Korán se nakonec ve Velké Británii pálit nebude, Paludan dostal zákaz vstupu

Korán se nakonec ve Velké Británii pálit nebude, Paludan dostal zákaz vstupu

Rasmus Paludan není rozhodně prvním evropským disidentem, který nesmí cestovat. Není to tak dávno co dostal zákaz vstupu pro změnu z Velké Británie na území EU Davi Icke a v minulých letech bylo takových disidentů víc.

Tedy zatímco islámští teroristé mohou procházet Evropou bez dokladů a jakýchkoli omezení a jsou vítáni s otevřenou náručí, disidenti se musí držet doma.

Cesta Rasmuse Paludana do Británie byla zrušena, protože mu byl odepřen vstup do země a byl zařazen na seznam sledovaných osob.

Na Twitteru Paludan oznámil, že plánuje cestu do Velké Británie, aby spálil Korán ve Wakefieldu ve středu, kdy začíná muslimský postní měsíc ramadán.

Nyní je dánsko-švédskému politikovi odepřen vstup do země, informoval britský státní kanál BBC. Britský ministr bezpečnosti Tom Tugendhat uvedl, že Paludan byl také přidán na britský imigrační seznam a dodal, že vpuštění Dána by nebylo v zájmu veřejného blaha.

Wakefield přitáhl pozornost britských médií poté, co 14letý autistický chlapec obdržel výhrůžky smrtí poté, co upustil Korán na podlahu, takže se kniha velmi lehce poškodila.

On a tři další žáci pak byli za toto poškození koránu potrestáni, zatímco matka 14letého chlapce oděná v hidžábu prosila muslimy za odpuštění…

Stále ještě někdo pochybuje, že Britanistán postupně přechází na právo šaría??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Korán se nakonec ve Velké Británii pálit nebude, Paludan dostal zákaz vstupu

  1. Kiežby toho Žida Tugendhata /zrejme potomok známej rodiny/ dal dole nejaký moslim… Pán Paludan by kľudne mohol prísť na univerzitu v Trnave, kde prednáša známy terorista vyškolený priamo v KSA Jozef Lenč, a spáliť Korán pred jeho očami. Mešity tu zatiaľ nemáme.

    1. z V4 je nejvice mešit v ČR někdy přijet nenávist v mešitach tady v ČR je už mnoho let by ti mohl říct Ex muslim Lukáš Lhutan z webu Eurabie

  2. Zase tárajú!!! Čo ak ho nakoniec bude páliť nejaký jeho fanúšik? Inak tým zmrdom spoza kanála by som doprial trochu toho obohatenia od Moslimov ktorých tam teraz majú. Aspoň by nemali čas strkať nos na Ukrajinu. Verím, že vo Švédsku sa to poriadne rozbehne. Tam mali tiež dáke oslavy na spôsob obohatenia ich kultúry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout