Ruská zahraniční zpravodajská služba: USA cvičí islamisty na teror v Rusku

Ruská zahraniční zpravodajská služba: USA cvičí islamisty na teror v Rusku

Pokud alespoň trochu sledujete politiku vměšování USA v islámských zemích, pak vám jistě neušlo, že se snaží mnohé vlády nahrazovat vládami vedenými islámskými radikály, tedy stoupenci tvrdé formy práva šaría. Podstatné ovšem je, že jde o vlády loutkové.

Tyto snahy jsou již dlouho patrné zejména v Sýrii a aktuálně se tak děje například v Bangladéši, odkud v reakci na tyto snahy prchají zejména hinduisté.

Není také žádným tajemstvím, že USA jsou jak „matkou“ ISIS, tak Talibánu či jiných islámských bojůvek. Vznikly zpravidla z původně USA vyzbrojované tzv. „umírněné opozice.“

Džihádisté jsou si samozřejmě vědomi i toho kdo je „zplodil“ a pomohl jejich vyzbrojení. Talibán ostatně stále děkuje USA za zbraně, které po nich nedávno zůstaly v Afghánistánu.

Pokud tak nyní najímají ISIS na útoky v Rusku, nebylo by na tom nic podivného. Ostatně, do Evropy jsou vysíláni islámští vojáci již roky a jistě i oni mají svůj úkol. Zde je to o to horší, že se na všem podílí i mnoho evropských kolaborantů…

Poté, co Spojené státy nebyly schopny dosáhnout kýžených úspěchů v ukrajinském konfliktu, přestože poskytly Kyjevu miliardovou podporu, zdá se, že se uchýlí k osvědčené – a vysoce nebezpečné – taktice, totiž podpoře islamistů. 

Jak je známo, Washington podporoval islamistické mudžahedíny v Afghánistánu (z nich vznikl Talibán) v 80. letech v jejich boji proti Sovětskému svazu, čímž významně přispěl k tomu, že zemi zachvátila krev a chaos. A USA také podpořily islamisty v boji proti prezidentu Asadovi v syrské občanské válce.

Jak nyní informují různá média, včetně Jerusalem Post, ruská zahraniční zpravodajská služba SVR uvedla, že obdržela informaci, že americká armáda cvičí islamistické bojovníky k útokům na cíle v Rusku.

Konkrétně SVR má informace, že na americké základně v Sýrii bylo naverbováno a vycvičeno 60 bojovníků ze skupin blízkých Islámskému státu a Al-Káidě. 

Ilegální americké základny v Sýrii jsou nehorázným porušením mezinárodního práva, protože byly zřízeny bez souhlasu vlády v Damašku.

Islamisté by měli připravovat a provádět teroristické útoky proti diplomatům, státním úředníkům, úředníkům činným v trestním řízení a příslušníkům ozbrojených sil,“ uvedla ruská zahraniční zpravodajská služba.

A při náboru je zvláštní pozornost věnována imigrantům z ruského Kavkazu a střední Asie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Ruská zahraniční zpravodajská služba: USA cvičí islamisty na teror v Rusku

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

  2. Prestante uz otrocky pouzivat Google Translator prosim.

    Служба внешней разведки Российской Федерации
    Sluzba vnejsi rozvedky Ruske federace
    Velmi podobna organizace americke CIA. Take je zamerena na cile a akce mimo teritorium RF, ackoli toto u SVR neni tak tvrde a formalne regulovano zakonem a kontrolovano parlamentem, jako v pripade CIA.
    Take, na rozdil od USA v RF se tato sluzba podli na ochrane diplomatickych misi v pripade ohrozeni a na ochrane statnich predstavitelu na jejich oficialnich zahranicnich cestach. Coz jsou veci, ktere pro zmenu v USA patri do dikce Secret service a FBI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout