Francouzi začínají prchat ze země před invazí muslimů, mezi preferované cílové země mladých patří Maďarsko a Česká republika

Francouzi začínají prchat ze země před invazí muslimů, mezi preferované cílové země mladých patří Maďarsko a Česká republika

Děje se přesně to, co se dalo již dávno očekávat. Původní obyvatelstvo obohacovaných zemí prchá tam, kde je podle všeho bezpečněji. A do značné míry lze říci, že v Evropě je velmi jasně patrné, že země s větším počtem muslimů či různých obohacujících etnik mají také vyšší kriminalitu.

Vzhledem k tomu, že nejsme zajímaví ekonomicky a na druhé straně jsme vyhlášení islamofobové, ze strany muslimů zatím nebyl přílišný zájem se k nám stěhovat, takže běžné muslimské obohacování jako jsou v jiných zemích již zcela běžné vraždy ze cti či hromadná znásilnění  zde takřka neznáme. Přitom v zemích jako Německo, Francie či Velká Británie řeší zločiny ze cti nejméně jednou za týden a hromadných znásilnění až několik denně.

Asi nejhorší je nyní bezpečnostní situace ve Švédsku a Francii, přičemž v obou uvedených zemích si to původní obyvatelstvo velmi dobře uvědomuje a stále častěji již hovoří o migraci. Většinou však nemají zájem odejít příliš daleko od své rodné země na druhou stranu mají zájem o méně islamizované země.

Sousedé Francie –  Německo, Španělsko či Velká Británie – jsou tedy mimo hru. Podle všeho tak budeme již brzy řešit další vlnu migrace, tentokrát ze země EU, tedy zcela legální a již dlouho očekávanou. A nebude to jen z Francie, ale také z Německa, Švédska a dalších obohacovaných zemí.

Trvání francouzské vlády na podpoře masové imigrace do země vedlo mnoho francouzských státních příslušníků k opuštění země při hledání lepší bezpečnosti a kvality života. Nyní mnoho francouzských občanů nachází bezpečné útočiště ve střední a východní Evropě, podle francouzského zpravodajského portálu Boulevard Voltaire.

Článek s názvem „Aby utekli před imigrací, tito Francouzi volí emigraci“ odkazuje na průzkum Elabe Institute provedený v prosinci loňského roku pro francouzskou televizi BFMTV, který odhalil, že 67 procent Francouzů se již v zemi necítí bezpečně.

Stále více francouzských občanů se tak snaží zmírnit své bezpečnostní obavy emigrací do méně islamizovaných zemí, především ve střední a východní Evropě.

Autor Julien Teller poznamenává, že v lednu žilo v zahraničí více než 1,6 milionu francouzských státních příslušníků. Ministerstvo Evropy a zahraničních věcí však považuje toto číslo za mnohem vyšší a mohlo by se blížit 2,5 milionu. Ministerstvo vysvětlilo, že toto číslo bude pravděpodobně vyšší než oficiální odhady kvůli plynulosti evropské mobility a skutečnosti, že ne všichni krajané registrují svůj pohyb v rámci EU.

Teller vysvětlil, že významný počet francouzských občanů neodchází ze země z ekonomických důvodů, což je klíčový faktor pro většinu migrantů přicházejících do Evropy, ale kvůli „motivaci identity“.

Vyšší procento starších francouzských státních příslušníků si vybírá země jako je Portugalsko, aby si užívali důchodu. V Portugalsku nyní žije více než 120 000 francouzských občanů v důchodu. Mladší generace si pro svůj život vybírá země střední a východní Evropy, nejčastěji pak Maďarsko a Česko.

Teller hovořil zejména o Maďarsku, které je podle něj preferovanou destinací pro mladé francouzské pracovníky, kteří již nemají pocit, že život ve Francii je v jejich nejlepším zájmu.

Cituje francouzského kameramana Simona Vesperiniho, který se přestěhoval do Maďarska a produkuje digitální obsah pro svých 11 000 předplatitelů online, a vyzývá další francouzské státní příslušníky, kteří si přejí „opustit dekadenci“ Francie, aby učinili totéž.

Teller také odkazuje na videa na YouTube, která zveřejnil další francouzský ex-pat, Frédéric Delavier, který říká svým 116 000 odběratelům, jak rozhodnutí opustit Francii do Maďarska změnilo jeho život.

„Pro mě je kvalita života v Maďarsku nadřazená. Co si mohu koupit v Maďarsku, jsem si ve Francii koupit vůbec nemohl,“ vysvětluje Delavier.

Mezi další svědectví patří svědectví Laetitie, matky, která během pandemie Covid-19 přestěhovala svou rodinu do Maďarska. „Žila jsem v Nîmes – městě, které se za pár let hodně změnilo,“ řekla časopisu Boulevard Voltaire. „Teď už se o své děti nebojím. Ve věku 23 a 20 let studují v Budapešti, klidném městě, kde jsou v bezpečí. Změnilo mi to život!“

Podle indexu kvality života Numbeo se Francie řadí na 30. místo na světě, zatímco Maďarsko je na 40. místě. To však neříká celý příběh.

Analýza bezpečnostního indexu ukazuje, že Francie získala pouze 44,7, což je druhé nejnižší skóre v Evropě. Naproti tomu země jako Česko (73,4) mají jedno z nejvyšších hodnocení na kontinentu, zatímco Polsko (70,8), Slovensko (68,6) a Maďarsko (66,1) také vykazují velmi slušné skóre….

Tolik ve zkratce informace z Francie, které jen potvrzují, že z islamizovaných zemí bude původní obyvatelstvo houfně odcházet s tím, jak dojde k poklesu bezpečnosti.

Odejde-li postupně původní obyvatelstvo, které mezitím vymění invazní jedinci, země se mnohem rychleji demograficky přemění. To je blízká realita nejen Francie, ale také Německa, Švédska, Belgie či Švýcarska.

Právě s tímto faktorem, kterým je migrace původního obyvatelstva, prchajícího před islamizací země, se vůbec v různých statistikách, které odhadují rychlost islamizace té které země, vůbec nepočítá.

Islamizované evropské země tak přejdou pod právo šaría mnohem rychleji, než se navenek jeví, protože v jistý moment nabude doslovný exodus původního obyvatelstva takových rozměrů, že v daných zemích zůstane jen hrstka těch, kdo nebudou mít na stěhování finanční možnosti nebo se pokusí přizpůsobit, což by v podstatě znamenalo konverzi k islámu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Francouzi začínají prchat ze země před invazí muslimů, mezi preferované cílové země mladých patří Maďarsko a Česká republika

 1. možná jim jejich plány nastěhovat se sem vyjdou až naši očkovanci za par let vymřou vylidni se země a mnoho nemovitosti budou prazdnych pro nové občany já bych neměl vubec nic proti kdyby se všichni naši hujeři spakovali a šli do prdele a sem přijdou ti co to mají v hlavě v pořádku navíc lide ze západu k nám přinesou kvalitnějši život a lepši podminky pro život než ti Ukrajinci co si je sem zvou vlády

  1. Nepřinese to lepší život. Mají finanční možnosti a skoupí nemovitosti a čím bude národ bez půdy? Už i tak mají půdu skoupenou různí cizinci protože mají lepší finanční možnosti oproti domácím a tak budou půdu vlastnit různí Holanďani a Francouzi ,to není řešení. Ať si doma udělají pořádek ,když tam dovolili léta dělat bordel.

 2. Toto je bohužel špatná zpráva.
  Lidé na západě už mají tak vymyté mozky, že i když se k nám přestěhují tak k nám přinesou i jejich zvrácené myšlení.
  Něco podobného se děje v USA. Demokraté zničily Kalifornii a tak lidé utíkají do Texasu – a zde pak opět volí Demokraty 🙁
  Zajímavá parodie zde: https://www.youtube.com/watch?v=HlDWzN6TW5Y

 3. problem tejto migracie je ten, ze osobne neverim ze ide o ludi ktori volili proti upadku ich vlastnej krajiny, pripadne sa volby zdrzali. a teda tie sracky rozsiria ako virus dalej.

 4. Ani Orbán nie je islamofób /dajú sa vygoogliť jeho fotky z návštev v Saudskej Arábii, Erdogan je jeho najbližší kamarát/ a aj do Maďarska sa valia cudzinci vrátane moslimov doslova každý deň – tí zo západnej Európy pritom tvoria nepatrný zlomok – , takže prípadní prisťahovalci ani tam nebudú o také 3-4 roky v bezpečí!! To isté platí o Poľsku Rozhodne odporúčam tým, čo chcú opustiť islamizovanú a Bruselom + liberálnym fašizmom terorizovanú Európu /aj slovenským a českým utečencom/, aby našli útočisko v Bielorusku. V Rusku iba vtedy, ak Putin vyhrá vojnu na Ukrajine, prípadne príde o prezidentský post.

 5. Pohroma sa neodvratne blíži. Otázkou je ako ju dokážeme zvládnuť? Slovensko by malo začať konať na ochranu tradičných kultúrnych hodnôt. Ale pri tejto liberálno-fašistickej vláde to asi nebude možné. Je to v rukách nás všetkých ako sa rozhodneme pri voľbách? Budeme voliť liberálov, alebo dáme prednosť národne orientovaným stranám?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout