Německý hematolog a onkolog říká, že denně ošetřuje oběti genových injekcí (video)

Německý hematolog a onkolog říká, že denně ošetřuje oběti genových injekcí (video)

Německo, kde byl poměrně velký tlak na aplikaci mRNA přípravků, patří k nejproočkovanějším evropským zemím, ale zároveň také k vede žebříčky nadměrné úmrtnosti.

Nikdo dnes neví, kolik případů nadměrných úmrtí či různých zdravotních problémů souvisí s genovými injekcemi, protože se u postižených většinou účelově nehledá souvislost.

Německý hematolog a onkolog Dr. Heinrich Fiechtner ve své práci léčil pacienty s rakovinou a pacienty s krevními problémy. Svou praxi však nyní otevřel zejména pro lidi poškozené očkováním.

Každý den vidí lidi s obrovskými problémy po genové injekci, říká v rozhovoru s tím, že ve své praxi ošetřil již více než 200 lidí.

Říká: „Zrovna nedávno přišel otec se svou 21letou dcerou. Tato mladá žena je nyní na invalidním vozíku.“ Před genovými injekcemi uběhla 21letá žena bez problémů 10 kilometrů.

U všech z nich lze pozorovat masivní pokles výkonnosti a vyčerpání, často také bušení srdce. To také vedlo k problémům s krvácením nebo srážlivostí. Krev je extrémně řídká. Postižení také hlásili příznaky paralýzy, abnormálních pocitů – tj. nepřetržité podráždění nervových zakončení. Vyšetření rodinnými lékaři však většinou nevedla k žádným nálezům.

Postižení slyšeli, že to mohou být psychické problémy. To je fatální, říká Dr. Heinrich Fiechtner. „Postižení jsou opravdu nemocní. Oni si své příznaky nevymýšlí. Ale nejsou bráni vážně. Bohužel, lékaři, se kterými své problémy konzultují, jsou často příliš zachyceni v oficiálním příběhu o očkování.“

Při léčbě poškození vakcínou by jistě mohl být zvážen enzym nattokináza. Je to proto, že fermentační produkt sóji – což je nattokináza – je podle dostupných údajů účinný.

Dr. Fiechtner říká: „Když vidím, jaká data jsou k dispozici, musím říci: V situaci, kdy nemáme nic hmatatelného, co by lidem ukázalo východisko, musíme se také podívat na věci, které by mohly nabídnout řešení.“

Dr. Fiechtner se dozvěděl o práci z Tchaj-wanu a Japonska. Tam se ukázalo, že je účinná proti covidové infekci. Pomáhá rozpouštět spike proteiny. Pokud má tento účinek při infekci, mohlo by to také přispět k rozpuštění konečného produktu očkování proti Covidu, spike proteinů.

Kromě toho má nattokináza pozitivní účinky na srážení krve, rozpouští trombózu, snižuje krevní tlak, chrání nervy a může být použita při obezitě.

Umíte-li německy, můžete se na celý rozhovor podívat ve videu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německý hematolog a onkolog říká, že denně ošetřuje oběti genových injekcí (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout