V USA již bezbřehá podpora transgenderismu narostla bizarních rozměrů (videa)

V USA již bezbřehá podpora transgenderismu narostla bizarních rozměrů (videa)

V poslední době se v USA objevilo hned několik trans masových střelců, přesto je tato skupina nadále nebývale hájena. Mnozí – včetně progresivistických politiků – se snažili útočníky dokonce omlouvat.

Trans je prostě zejména v USA v módě a vše je ještě usnadněno tím, že vlastně každý může být trans. V některých pokrokových státech se mohou za jiné pohlaví prohlásit dokonce i děti.

Mnohé firmy se této módy chytají a místo ženských modelek si pro reklamy vybírají transky, tedy  biologické muže, kterým mnohdy zůstávají i jejich běžné biologické znaky. Tyto firmy je nutno bojkotovat, jako to nyní činí Američané poté, co tamní Budweiser najal na reklamu piva určeného pro ženy transku.

Za trans se nejen v USA, ale také v mnoha dalších „pokrokových“ zemích může prohlásit kdokoli, dnes již nepotřebujete operaci změny pohlaví nebo hormonální terapii.

To, co bylo nyní nastoleno nejen v USA, ale i v jiných zemích, jejichž vlády převzali progresivisté, je ideální stav pro různé sexuální devianty, kteří samozřejmě daných možností maximálně využívají. V momentě, kdy se prohlásí ta trans, se stávají oslavovanými ikonami společnosti, které je nutné nejen oslavovat, ale také chránit.

Ženské věznice, sportovní kluby, šatny, záchody, nemocniční oddělení… Jednoduše všude tam, kde byly ještě donedávna přijatelné pouze biologické ženy, se dnes může objevit i biologický muž.

Nikdo to nepovažuje za zvrácené –  a pokud ano, pak o tom nesmí hovořit nahlas, protože mnohde je již otevřená kritika této trans politiky přinejmenším přestupkem, ale v Kanadě by to měl být dokonce trestný čin.

Ovšem tato agenda není prosazována jen za mořem. Muži se mohou prohlásit za ženy (nebo ženy za muže) i bez operace také ve stále více evropských zemích. Možné to je například v Německu, Skotsku, Španělsku, Francii, Švýcarsku či Belgii.

Pohlaví lze také opakovaně změnit, většinou je to povoleno jednou za rok, ale některé země umožňují i častější změny. Můžete být muž, žena, nebinární nebo si můžete zvolit jakoukoli z již schválených genderových identit.

Také u nás se podobné šílenosti tlačí – prosazují je zejména Piráti a STAN. Tyto partaje je tedy potřeba zcela vytlačit z politiky, aby i u nás nedošlo k zavádění podobných bizarností.

Pak by to také zde mohlo časem vypadat jako v USA – zejména v demokraty vedených státech. Několik případů z posledních dnů můžete vidět ve videích níže…

Sport: Muž, který se prohlásil za ženu, zápasník MMA Fallon Fox, porazil soupeřku za 39 sekund a rozdrtil jí lebku. Dříve jsme to nazývali násilím na ženách, ale nyní je oslavováno jako trans práva.

Věznice: Stěžují si také vězenkyně, které jsou opakovaně napadány muži, kteří jsou umisťováni v ženských věznicích. Jde o případy fyzických napadení, sexuálních útoků a znásilnění. Mužů přesto v ženských věznicích přibývá, v současné době je jich v amerických věznicích kolem 500.

Šílené transky napadly verbálně i fyzicky plavkyni Riley Gainesovou, která bojuje proti zapojování mužů do ženských sportů. Dosavadní americká plavecká šampionka ztratila titul poté, co byla nucena závodit s biologickým mužem. Nedávno ohlásila ukončení kariéry do doby, než budou muži odstraněni z ženských sportů.

Na videu můžete vidět, jak byla napadena v době, kdy přišla agitovat za odstranění mužů z ženských sportů:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V USA již bezbřehá podpora transgenderismu narostla bizarních rozměrů (videa)

  1. Už viackrát som naznačil, že jediným účinným prostriedkom na zničenie transfašizmu a rozdrvenie translobby je tá najtvrdšia saudskoarabská šaría! V USA asi nemá šancu, ale vo väčšine Európy aj v niektorých provinciách Kanady či štátoch Austrálie o pár rokov bude celkom určite platiť. Keď už spomínam Saudskú Arábiu – neprekvapilo by ma, keby najznámejší pedofil sveta Cristiano Ronaldo súhlasil s konverziou na islam, ak mu zvýšia plat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *