Řidič se pokusil vjet do Vatikánu, stráž na něj střílela

Řidič se pokusil vjet do Vatikánu, stráž na něj střílela

Zatímco Bergolgio neustále poučuje, jak je třeba, aby byly hranice Evropy dokořán a Evropané by měli své domovy poskytnout cizákům – většinou z islámských zemí – Vatikán je přísně střežen a na toho, kdo se pokusí překročit bez povolení jeho hranice, ihned stráže střílí.

Tedy zatímco Bergoglio již roky aktivně podporuje výměnu evropských obyvatel i za cenu razantního zvýšení kriminality a islamizace evropských zemí, on sám není ochoten za zdi Vatikánu vpustit ani myš.

Vatikánští četníci střílí na každého, kdo se pokusí překročit hranici.

Auto se násilím pokoušelo projet Vatikánem, přičemž příslušník četnictva na něho vystřelil. Muž za volantem vozidla byl zastaven a zadržen včera večer po 20:00.

Auto dojelo ke vchodu Sant’Anna do Vatikánu.

„Bez ohledu na upozornění, které mu poskytla Papežská švýcarská garda, která mu zabránila ve vstupu do státu bez příslušných povolení, motorista dočasně opustil vchod a poté, co provedl manévr, se vysokou rychlostí vrátil a přejel dvě kontrolní stanoviště švýcarské gardy a četnického sboru Vatikánského městského státu,“ informuje Vatikán.

„Četník, který hlídal bránu, ve snaze auto zastavit, vystřelil z pistole na přední pneumatiky vozidla. Přestože řidič naboural levý přední blatník, pokračoval v jízdě.

Protože byl rychle vysílán rádiem poplachový kód, strážnice zavřela dveře mincovny, které umožňují přístup do zadní části baziliky svatého Petra, do vatikánských zahrad a na náměstí Piazza Santa Marta. Auto mezitím dorazilo na nádvoří San Damaso, kde řidič vystoupil na byl zablokován a zatčen četnickým sborem,“ vysvětluje Vatikán .

Asi 40 letý muž byl okamžitě podroben návštěvě lékařů na Ředitelství zdraví a hygieny Vatikánského městského státu, kteří u muže zjistili vážný psychický stav.

Osoba byla převezena do vězeňské cely v nových prostorách četnických kasáren, které jsou k dispozici justičním orgánům.

Tolik poměrně čerstvá zpráva, která nijak detailněji neupřesňuje identitu údajně psychicky nemocného narušitele vatikánského území.

Je jisté, že kdyby se podobným způsobem snažily evropské země zabránit džihádistům v překročení jejich hranic, ihned by to Bergoglio  veřejně odsoudil…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout