USA: Podívejte se, jak jsou bílé děti ponižovány černými, které je nutí přísahat na BLM a následně je zbijí (video)

USA: Podívejte se, jak jsou bílé děti ponižovány černými, které je nutí přísahat na BLM a následně je zbijí (video)

Nejen v USA ale dnes již také v západní Evropě se jako mor – a součást tzv. „wokismu“ – šíří protibělošský rasismus. V USA již došlo vše natolik daleko, že se ve školách nyní vyučuje tzv. „kritická rasová teorie,“ která tvrdí, že rasisté jsou jen běloši, kteří jsou špatní a to již jen pro svoji barvu kůže.

Tato politika má samozřejmě vliv i na smýšlení většiny lidí. Zatímco asi polovina černochů v USA nedávno uvedla v průzkumu, že být bílý není normální, pak u nejmladší generace je zřejmě tento rasismus ještě patrnější než u starších.

Policie v Ohiu obviňuje žáky z rasového incidentu na základní škole ve Springfieldu v Ohiu. Stalo se tak poté, co si rodiče stěžovali, že černošské děti ve škole zatýkají bílé děti a nutí je klečet a přísahat věrnost hnutí Black Lives Matter. Několik bílých dětí bylo poté zbito.

Policie by mohla zatknout také několik učitelů a správců škol, kteří u toho byli, aniž by zakročili.

Nyní  bylo zveřejněno video z kamerového systému zachycující rasové zneužívání ve škole.

Policie se tímto obviněním zabývá.

Některé rodiny ve Springfieldu se obávají posílat své děti do školy poté, co policie uvedla, že vyšetřuje „identifikované útoky“ na základní škole Kenwood.

„Jsou to malé děti, děti ze základních škol, které jsou do toho zapojeny,“ řekla šéfka springfieldské policie Allison Elliotová během pondělní tiskové konference.

Jedním z nich je 12letý syn Ryana Springera.

„V podstatě mu řekli, aby si klekl na kolena a přísahal na ‚BLM‘, a pokud to neudělá, zmlátí ho a tak,“ řekl Springer.

Policie byla přivolána do Kenwood Elementary 13. února kvůli incidentu, který se stal během přestávky.

Jak již dříve informovalo News Center 7, policie byla informována ředitelem školy, že skupina černých žáků shromáždila několik bílých žáků na určitém místě na hřišti a donutila je vykřikovat ‚Black Lives Matter‘ proti jejich vůli.“

Žáci, kteří se snažili vyhnout situaci, byli pronásledováni a eskortováni, vlečeni a násilím odváděni na hřiště, tvrdí zpráva. Skupina žáků také údajně natáčela bílé chlapce, kteří byli nuceni učinit prohlášení k BLM.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Podívejte se, jak jsou bílé děti ponižovány černými, které je nutí přísahat na BLM a následně je zbijí (video)

  1. když se jakekoliv nasili a nenávist podporuji i státem pak do budoucna je konflikt jistotou a každy komu tohle vnucovani nenávisti a utoku na nás nevadi a podporuje jej by měl s těmi opicemi zmizet do Afriky rasova válka v USA bude realitou až po roce 2040 budou běloši v menšině stejně tak je realita islamizace Evropy a nasledna válka proti muslimum depopulace skrze válku je to nejlepší jak snižit světovou populaci v Indii a v Africe se taky řežou s muslimy odjakživa tak to přijde i do EU musime byt připraveni nevěřím že až bude západ islamizovan že tam se zastavi islám a právo šaría budou šiřit po celem světě

  2. Kalergiho plán by mohl byt i uspěšny kdyby se nepodporovala rasova nenávist a islám s právem šaría kdyby do toho netahali ideologii islámu a rasové nenávisti tak by jim to vyšlo ale je mě jasno že Kalergi věděl o islámu s právem šaría asi tak 💩 no soužiti to nebude to je jiste a jak se piše v 3 světových válkách 3 světoví válka vznikne z náboženských a kulturních duvodu neslučitelnosti života evropanu a muslimu a nakonec dojde kvuli tomu k válce stejně tak v USA se dřiv nebo později začnou běloši masově branit pořad je USA země kde muže každy vlastnit zbraně a USA jich maji mraky v USA budou jatka proto maji i ty své brutalni filmy kde se propaguje same nasili je to propaganda aby se lide mezi sebou vyvraždili Globalisti potřebuji hlavně vyvolat rasovou válku v USA a válku s muslimy v EU

  3. Tak toto je už ozaj na zamyslenie!!! To si fakt nechajú ľúbiť? Tak ptom nič. Proti gustu žiaden dišputát. Je to ich voľba!!! Putin má pravdu keď vraví, že je treba bojovať proti fašizmu!!! Tento sa totižto začína zase šíriť ako mor po celej Eu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout