Německo: Muslimové na TikToku vyhrožují LGBTQI smrtí

Německo: Muslimové na TikToku vyhrožují LGBTQI smrtí

Dochází jednoduše k tomu, k čemu dřív či později dojít muselo. S tím, jak je muslimská komunita v Německu stále silnější, začíná se také mnohem víc projevovat.

Islám a LGBTQI jsou vzájemně zcela nekompatibilní, přičemž ve většině muslimských zemí je homosexualita trestná. Tresty jdou od pokut přes vězení až po trest smrti.

A právě poslední zmíněný trest plně odpovídá tomu, co hlásá i právo šaría. Tedy skutečně oddaný věřící muslim je nekompromisním zastáncem trestu smrti pro všechny LGBTQI.

Jediné, co islám toleruje, je pedofilie, která je jako jediná „odchylka“ plně akceptovaná.

Dokud nemají muslimové v populaci dostatečnou sílu, tak se příliš neprojevují. To je ostatně běžná součást džihádu – takíja (přetvářka). Jenže tam, kde již ví zcela jistě, že mají takovou sílu, která jim umožní si zemi za čas převzít, se začnou naplno „odkopávat.“

Podle posledních informací už nebude za 1 generaci v našem západním sousedství žádné Německo, ale islámský chalífát. Polovina nových občanů Německa (do toho jsou započítáváni jak novorozenci, tak žadatelé o azyl, kteří získali občanství) nemá německý původ, jde tak v drtivé většině případů o muslimy.

V Severním Porýní – Vestfálsku je již na většině škol převaha muslimských dětí a velmi obdobné je to i v Berlíně. a do toho německá vláda přijímá tisíce dalších nově příchozích muslimů měsíčně.

Muslimové jednoduše ví, že země je už jejich…

Spolkový úřad pro ochranu ústavy říká, že LGBTQI lidé jsou uráženi islámskými skupinami jako „nemocní“ nebo „nepřirození“ – nebo dokonce jim vyhrožují smrtí. Mimo jiné sdružení „Muslim interaktiv“ údajně proti této komunitě veřejně podněcuje.

Skupina má zřejmě blízko k extremistické tzv. Hizb-ut-Tahrir (Osvobozenecká strana). Informoval o tom v úterý večer televizní magazín REPORT MAINZ. V důsledku toho postižení hlásí hrozby násilím a vyloučením – dokonce i ve svých vlastních rodinách.

Hizb-ut-Tahrir je v Německu zakázána jako islamistická extremistická organizace od roku 2003. „Muslim interactive“ byla založena před třemi lety.

Skupina také podněcuje proti LGBTQI komunitě na TikToku. Tam má více než 90 tisíc sledujících. Ve videu skupina říká: „Nicméně jedna věc musí být řečena, že LGBTQ projevy nejsou v islámu povoleny a nikdy nebudou. Protože islám se nepodřizuje liberalismu, nic nezmění Alláhovy zákony.“

Politolog Gülden Hennemann řekl v rozhovoru pro REPORT MAINZ: „To je velmi jasné prohlášení a velmi antidemokratické. Kdokoliv činí taková prohlášení, kdokoli takové výroky reprezentuje, bez ohledu na otázku, zda násilím nebo bez násilí, je pro mě jasně proti našemu svobodnému demokratickému základnímu řádu a ve skutečnosti také nezapadá do naší společnosti.“

Když byla skupina tázána, obecně uvedla: „Všechny naše myšlenky a hodnoty vycházejí z našeho islámského světonázoru a jsou neoddiskutovatelné.“

Takto se skupina prezentuje na TikToku:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Německo: Muslimové na TikToku vyhrožují LGBTQI smrtí

  1. Tupost Němců i ostatních evropanů je nekonečná.Navezou do zemí neslučitelné skupiny a diví se,že se nesloučily.V emerice kandidát na prezidenta vymyslí podvodný hokejkový graf nárůstu teplot a evropani tomu uvěří a zničí si ekonomiku.Myslím,že je správné a přirozené,že místo zblblých fanaticky čemukoli věřících čumdomobilů bude v Evropě životaschopné obyvatelstvo,tedy muslimové!

  2. muslimové mají taky několik uchylek mrdat kozy, děti, mrtvoli dokonce i stařeny jak jsem před par lety slyšel z Německa Zdeněk Chytra o tom taky kdysi mluvil

  3. Útoky a vyhrážky moslimov voči úchylom musí schvaľovať každý skutočný /t. j. taký, ktorý odmieta multikulti šialenstvo a nepodporuje Izrael a jeho zločiny/ vlastenec v Európe! Bohužiaľ je pravda taká, že už aj väčšina východnej Európy vrátane Poľska a Maďarska smeruje do pekla a zachrániť ju môže len Rusko /samozrejme už bez Putina v Kremli/. O pár rokov dostane bez akýchkoľvek pochýb trest smrti napr. aj známy švédsky producent Max Martin, ako aj Elton John /obaja za homosexualitu/ či Kate Moss a jej bývalý partner Pete Doherty /tvrdé drogy/. Už sa teším.

  4. Schvaľujem protiúchylácky zákon prijatý v Ugande! Dúfam,že CIA naklonená stále viac černochom či transkám sa tam nepokúsi o liberálny prevrat.

  5. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout