Bizarní: Rodící „muž“ (video)

Bizarní: Rodící „muž“ (video)

Genderoví propagandisté se nám snaží tvrdit, že i muži mohou rodit. Bez ohledu na to, že rodící „muž“ je ve skutečnosti žena, které byly do vínku dány chromozomy XX, se zde nabízí otázka, proč si tento muž nedodá vlastní sperma, ale k početí dítěte potřeboval dárce?

Vždyť muž by měl sám sperma produkovat!

Žena, která dítě porodila, již má některé mužské rysy. Bere hormony, které jí změnily hlas a díky nim jí také narostly vousy a celkově bohatší ochlupení. Také si již nechala odoperovat prsa, aby vypadala i „nahoře“ více jako muž. „Dole“ je však stále jako biologická žena.

Ve videu můžete vidět ženu (což je tzv. trans muž), která se údajně již od dětství cítila spíš jako chlapec. V pubertě pak rodičům oznámila, že je lesba – a později přistoupila ke změně pohlaví na muže.

Našla si i partnerku, která nyní bude matkou onoho dítěte, zatímco sperma si pár zajistil od dárce. Na videu níže můžete vidět porod, který má být údajně důkazem, že muž může rodit.

Nemůže. Pokud někdo rodí, pak je to biologická žena, na čemž nic nemění ani operace a hormony. Může se pak nazývat třeba „trans muž,“ ale k biologickému muži bude mít vždy daleko.

Po porodu si zřejmě nechá provést odstranění dělohy a vaječníků a implantaci umělého penisu. Potom může předvést, jak dítě porodí. NEPORODÍ, JEDNODUŠE TO UŽ NEPŮJDE…

Potom už o sobě možná bude moci začít prohlašovat, že je muž, ovšem muž zcela neplodný, neboť spermie nikdy produkovat nebude….

Na video porodu „muže“ se můžete podívat níže. Jen pro silné povahy…  🤢 🤮🤮

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bizarní: Rodící „muž“ (video)

  1. Evropa pod islámem padne bude tu tvrdej středověk s právem šaría a tahle pochybna individua pod právem šaría čeká Smrt

  2. Jediným účinným prostriedkom na zničenie trans- či homo lobby, drogovej epidémie , potlačenie prostitúcie/porna a podobne je tá najtvrdšia saudskoarabská šaría. Už teraz sa teším na to, ako bude v zdegenerovanom a úchylnom Holandsku jediným a nemenným zdrojom všetkého práva. So všetkým, čo k tomu patrí, vrátane náboženskej polície.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout