Oficiální vládní zpráva: USA opět upozorňují na možnou mimozemskou loď v naší sluneční soustavě

Oficiální vládní zpráva: USA opět upozorňují na možnou mimozemskou loď v naší sluneční soustavě

Všímáte si, jak se poslední dobou množí zprávy o údajných mimozemšťanech, kteří si právě „obhlíží“ naši planetu? Na UFO se nejprve odkazovalo poté, co USA a Kanada odstřelily několik balónů či jiných zcela neškodných objektů a posléze se objevují další podobné informace.

Opět to evokuje jistou „konspiraci,“ která se objevila již před lety a podle níž připravují globalisté falešnou mimozemskou invazi. Podle již roky staré teorie měla být tato invaze „plánována“ na rok 2024.

Příchod mimozemšťanů má být údajně „falešnou invazí“ nepřátelských sil z vesmíru, která má být iniciována pomocí hologramů ve snaze o ovládnutí společnosti, která bude touto invazí vystrašená a bude ochotna poslechnout jakékoli – byť sebevíce nesmyslné – příkazy.

Tuto velmi bizarní teorii nyní začíná stále více lidí pokládat za další konspiraci, která by se mohla stát realitou. A to právě ve světle dalších  oficiálních informací, podle kterých se nyní o naši planetu začínají zajímat mimozemšťané…

Existuje možnost, že mimozemské mateřské lodě navštěvují planety v naší sluneční soustavě, píše vedoucí výzkumného úřadu Pentagonu pro neidentifikované vzdušné jevy ve zprávě, o níž informovaly Military Times .

Z takového mezihvězdného objektu by při průletu kolem planety mohlo vycházet mnoho malých sond, píše Sean Kirkpatrick ve zprávě, jejímž spoluautorem je také harvardský profesor Abraham Loeb.

Dříve Kirkpatrick sloužil jako hlavní vědec v americké vojenské zpravodajské agentuře DIA. Výzkumná agentura byla podle tiskového prohlášení Pentagonu založena v červenci 2022, aby prozkoumala neidentifikované objekty kolem vojenských zařízení.

Loeb se objevil ve zprávách po celém světě, když v říjnu 2017 řekl, že naši sluneční soustavu navštívili mimozemšťané. Toho roku se záhadný mezihvězdný návštěvník údajně nakrátko dostal do dosahu našich dalekohledů, jako vůbec první pozorovaný.

Objekt byl pojmenován Oumuamua, což znamená „zvěd.“ Byl to jakýsi doutník  dlouhý asi 100 metrů, který nevypadal jako známé asteroidy nebo komety.

Loeb a Kirkpatrick píší, že Oumuamua by mohla být mateřská loď sondy. Drobné sondy údajně mohly prozkoumat Zemi nebo jiné planety v naší sluneční soustavě, když loď míjela planety, stejně jako to udělal Oumuamua.

Astronomové by údajně nemohli minisondy pozorovat, protože neodrážejí dostatek slunečního světla, aby je zachytily dalekohledy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Oficiální vládní zpráva: USA opět upozorňují na možnou mimozemskou loď v naší sluneční soustavě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout