R.F. Kennedy: „Mega-miliardáři“ využívají změnu klimatu k zavedení totalitní kontroly populace“ (video)

R.F. Kennedy: „Mega-miliardáři“ využívají změnu klimatu k zavedení totalitní kontroly populace“ (video)

Poté, co nedávno ohlásil synovec JFK Robert F. Kennedy Jr. kandidaturu na prezidenta za Demokratickou stranu, bylo jasné, že jde do jisté míry proti politice současných Demokratů, které plně prostoupil Deep state.

Ovšem zatímco všichni znají jeh názory stran covidové diktatury nebo amerického vojensko-průmyslového komplexu, jen málo se vědělo o jeho názorech na klimatickou agendu.

Přitom právě klimatická agenda je tím, co má v nejbližších letech zajistit zavedení tvrdé diktatury zejména (ale nejen) v západním světě. Protože Kennedy coby právník působil zejména v oblasti ekologie – v případech znečištění životního prostředí apod. – mnoho lidí se obávalo, že bude patřit i k zastáncům klimatické agendy.

Jeho nedávné vyjádření však jasně ukazuje, že stejně jako od samého počátku pochopil covidový podvod, odhalil i ten klimatický…

Kennedy, Jr. se připojil ke Kim Iversonové pro exkluzivní rozhovor minulý týden poté, co oznámil svou oficiální kandidaturu na amerického prezidenta v Bostonu.

RFK Jr. není typický současný „woke“ demokrat. Demokraté se musí velmi obávat, protože RFK Jr. se začíná v tomto smyslu v médiích velmi výrazně profilovat. Známý environmentalista není globalistický totalitář. Je to kapitalista volného trhu. To ho činí na současné demokratické platformě jedinečným.

Během nedávné diskuse  Kennedy řekl, že „mega-miliardáři“ využívají změnu klimatu k zavedení totalitní kontroly populace.

RFK prohlásil:

 Otázky klimatu a znečištění jsou využívány Světovým ekonomickým fórem a Billem Gatesem a všemi těmi velkými mega miliardáři. Stejným způsobem, jakým byl COVID zneužit k tomu, aby byl použit jako záminka k potlačení totalitní kontroly společnosti shora dolů a pak k tomu, aby nám poskytl technická řešení.

A když se podíváte pozorně, jak se ukazuje, lidé, kteří propagují tato technická řešení, jsou lidé, kteří vlastní IPS, tedy patenty na tato řešení. Je to způsob, jakým dali klimatickému chaosu špatné jméno, protože lidé nyní vidí, že je to jen další krize, která je používána k okrádání  chudých a k obohacení miliardářů.

A já mám už 40 let stejnou politiku v oblasti klimatu a inženýrství. Můžete se podívat na mé projevy z roku 1980, a řekl jsem: Jaké je nejdůležitější řešení environmentálních otázek? Nejsou to ovládací prvky shora dolů. Je to kapitalismus volného trhu.

Demokraté se musí velmi obávat RFK Jr. Jeho poselství dává příliš velký smysl. Podaří se jim ho ukrýt  před demokratickou základnou?

K uvedenému jen dodávám, že zatímco v době ohlášení jeho kandidatury ukazovaly první průzkumy 14% podporu, po týdnu už 21%. Mnoho lidí v diskuzích prorokuje, že s takovou dřív či později dopadne jako jeho otec a strýc…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “R.F. Kennedy: „Mega-miliardáři“ využívají změnu klimatu k zavedení totalitní kontroly populace“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout