Rumunský generál varuje: Superzbraň HAARP bude použita pro apokalyptické geoinženýrství

Rumunský generál varuje: Superzbraň HAARP bude použita pro apokalyptické geoinženýrství

Stále častěji se hovoří o tom, že některé ničivé přírodní katastrofy má na svědomí geoinženýring. Naposledy se toto téma otevřelo po zemětřesení v Turecku a Sýrii, neboť mnoho lidí věří, že také tato katastrofa byla vyvolána uměle.

Vysoký rumunský generál varoval, že vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program (HAARP) nebyl nikdy ukončen, ale je neustále vylepšován a používán proti populaci.

Expert na geoinženýrství – generál Emil Strainu, vysvětlil nebezpečí HAARP zástupcům srbských médií. Nazval HAARP „zbraní apokalypsy“ a řekl novináři Draganu Vujicicovi, že ji lze použít pro ekonomickou válku, změnu klimatu a kontrolu populace.

„Systém HAARP funguje od roku 1993,“ vysvětlil Strainu. „Počet antén a vysílačů se rok od roku zvyšoval, takže dnes je v provozu více než 180 antén a hlavních generátorů. Dnes má HAARP nejvyšší výkon ve své historii a může provádět mise na dlouhé vzdálenosti kdekoli na světě.“

Strainu vysvětlil tři hlavní směry geoinženýrství. Prvním je uhlíkové geoinženýrství, jehož cílem je odstranit oxid uhličitý z atmosféry. Za druhé jde o solární geoinženýrství, jehož cílem je změnit množství slunečního záření absorbovaného a emitovaného do zemské atmosféry.

Vojenské geoinženýrství, třetí směr, využívá technologie modifikace životního prostředí pro vojenské účely ve všech třech oblastech – na zemi, na moři a ve vzduchu. Podle Strianua se zdá, že to, co se nazývá „změna klimatu,“ je způsobeno takovými geoinženýrskými projekty, které byly tajně prováděny po celá desetiletí.

Nejvýkonnější zařízení HAARP je v Gakoně na Aljašce. To bylo vyřazeno z provozu v roce 2014 a o dva roky později, v roce 2016, se stalo majetkem University of Alaska Fairbanks (UAF). Strianu však poukázal na to, že se jedná o krytí používané armádou USA a Ústřední zpravodajskou službou k pokračování tamních operací HAARP.

Strianu také řekl, že navštívil zařízení HAARP UAF a dozvěděl se, jak se zbraň používá. Řekl, že některé z jejich použití spouštějí výbuchy podobné atomovým bombám, mění životní prostředí a vytvářejí hurikány, tornáda, povodně a tsunami v oblastech, kde se běžně nevyskytují.

Zbraň může také vyvolat zemětřesení a sopečné erupce stimulací oblastí náchylných k takovým jevům. Dokáže také měnit mozkové vlny a ovládat myšlenky lidí.

Ve světle generálových odhalení mnozí na sociálních sítích obviňují HAARP z masivního zemětřesení v Turecku a Sýrii v únoru 2022. Katastrofa si vyžádala nejméně 54 387 obětí.

Generál Strianu mínil, že HAARP může být využíván následujícími způsoby:

 1. Cílená energetická zbraň;
 2. Komunikační systém pro ponorky;
 3. Systém používaný k boji proti satelitům jejich oslepováním nebo sestřelováním;
 4. Zlepšená komunikace s vlastními satelity v podmínkách elektronického boje a slunečních erupcí;
 5. Rentgenový zářič;
 6. Prostředky dobrovolného vytváření místních, zónových nebo kontinentálních elektrických výpadků;
 7. Elektronické válečné zbraně;
 8. Vysoce výkonný bezdrátový přenos energie metodou Nicoly Tesly;
 9. Prostředky detekce cizích objektů a plavidel ve vesmíru;
 10. Prostředky proti mimozemskému útoku z vesmíru;
 11. Zařízení schopné způsobit výbuchy srovnatelné s jadernými výbuchy;
 12. Zbraň schopná modifikovat prostředí, kde je již využíván geoinženýring;
 13. Vytváření hurikánů, tornád, povodní a tsunami v oblastech, které nejsou specifické pro tyto typy přírodních jevů;
 14. Vytváření zemětřesení stimulací oblastí náchylných k takovým jevům a aktivací sopek;
 15. Zbraně používané v psychotronické válce, které mohou měnit mozkové vlny a ovládat myšlení a reaktivitu lidí (např. Havanský syndrom).
 16. Studium a hodnocení podzemních ložisek ropy, plynu a nerostů tisíce kilometrů daleko;
 17. Dálkový průzkum a ničení bunkrů, skladišť a jakýchkoliv dalších podzemních základen;

Strianu není jediný, kdo věří v existenci geoinženýrské zbraně. Jeho krajanka, senátorka Diana Iovanovici Sosoaca, v projevu v rumunském parlamentu tvrdila, že zemětřesení v Turecku mohlo být výsledkem geozbraně použité globalisty proti Ankaře.

Sosoaca upozornila na „150 následných otřesů po ničivém zemětřesení, druhý byl silnější než první“, což dokazuje, že otřesy byly způsobeny člověkem. Dodala, že geozbraně existují již velmi dlouho, a že byly dosud používány, aniž by způsobily příliš mnoho obětí, pravděpodobně pro experimenty.

„Nyní byly uvedeny do praxe,“ poznamenala senátorka. „Ale nikdo si nemyslel, že lidé budou muset zemřít – tolik lidí a tak strašlivými způsoby.“

Četné příspěvky na sociálních sítích tvrdily, že HAARP se používá k vytváření bouří a vln veder. Někteří dokonce tvrdili, že HAARP se používá k podpoře klimatického alarmismu a k tomu, aby lidé byli vnímavější vůči klimatickým omezením. Ještě horší je, že se tvrdí, že HAARP je nástroj k vylidnění světa.

K tématu bylo natočeno i mnoho videí, například níže uvedená (anglicky):

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Rumunský generál varuje: Superzbraň HAARP bude použita pro apokalyptické geoinženýrství

 1. tak tomuto môže veriť len blb. Ak b, tvrdil tento primitiv, že OSN môže zhasnut slnko vypínačom, ktorí je hneď pri hlavných dverach do OSN to som este ochotný aj veriť 😅😅😅😅 ale nejaká super zbraň ako je HAARP tak to pŕŕŕ

  1. Sofii je mi to ľúto, ale celi Haarp je jedna velka idiotina. Veriť takému nezmyslu, je prinajmenšom na Chocholúška. len sa pozri do neba a vidíš tie planéty. Tam zili ľudia a s oveľa vyspelejšou technologiou , oni tam už niesú ale tie planéty sú.. Viem to, lebo moja ved. praca je práve o tomto a Einstein je iba zlodej a blb. A tesla deto-pupuš. Nič nevedeli len kradli. A tak aj skončili

 2. Ačkoli tento web je jinak kvalitní, zejména co se článků o koronafašismu týče, tohle s tím geoinženýrstvím je snůška nesmyslů hodná akorát tak politování. PROČ?

  Protože geofyzika pracuje s velkými energiemi, proti kterým i výbuch velké atomovky je jen štípnutí komára na sloním hřbetě. Ti, co tyhle články vymýšlejí, by z písemky ve fyzice na ZŠ dostali za pět, o gymplu raději ani nemluvě. Jsou to blbci, kteří neznají ani Newtonovy zákony. Ale jsou uplaceni za dřísty úrovně IQ-tykve.

  Bylo by lépe, kdyby vzpomněli dnešní 24. výročí zahájení „humanitárního“ bombardování Srbska NATO, do něhož Češi vstoupili 12.3.1999, tedy 3 dny před 60. výročím zahájení okupace faš. Německem na území ČSR.

 3. kdo použije takovouto zbraň proti nic netušícím lidem a ještě k tomu za účelem ovládnutí světa, měl by nést ty nejtěžší následky na majetku a životě včetně své rodiny a svých dětí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout