Podívejte se, jak dopadli Němci, kteří vyrazili autem z izraelské půjčovny na palestinské území (videa)

Podívejte se, jak dopadli Němci, kteří vyrazili autem z izraelské půjčovny na palestinské území (videa)

Podle informací  má jít v případě německých občanů o velké podporovatele Palestiny, kteří předpokládali, že budou přivítáni s otevřenou náručí.

Vyjádřit Palestincům jejich podporu se jim však poněkud nepovedlo, protože záhy přišlo drsné procitnutí. Nakonec měli štěstí, že to značnými šrámy odneslo jen auto z půjčovny. Pokud by Němci z auta vystoupili, zřejmě by podle všeho nedopadli o mnoho lépe…

18. března World Israel News informovaly o incidentu v Nábulusu. Dva němečtí turisté jeli do Šechemu (Nábulus) autem z  izraelské půjčovny, když na ně násilně zaútočila skupina Palestinců.

„Chtěli jsme si jen dát kávu,“ tvrdili turisté. Nábulus je součástí takzvaných autonomních palestinských území. V těchto oblastech je to jasné: Kdokoli židovského původu může být zavražděn. Naznačují to velké nápisy u vjezdu do palestinských oblastí.

Každý, kdo jde pěšky nebo jede autem do palestinských autonomních oblastí, je ve smrtelném nebezpečí, pokud je židovského vyznání. Je normální útočit tam na Židy smrtící silou. Naznačují to velké nápisy na hraničních přechodech:

„Izraelským občanům je vstup zakázán, ohrožení života a porušení izraelských zákonů.“

Důvodem, proč  Palestinci zaútočili na německé turisty, bylo to, že pronajaté vozidlo mělo izraelské poznávací značky. Z toho mohamedáni usoudili, že jsou Židé, a že mají právo je zabíjet.

Žádná mainstreamová média v Evropě o těchto podmínkách nepíší, takže Evropané, kteří tam cestují, nemají mnohdy ponětí, co je může čekat. Je ovšem s podivem, že nebyli předem upozorněni třeba v půjčovně, kde mohli tušit, že hovoří s neinformovanými cizinci.

Podle prohlášení na Twitteru byli němečtí turisté  velcí příznivci Palestinců, což byl zřejmě i samotný motiv jejich cesty.

Tváří v tvář realitě se báli o život. Němci se museli sami – na základě vlastních zkušeností – přesvědčit, že informace, které během svého života získávali z masmédií, mohly vést k jejich smrti. Nikdy dříve totiž o nebezpečí, které by je mohlo v podobné situaci potkat, neslyšeli…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Podívejte se, jak dopadli Němci, kteří vyrazili autem z izraelské půjčovny na palestinské území (videa)

  1. Pokud je mi známo, tak po 2. světové se do Palestiny po domluvě s Hitlerem Židé mohli odstěhovat do Palestiny, a začali podnikat, kdoví co se tam teď děje.

  2. Spojenectvo Izraela s niektorými moslimskými krajinami, vrátane Turecka a Kosova /predovšetkým však Spojenými arabskými emirátmi/ , je nepopierateľné – a patologická nenávisť voči niektorým ďalším, napríklad Irán či Sýria, takisto.

  3. Zákaz vstupu pro Židy do palestinských zón „A“ není dle mého názoru pouze kvůli nebezpečí zabití, ale hlavně kvůli možnosti únosu a následného vydírání státu Izrael formou jejich osvobození za propuštění vězněných palestinských teroristů.
    V roce 2010 jsem navštívila v nábuluském předměstí Balata řecký ortodoxní klášter, v jehož kostele se nachází Jákobova studna. Nádherné místo, obehnané ovšem vysokou zdí. Jenže autobusem na speciálních neutrálních značkách a s palestinským průvodcem. Příjezd přímo před klášter, po vystoupení hned do areálu kláštera, malého rozkvetlého ráje. Při odjezdu jsme museli čekat před zdí kláštera asi 15 minut na příjezd autobusu, neměla jsem z toho, jak na nás reagovali místní, dobrý pocit. Pud sebezáchovy by mi nedovolil jít do města jen tak sama na procházku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout