Arcibiskup Vigano: „Ideologie Woke a Agenda 2030 představují obrovskou hrozbu pro přežití lidstva“

Arcibiskup Vigano: „Ideologie Woke a Agenda 2030 představují obrovskou hrozbu pro přežití lidstva“

Jistě netřeba většině z vás arcibiskupa Vigana představovat. Je jedním z hlavních odpůrců falešného papeže Bergoglia a od doby covidové varuje před činy globalistů a jejich cílem, kterým je zavedení Nového světového řádu.

Před pár dny pronesl další dlouhý proslov, ve kterém zejména zdůraznil, že globální elity jdou proti všem lidem s cílem změny světového řádu. Varoval před wokismem a globálními plány v čele s Agendou 2030.

Arcibiskup Vigano před pár dny přednesl projev na zakládající konferenci Mezinárodního rusofilského hnutí. Zaměřil se zejména na boj proti globalismu.

Mimo jiné prohlásil:

„Ideologie woke a Agenda 2030 představují obrovskou hrozbu pro  přežití lidstva: bojujme tuto bitvu se ctí s vědomím, že jsme pod ochranou Boha.“

Arcibiskup Vigano také ve svém poselství uvedl:

Po nedávné pandemické frašce – vedené zločinnými metodami, které jsem od začátku roku 2020 neváhal odsoudit – následovaly nové mimořádné události – včetně ukrajinské krize – záměrně vyprovokované s cílem zničit sociální a ekonomickou strukturu národů, zdecimovat světovou populaci, soustředit kontrolu v rukou oligarchie, kterou nikdo nezvolil a která spáchala skutečný světový převrat, za což bude dříve či později povolána k odpovědnosti před světem.

Teoretici tohoto převratu mají jména a tváře, počínaje Georgem Sorosem, Klausem Schwabem a Billem Gatesem. Ti, kdo dnes prohlašují, že Rusko je nepřítel, považují Evropany, Američany, Australany a Kanaďany za nepřátele a podle toho s nimi zacházejí, pronásledují je a ožebračují.

Ale zatímco emisaři Světového ekonomického fóra v západních vládách mohou vydávat zákony proti dobru svých vlastních občanů a držet světové vůdce v dlaních, změna režimu, která byla úspěšná v jiných zemích, se zastavila na ruských hranicích.

Na druhou stranu, volební podvod v roce 2020 ve Spojených státech amerických byl také nepostradatelný, aby zabránil potvrzení prezidenta Donalda Trumpa, stejně jako v roce 2013 se hlubokému státu a hluboké církvi podařilo přimět papeže Benedikta XVI., aby odstoupil a zvolili osobu příjemnou Novému světovému řádu, jezuitu Jorge Mario Bergoglia…

… Potřebujeme antiglobalistickou alianci, která vrátí občanům moc, která jim byla odňata, a národům vrátit suverenitu nahlodanou a postoupenou davoskou lobby.

Poselství je mnohem delší, celé si můžete přečíst zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Arcibiskup Vigano: „Ideologie Woke a Agenda 2030 představují obrovskou hrozbu pro přežití lidstva“

    1. bohužel ano proto tam měli za covidu povinné GR kody navíc i Putin podporoval vakcíny a tvrdil že si dal Sputnik V co si pak o takovém člověku myslet když podporuje ty jedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout