Alex Soros je mnohem nebezpečnější než jeho otec, po převzetí impéria nadělá dvojnásobek škod (video)

Alex Soros je mnohem nebezpečnější než jeho otec, po převzetí impéria nadělá dvojnásobek škod (video)

To není jen spekulace, ale tato informace pochází od znalce americké politiky a jejího pozadí, včetně Sorosovy rodiny, o které napsal o obsáhlou knihu.

Připomínám, že Soros má celkem 5 potomků – 4 syny a 1 dceru. V jeho šlépějích jde jeho syn Alex Soros, přičemž politikou se zabývá i jeho další syn a dcera (více jste si o rodině Sorosových mohli přečíst zde).

Ovšem již asi 10 let je pravidelně po boku George Sorose vidět jeho syn Alex. Možná je v popředí i proto, že jako homosexuál (na titulním obrázku se svým partnerem) plně odpovídá současné prosazované agendě.

Je známo, že většina promigračních neziskovek v Evropě je sponzorována Sorosem. Ten je tak hlavním sponzorem výměny evropských obyvatel.

Má velký vliv i v Bruselu, se Sorosovými se sešlo i mnoho evropských vysoce postavených politiků.

Poté, co se Alex a George Sorosovi zhruba před 8 lety sešli s Jourovou, začala se zabývat cenzurou, i když měla v EK na starosti jinou gesci.

Soros má v EP dlouhodobě i své lidi, v minulosti došlo k úniku seznamu spolehlivých Sorosových osob. Mezi nimi bylo i několik tehdejších českých europoslanců.

Tedy Soros má dlouhá chapadla a v jeho zájmu je do značné míry Evropa. Je to možná dáno i faktem, že George Soros přivandroval do USA z Maďarska.

Včera jste si zde mohli přečíst o častých návštěvách Sorosova syna, který již impérium postupně přebírá, v Bílém domě. Znalec americké politiky i rodiny Sorosových rozklíčoval jeho vazby a zjistil, že se při svých 14 setkáních sešel s lidmi, kteří mají na starosti otázky bezpečnosti.

Co za tím stojí? A co čeká svět – a zřejmě zejména Evropu – poté, co impérium převezme Alex Soros?

Syn kriminálního miliardáře George Sorose, Alex, vyvolává otázky po odhalení více než tuctu schůzek v Bílém domě od října 2021, kde se setkal s několika úředníky, včetně tehdejšího náčelníka štábu Rona Klaina a několika představitelů národní bezpečnosti.

Podle záznamů návštěvníků Bílého domu, které prozkoumala Fox News, navštívil 38letý Alex Soros Bílý dům nejméně 14krát.

Mezi jeho poslední cesty patří schůzka 1. prosince s tehdejším personálním šéfem Bílého domu Ronem Klainem a poradkyní Ninou Srivastavovou, která také pracovala na Bidenově prezidentské kampani.

Později večer byl Soros mladší  jedním z 330 lidí, kteří se zúčastnili opulentní státní večeře na jižním trávníku Bílého domu pořádané prezidentem a první dámou Jill Bidenovou na počest francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a Macronovy manželky Brigitte.

O den později se Alexander Soros – který předsedá mocné, liberální grantové síti Open Society Foundations, kterou založil jeho otec, setkal jak s  poradkyní prezidenta Marianou Adame, tak se zástupcem poradce pro národní bezpečnost Jonathanem Finerem

„Je pozoruhodné, že téměř všichni, s výjimkou Rona Klaina, byli očividně zapojeni do národní bezpečnosti,“ řekl Matt Palumbo, znalec americké politiky a autor knihy „Muž za oponou“ během pondělního vystoupení na „Fox & Friends First„.

„Ukrajina je země, kde se Sorosova rodina bohužel chlubí velkým vlivem. Jsou tam rozhazovány desítky, ne-li stovky miliard dolarů. Takže si myslím, že to bude něco, co bude stát za to. V příštích měsících nebo letech se soustředí na Ukrajinu.“

Navzdory notoricky známému vlivu George Sorose v politických kruzích, Palumbo řekl, že Soros mladší by se jednoho dne mohl pochlubit ještě větší mocí, a poznamenal, že Alex se chlubí svým vlivem na sociálních médiích a fotografiemi, na kterých je spolu s vůdcem senátní většiny Chuckem Schumerem, bývalou předsedkyní Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiovou a bývalým prezidentem Barackem Obamou.

„Stojí na 11 milionech dolarů ze svých vlastních peněz. Teď se to může zdát jako kapka v kbelíku ve srovnání s jeho otcem. Ale nebude to tak navždy,“ pokračoval Palumbo.

„Řekl bych to tak, že George Soros během své kariéry utratil kolem 20 miliard dolarů, jeho nadace Open Society Foundation, která je nástrojem, kterým tyto výdaje vynakládá, má ve své rozvaze kolem 20 miliard dolarů.

Takže když Alex převezme velení, získá válečnou truhlu, která je v podstatě schopná, řekl bych, minimálně zdvojnásobit množství škod, které způsobil jeho otec, a pravděpodobně i více.“

„Sorosova agenda je agenda smrti a destrukce ve jménu otevřených hranic a konce západní civilizace. Bidenova administrativa a hnutí darebáckých prokurátorů mohou být dosud tím nejškodlivějším  v Americe,“ řekl Mike Howell, ředitel Heritage Foundation’s Oversight Project.

A podle Toma Fittona z Judicial Watch návštěvy Alexe Sorose v Bílém domě ukázaly „obrovský politický vliv Sorosových v Bidenově administrativě.“

„Nenechte se rozptylovat Alexovým jménem v návštěvním deníku; je to zástupce George Sorose, se kterým se chtějí setkat v Bidenově Bílém domě,“ pokračoval Fitton a dodal: „Stále o všem rozhoduje, jsou to jeho peníze, jeho nadace.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Alex Soros je mnohem nebezpečnější než jeho otec, po převzetí impéria nadělá dvojnásobek škod (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *