V ulicích Berlína se opět může beztrestně vykřikovat: „Smrt Židům!“ (video)

V ulicích Berlína se opět může beztrestně vykřikovat: „Smrt Židům!“ (video)

Německo a Rakousko mají ty nejpřísnější zákony odsuzující propagaci nacismu a antisemitismu. V těchto zemích si každý musí  dávat pozor na to, co kde řekne, napíše nebo jaké gesto udělá.

Připomínám nedávné obvinění poslance AfD českého původu Petra Bystroně, který na veřejném shromáždění mával demonstrujícím, což bylo okamžitě nazváno „hajlováním.“  Později, na základě nezpochybnitelných důkazů o tom, že jde jen o „hon na čarodějnice,“ bylo obvinění zrušeno.

Oproti tomu muslimská komunita je nebývale hájena a s tím, jak se obludně rozrůstá, se jí také dělají stále větší ústupky. To co projde muslimům, by prošlo jen málokomu.

Tedy snad vyjma Ukrajinců, kteří mohou bez jakýchkoli problémů v mnoha evropských zemích zcela beztrestně oslavovat nacistické banderovce. Hajlování v rakouském parlamentu bylo v případě jednoho z těchto „chráněnců“ systému také záměrně přehlíženo.

Muslimové se často vydávají v různých evropských zemích do ulic, kde se dožadují nejen zavedení práva šaría, které je s jakoukoli demokracií zcela neslučitelné, ale také oslavují islámské teroristy a někdy dokonce i Hitlera.

Bizarní pak je, když jsou podobné záběry vidět v ulicích německých měst a jsou tolerovány. Zatímco pravicoví politici musí hlídat každé své slovo, muslimové mohou v ulicích hromadně vykřikovat: „smrt Židům!“

K další takové demonstraci došlo o tomto víkendu. Demonstrace procházela islamizovanými čtvrtěmi Berlína – Kreuzbergem a Neuköllnem. A zatímco v případě zcela poklidných demonstrací odpůrců covidových restrikcí a nuceného očkování byli pokojní němečtí demonstranti brutálně biti policií, zde policisté jen klidně přihlíželi.

I když se již v pondělí ozvali někteří politici a průvod odsoudili, již nyní lze očekávat, že nikdo nebude nijak potrestán, což je obvyklý scénář u podobných demonstrací. Tato totiž nebyla v Německu nijak výjimečnou.

A opět jsme u covidismu, kdy byl hlavní organizátor demonstrací dokonce odsouzen k nepodmíněnému trestu. Teprve nedávno byl po 9měsíčním věznění propuštěn.

Německá policie navíc bila demonstranty protestující proti covidovým restrikcím natolik brutálně, že dokonce i experti OSN byli nuceni potvrdit, že takovou brutalitou porušilo Německo lidská práva.

Organizátorům muslimské demonstrace se dozajista nic zásadního nestane. Tedy nikdo neskončí ve vězení a – jak bylo vidět i na videu – proti demonstrantům nebylo vyvinuto ani nejmenší násilí. Policisté jen přihlíželi.

Není ani tak důležité, o čem je demonstrace, ale jaké jsou zákony v Německu a jak se uplatňují. Jde opět o dvojí metr, kdy jisté „chráněné“ skupiny mohou překračovat zákon jak libo a nic se neděje.

A jsme-li u muslimů a Židů, pak bych také ráda připomněla, že německá židovská obec plně podporuje muslimskou invazi, přičemž před posledními parlamentními volbami doporučila židovským voličům volbu současných vládních stran, které jsou silně promigrační a mají muslimy i ve svých řadách.

Jediná strana, která islamizaci Německa odsuzuje – tedy AfD – patřila k těm, před jejichž volbou naopak nejvyšší německá židovská organizace varovala.

Tedy podobné průvody – i když nepřímo – dlouhodobě podporují i samotné německé židovské organizace. Paradox, že?

Jisté je, že účastníci průvodu, který nebyl v Německu nijak ojedinělý, nakonec nebudou nijak potrestáni. Možné je, že organizátor dostane pokutu nebo podmínku. V případě předchozích podobných průvodů žádné tresty nepadly.

Na druhou stranu to opět srovnejte s tím, jak se systém choval proti demonstrantům, kteří se vymezovali proti porušování tzv. Základního zákona (v Německu obdoba naší Ústavy) ze strany jejich politiků.

Nevykřikovali nic zakázaného, nic neničili, jen šli poklidně v průvodu a skandovali hesla, která nebyla nijak protizákonná. Přesto byli biti (mnohdy i těžce zraněni, ale jeden demonstrant byl policií i zabit) a organizátor demonstrací skončil ve vězení.

Nakonec nechci předjímat, ještě uvidíme, jak na tuto demonstraci systém zareaguje. Nicméně již reakce samotných policistů na různé druhy demonstrací nám jasně ukazuje, že zde platí dvojí metr…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

6 thoughts on “V ulicích Berlína se opět může beztrestně vykřikovat: „Smrt Židům!“ (video)

  1. Podotkla bych, ze jde hlavne o Palestince, kteri jsou neustale ohrozovani Izraelci. A k Palestincum se pridaji Iranci a vsichni muslimove, kteri ziji v Nemecku.

    1. Však do Palestiny ve druhe světové válce tam byli deportováni židé, tak se není čemu divit. Němečtí židé v Plestině, jasná zpráva.

  2. Jedinou krajinou sveta, kde žijú Židia bok po boku s moslimskou väčšinou a nikto na nich neútočí , je paradoxne Irán…

  3. Určite aj najznámejšiemu slovenskému teroristovi Jozefovi Lenčovi vtĺkli do hlavy v Saudskej Arábii nenávisť voči Židom. Zatiaľ sa pretvaruje /takíja je povinná pre každého pravoverného moslima/ ,ale nepochybujem,že o pár rokov sa odkope a okrem stavania mešít /ktoré už dnes v jednom kuse zdôrazňuje/ bude v televízii či rozhlase vyzývať aj k zabíjaniu kresťanov, zotročeniu Židov či zavedeniu šaríe na Slovensku. A svojim študentom na pochybnej univerzite v Trnave to bude „vysvetľovať“ tiež.

  4. tito samozvaní halekalové všude po světě potřebují aby ovečky dělaly to, na jaké pořádky byly nacvičeny. pravda je tu i bez prostředníků. panáčkům se nechce řádně makat to je to…V roce 1823 získala Brazílie nezávislost na Portugalsku. a rok 1836 poznamenal Bahiu divokou revoltou proti otroctví. Když bylo v první polovině devatenáctého století založeno candomblé, katolictví bylo tehdy jediným povoleným náboženstvím, protestantismus byl tolerován jen u cizinců, a islám byl nezákonný a trestný.. Candomblé je brazilskou obdobou západoafrických náboženství, jež je znovuvytvořena v radikálně novém kontextu katolické otrokářské kolonie devatenáctého století.“ Lei Aurea neboli „Zlatý zákon“, vydaný v roce 1888, znamenal zrušení otroctví s konečnou platností. O téměř sto let později byla vydána deklarace náboženské svobody vyznání. Od té doby jsou v Brazílii tisíce oficiálně registrovaných terreiros a tisíce jich existují neoficiálně. Sedmdesátá léta 19. století se postarala o významné změny v postojích k africkému dědictví. Candomblé bylo prohlášeno za náboženství přírody a objekty s ním spojené za „Arte Sacra Negra“. Rodrigues byl doktorem v oboru psychopatologie a jako takový byl přesvědčen, že černoši jsou primitivní mentality a charakterizoval jejich náboženské praktiky spolu s posednutím duchem jako projevy mentální choroby zvané somna hysteria. všechny církve světa zdegenerovaly, ztratily sebeočistnou schopnost, a již nenesou etalon podpory a staly se naopak parazitickou přítěží pro obyvatele. graubnerova funerální klaka hodlá nadále držet své ovečky ve zpitomnělém módu hypnózy kirilovského ojrostřihu držet hubu a krok. jen fiala si stále lže do kapsy že posílili. posílily jen politické mafie, zločin, které tento stát přivedly do marazmu a rozpadu. čili v rozporu s naší ústavou, a jde o velezradu. ministerstvo vnitra a kultury má dohled nad náboženskými skupinami, islám, ale i ostatní církve by měly mít registrace již zrušené, potažmo podporu státu. všechny církve světa zdegenerovaly a staly se pro svobodnou společnost nebezpečné. stát je ale podporuje, čili se stal pro obyvatelstvo nebezpečným, v rozporu se zájmy všeho lidu. tedy s ústavou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout