Miliardová korporace WHO: Ovládána USA, Gatesem, Německem a EU

Miliardová korporace WHO: Ovládána USA, Gatesem, Německem a EU

Tento týden probíhá v Ženevě summit WHO, na němž by se měla vykrystalizovat konečná podoba Pandemické smlouvy a Mezinárodních zdravotních předpisů.

Oba dokumenty by měly být po případných dalších úpravách schváleny již za rok a platit by měly záhy. Pandemická smlouva poté, co ji podepíše prvních 30 zemí (což bude zřejmě okamžitě, protože jen 27 zemí EU ji již předběžně schválilo) a MZP by měly začít platit někdy během prvního pololetí roku 2025.

Nicméně o obou dokumentech jste si zde mohli opakovaně přečíst vše podstatné. Nyní, tedy právě v době, kdy se v Ženevě rozhoduje o jejich konečné podobě a tedy o tom, do jak hluboké diktatury bude svět uvržen, je dobré si připomenout, co je to vlastně WHO – tedy kdo ji ve skutečnosti vlastní.

Dnes je WHO miliardovou korporací, která se neškodně nazývá „Světovou zdravotnickou organizací.“ V loňském roce WHO získala 4,32 miliardy dolarů.

Pouze zlomek z toho pochází z povinných příspěvků 194 členských států (to by se mělo změnit po schválení MZP, které stanovují povinnou platbu 10% z rozpočtu resortu zdravotnictví).

84 procent pochází od „dobrovolných dárců“ – tj. soukromého kapitálu a dalších zainteresovaných stran.

Tyto příspěvky jsou většinou vyčleněny – což z WHO dělá „trojského koně“ různých zájmů. Dárcovské fondy jsou také „zabaleny“ do oficiálních programů WHO a „podstrčeny“ přijímajícím zemím. Mezi největší dárce patří USA a jejich oddaný lokaj Německo, Bill Gates a Evropská komise.

Už tedy chápete proč chtějí právě EU a USA navrhované MZP ještě více zpřísnit?

James Roguski, který byl po léta kritický ke skryté agendě WHO, uvádí seznam 10 největších dárců loňského roku podle  dříve zveřejněných údajů WHO.

Podle zprávy šly WHO dary ve výši 740 milionů amerických dolarů z USA. To je více než dříve, což je způsobeno zájmy Bidenovy administrativy. Bývalý americký prezident Donald Trump již dříve nařídil vystoupení USA z WHO. Důvodem byl nedostatek reforem organizace.

Biden to poté zrušil, navrátil USA do WHO a poslal této organizaci rekordní platby. Německo darovalo 597 milionů. Konglomerát Gatesových dobrovolně přispěl 593 miliony do WHO (včetně 390 milionů od Nadace Gatesových a 203 milionů od aliance pro vakcíny GAVI).

Mimochodem, Nadace Gatesových je od roku 2010 druhým největším dárcem WHO, a tedy skutečným šéfem WHO. Spolu s jeho vakcinační aliancí GAVI pak byl Gates mnohdy největším dárcem. Kritici potvrzují, že organizaci doslova unesl a zničil infrastrukturu veřejného zdravotnictví po celém světě.

Očkovací agenda WHO jasně nese jeho podpis a nyní má být nezvratně zakotvena v pandemické smlouvě. Dohoda bude projednána tento týden v Ženevě. Pro Gatese to je ideální situace.

Je to proto, že je úzce spojen s Big Pharmou prostřednictvím svých podílů ve výrobcích vakcín. Na čtvrtém místě mezi světovými dárci byla Evropská komise. Financuje WHO z příspěvků členských států EU – tedy i z vašich daní. Očkovací lobbistka a šéfka EU Ursula von der Leyenová pravděpodobně také sleduje své zájmy.

Povinné příspěvky byly ve srovnání s tím nízké: v předchozím roce činily přibližně 700 milionů amerických dolarů a pocházely od 194 členů. Kritici tvrdí, že tyto příspěvky jsou příliš malé. WHO byla zatlačena do rukou průmyslu a léčiv a již není neutrální.

„Dobrovolné prostředky“ soukromých dárců jsou vyčleněny. Mohou tedy rozhodnout o použití svých finančních prostředků. Udělali z WHO svou globální advokační skupinu.

Příklad Billa Gatese jako „hlavního akcionáře“ WHO to jasně ukazuje. WHO se z „ochránce“ zdraví stala nepřítelem, říkají kritici. Pandemická smlouva tyto zájmy jasně reflektuje: jde o politickou moc nad lidmi a státy ve jménu „jednoho zdraví.“

Pokud pandemická smlouva projde v požadované verzi WHO, bude to konečná transformace globálního systému zdravotní péče na autoritářský, korporacemi kontrolovaný a technologicky zaměřený systém.

Plandemie byla jen jakýmsi testem, aby bylo jasné, jak budou lidé reagovat. V budoucnu by pak WHO mohla také srovnat svět do latě ve jménu klimatické krize.

Mohla by nařídit klimatické lockdowny (v rámci programu „jedno zdraví“), uzavřít regiony a skupiny obyvatelstva striktním nařízením, které podle nových pravidel musí členské země dodržet.

Kromě toho může nařídit i pochybná zdravotní opatření, která nutí lidi podstoupit povinnou léčbu – tj. „očkování“ založené na technologii očkování mRNA.

Vše si již  otestovali v předchozích letech, takže ví, že většina lidí bude poslušných – a to zejména (ale nejen) v Evropě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Miliardová korporace WHO: Ovládána USA, Gatesem, Německem a EU

  1. Len nech začnú povinné očkovanie a zabudnem na prikázanie „nezabiješ“ ! Akonáhle prídu povinne zaočkovať mňa alebo niekoho blízkeho z mojej rodiny, zabudnem na všetky dobré mravy ! Potom každá tupá ofca či kurva zhypnotizovaná, čo bude pre nich robiť, dostane svoje, kým budem žiť ! A to, že tých tupých či zhypnotizovaných ofcí je veľa netreba pripomínať, stačí sa rozhľadieť v práci, koľkí dodnes veria v experimentálne očkovanie a spochybňujú vedl. účinky, hl. aktérov a zámer ! To najhoršie je, obávam sa len pred nami, lebo oni to druhé kolo určite spustia a ako avizovali najmä voči deťom a mládeži ! A keďže EU narkomani z komisie konštatovali, že 100 miliónov neočkovaných v EU je priveľa, nezamerajú sa len nezaočkovanú Afriku či Južnú Ameriku! Takže sa všetci pripravte, vyzbrojte a majte pripravený aj dostatok potravín, lebo rok 2025 tu bude čo nevidieť…

    1. mám připraveny ty své lovecké nože už se těším až to do těch eugeniku nabodnu hodně hluboko a budu se divat jak jim vyprchava život jestli mě chtějí zabit musi byt připraveni na to že mohou při tom zabiti taky

  2. To je jasná depopulacni agenda. WHO musí být postaveno komplet před vojenské soudy. Lokajové ve vládách, kteří budou něco přikazovat lidem zaslouží trest smrti. Pokud nebude spravedlnost, vezme ji do rukou my, lidé.
    Satani nemají místo na zemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout