V nizozemské Sněmovně se probírala vysoce nebezpečná pandemická smlouva, kdy bude na programu i u nás?

V nizozemské Sněmovně se probírala vysoce nebezpečná pandemická smlouva, kdy bude na programu i u nás?

Již opakovaně zde upozorňuji na nezměrné nebezpečí pandemické smlouvy a změn Mezinárodních zdravotních předpisů. Za pouhý měsíc se má toto téma velmi podrobně probírat na summitu WHO, přičemž na změnu pravidel stačí souhlas pohodlné většiny, na schválení pandemické smlouvy pak 2/3 členských zemí WHO.

Totalita, kterou záhy oba dokumenty přináší, je jen stěží představitelná. To, co jsme prožili v letech 2020 a 2021, byla proti tomu jen taková bezvýznamná zkouška.

I to je důvod proč se tyto dokumenty, ale i členství ve WHO jako takové, v poslední době probírá v některých parlamentech členských zemí WHO, ať už v Evropě nebo na jiných kontinentech.

Ovšem u nás toto velmi zásadní téma podle všeho nikoho nezajímá. Tedy přinejmenším politiky, kteří se mu z nějakého neznámého důvodu vůbec nevěnují.

Je třeba také zdůraznit, že i když se v Holandsku na toto téma velmi živě diskutuje, nemá většinovou politickou oporu. Vláda je přece jen probruselská – a dokonce pod plným vlivem WEF a Bilderbergu.

Nicméně alespoň veřejnost je tím, že se o problému diskutuje na parlamentní úrovni, o nebezpečí navrhovaných dokumentů  informována.

A samozřejmě i návrhy na vystoupení z WHO jsou pouze řečnické, bez vystoupení z EU by v případě Nizozemska podobný krok možný nebyl.  Kdo je v EU, ten musí být také ve WHO, což znamená, že z WHO lze vystoupit jedině po vystoupení z EU.

Ale minimálně může podobná debata „probudit“ další spáče…

Mnoho Nizozemců je znepokojeno novou dohodou Světové zdravotnické organizace (WHO) o pandemii. „Pokud by Nizozemsko podepsalo tuto právně závaznou smlouvu, tak bychom – zvláště v případě pandemie – do značné míry ztratili kontrolu nad naší zdravotní péčí ve prospěch WHO,“ řekl poslanec Pepijn van Houwelingen (FVD) ve Sněmovně.

„Prostřednictvím této smlouvy si WHO nárokuje ústřední roli v prevenci, připravenosti, reakci a zotavení z budoucích pandemií. Myslíme si, že je to obzvláště nežádoucí,“ řekl poslanec.

„Podpisem pandemické smlouvy by se Nizozemsko vzdalo moci ještě více. Namísto udělování ještě větších pravomocí zkorumpovaným organizacím, jako je WHO, by Nizozemsko mělo co nejdříve opustit WHO.“

Van Houwelingen poukázal na to, že WHO je zkorumpovaná, částečně kvůli stovkám milionů, které ročně dostává od krále vakcín Billa Gatese.

„Kromě toho je WHO skrz naskrz zkorumpovaná. Mimo jiné utratí přes 200 milionů dolarů ročně za cestovní výdaje. To je více, než kolik se vynakládá na boj proti AIDS, malárii a tuberkulóze dohromady,“ řekl.

„Chceme této zkorumpované organizaci dát moc nad naším zdravotnickým systémem prostřednictvím této pandemické smlouvy? Necháme tuto globalistickou organizaci, která se specializuje na šíření dezinformací, chopit se boje proti dezinformacím?

Necháme tuto WHO, aby nám brzy diktovala, že musíme vynaložit alespoň pět procent našich výdajů na zdravotní péči na prevenci a boj proti pandemiím, tedy více, než utratíme za naši primární péči každý rok?“ zeptal se Van Houwelingen.

„Jsme opravdu mimo, pokud podepíšeme tuto absurdní pandemickou dohodu,“ řekl. „Místo toho, aby Nizozemí dalo ještě více pravomocí selhávajícím a zkorumpovaným úředníkům WHO, mělo by z WHO co nejdříve vystoupit.“

Tolik zprávy z Holandska.

Ve světle summitu WHO, který se připravuje již na květen, by mne zajímalo, kdy se konečně tématu ujme někdo i u nás.

Zatím v tomto směru zaznamenávám jen mlčení, přitom rozprava na parlamentní půdě by na tuto problematiku upozornila širší masy. V situaci, kdy o problému mainstream mlčí jako ryba, je veřejná debata na toto téma nanejvýš nutná…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

11 thoughts on “V nizozemské Sněmovně se probírala vysoce nebezpečná pandemická smlouva, kdy bude na programu i u nás?

 1. a co na Slovensku baví se o tom někdo u nás o tomhle mají povědomi jen SPD když se o tom baví i pan Kapal na Svobodném radiu ale SPD vláda ignoruje no ono to je tak i kdyby se o tom začli poslanci SPD bavit v parlamentu k ničemu by to nevedlo pětikolka všechny ignoruje ale jsem rad že se aspon jak Babiš tak i Okamura začali bavit o té kontaminovanem obili z Ukrajiny snad se to podaři zarazit i v ČR když to šlo na Slovensku Madarsku i v Polsku

  1. Neodmítlo. Dlouhodobě to velmi pečlivě sleduji. Odmítla to jen část Afriky, Indie a několik málo dalších zemí. Každopádně menšina. A těm pohrozili poté, co zástupce těchto vzpurných zemí pozval Gates na další pandemickou simulaci, na které předvedli, jak Afriku zachvátil smrtící virus.
   To bylo varování pro ty, kdo by pro tento dokument nechtěli hlasovat. Takže nelze očekávat, že se to během měsíce nějak změní. Rozhodně s tím souhlasí kompletní G20, EU, Austrálie, Nový Zéland, všechny země z obou amerických kontinentů, atd….

    1. Jedinou obranou je odchod z WHO, ale pokud je někdo členem EU, nesmí z WHO odejít. Navíc u nás nikdy nebude taková politická reprezentace, která by odchod z EU a následně WHO podporovala.
     Paradoxně tak například USA, které do značné míry pandemickou smlouvu iniciovaly, mají velkou šanci se z toho dostat, stačí jim za rok zvolit někoho, kdo není napojen na US Deep state a rozhodne o odchodu z WHO.
     Nicméně už za měsíc uvidíme, jak se k tomu různé země světa staví. Po summitu bude jasno. Na evropské politiky se ovšem nelze spoléhat.

     1. Trump za prezidentování odešel z WHO, takže to opět udělá. Jistě by to udělal i Kennedy nebo DeSantis, pokud by vyhrál někdo z nich. Ale to by pomohlo jenom USA.
      WHO je soukromá organizace a zrušit ji jen tak nelze. Vlastníkem je podle příspěvků de facto Gates. Jediným řešením pro Evropany je rozpad EU a pak nové vlády, které budou ochotny odejít z WHO. Jiný scénář aktuálně nevidím. Jenže většina lidí vůbec netuší, co se chystá. To by se museli „spáči“ konečně probudit a uvědomit si, oč tu jde a podle toho jednat.

 2. Mrkněte na to, jak se na nás dívají -> https://www.youtube.com/watch?v=oRSijEW_cDM. Osobně umělce znám a je to pěkný alkoholický a drogový kruh. Vyrábí si nás tady jako na vojáky, otroky. My normální lidé, kteří žijeme podle Božího práva a morálky nastavíme odpor. Věřím tomu. K čemu je život v otroctví. A zničíme tohle vše. Z chaosu se zrodí řád a naopak. To jsou jejich myšlenky, ale oni nechápou, že už mnoho z nás jejich cesty známe. A ovládáme jejich „kouzla“. Myslím si, že jsme tady v této době nebyli a nejsme od toho, abychom poslali svoje dcery otročit do průmyslu degenerace jejich lidství a šukání. Naše syny jsme neměli na to, aby se z nich stali blbci a slouhové systému nebo vojáci, kteří budou umírat ve válkách, které stejně nedávají smysl. Ne. My jsme přišli pochopit lidství a stát se lidmi. A lidství znamená nastavení všech systémů tak, že je to pro život. Jak už jsem samo mnohokrát zmiňoval. No a proč to opětovně píši, když nemohu zemřít… záleží mi na tomhle světě a jsem i jako Vy interesován a jsem sám součástí také elitních kruhů… lidství je mi příjemnější, než to co se tady upeklo. Prachy stejně nic nekoupí a tyhle rádoby pro Vás až systémy budou likvidační. Představte si, že „lidi“ kteří znají informace Vás ovládají a Vaší společnost. To co sami žijete. Vtipné ne, že chcete otročit a takhle žít. V konstruktu všeho, který si pro Vás určil někdo jiný.

 3. Niečo sa deje, lebo nie len že sa v tichosti oprašujú zákony ohľadom mobilizácie, branný, ale aj toto: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2023/119/ a k tomu ešte toto: https://cz24.news/bestie-planuji-dalsi-pandemii-rusko-varuje-americkou-vladu-vyvijejici-biologickou-zbran-ktera-ma-zabit-miliardy-lidi/ ! Čiže všetko nasvedčuje tomu, že sa pripravuje masové zabíjanie ľudí (Gaťes a s pol už hovoria o roku 2025, možno aj skôr), po ktorom príde zotročenie preživších, ak sa im poddajú ! A masy ofcí sa smeje, spia alebo ešte pomáhajú týmto zvráteným psychopatickým slobodomurárskym satanistom ! Ľudský egoizmus, alibizmus a hlúposť sú tak brutálne rozšírené, že to preriedenie populácie je už asi nevyhnutné… Pán Boh nás ochraňuj a do pekla so všetkými chamtivými zradcami bez svedomia !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout