovědný za financování fondu pro přípravu a boj proti pandemiím, zapojeni další tři lidé.

Těmi jsou Tharman Shanmugaratnam, ministr financí Singapuru od roku 2007, a Rebecca Grynspanová, která od roku 2021 předsedala Konferenci OSN o obchodu a rozvoji a před svou kariérou v OSN zastávala různé ministerské posty v Kostarice. Čtveřici uzavírá Lawrence Summers. Američan byl ministrem financí za Billa Clintona a poté ekonomickým poradcem za Obamy.

S 10 miliardami dolarů jsou nyní státy, především státy Afriky a Jižní Ameriky, podporovány v ekonomických přípravách na příští pandemii. Dá se předpokládat, že fond bude využíván i k lobbingu za zájmy USA. Světová banka jako zvláštní organizace OSN by nepochybně měla být i nadále pod kontrolou USA.

Fond byl otevřen na „Spring Meeting 2023“ pořádaném MMF a Světovou bankou. Tato událost se konala ve Washingtonu od 10. do 16. dubna. Středem zájmu byly samozřejmě změny klimatu, pandemie a globální krize….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Světová banka „sponzoruje“ další pandemii 10 miliardami dolarů

  1. Presne ako som uz davno predpovedala, zameranie na Afriku a Juznu Ameriku… Predpokladam, ze budu tlaku aj na najmenej zaockovane krajiny v Europe, takze sa treba na tie kurvy kolaborantske u nas pripravit, ak zbrojne! Vydieranie a natlak totiz pojde aj spolu s digitalnou menou a smart city! Policajti a armada, kt budu vykonavat prikazy kolaborantov len potvrdia svoju tupost a beschopnost, lebo to co sa chysta je namierene v podstate aj proti nim a urcite aj proti ich najblizsim! Depopulacia sa tyka aj ich, su len docasnym nastrojom satanistov ako Jaternica a spol.!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout