Guvernér Floridy DeSantis zveřejnil šokující ukázky následků operací změny pohlaví (video)

Guvernér Floridy DeSantis zveřejnil šokující ukázky následků operací změny pohlaví (video)

Florida patří k těm americkým státům, které se v mnohém staví proti politice Bidenovy administrativy. Již za dob covidismu byl tento jižní stát ostrůvkem svobody mezi státy, kde platila přísná pravidla lockdownů, nošení roušek, vyloučení neočkovaných ze společnosti a povinného očkování v mnoha profesích.

Florida tak byla nejprve jediným a o něco později jedním z mála států USA, kde panovala v tomto ohledu naprostá svoboda. Dokonce byl uvalen zákaz používání covid pasů, bez kterých lidé v jiných amerických státech nemohli téměř nikam.

Stejně jako proti covidismu bojuje dlouhodobě DeSantis proti genderismu a LGBTQI propagandě ve školách a dětských kolektivech. Zatímco jiné americké státy již zavádí možnost operace změny pohlaví i pro nezletilce, DeSantis něco podobného ve svém státě zakázal, za což byl ihned Bidenem i celou – v USA velmi mocnou – translobby odsouzen.

Americký guvernér Floridy Ron DeSantis v rozhovoru ostře kritizoval Joea Bidena za jeho podporu schválení operací změny pohlaví na federální úrovni a to i u dětí – jak uvedl „ Christian Post “.

Biden dokonce doslova prohlásil, že je kruté, nepovolit dětem tyto operace.

Florida pod vedením DeSantise dříve schválila legislativu zakazující transmužským sportovcům soutěžit v ženských atletických týmech. Floridská lékařská asociace také zakazuje hormonální léky a operace na změnu pohlaví pro nezletilé.

V souvislosti s tím floridský guvernér také zveřejnil video, které upozorňuje na brutalitu operace změny pohlaví:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Guvernér Floridy DeSantis zveřejnil šokující ukázky následků operací změny pohlaví (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout