Kanada: Katolická škola vyhodila studenta za to, že prohlásil, že existují jen dvě pohlaví a protestoval proti transkám na dívčích toaletách

Kanada: Katolická škola vyhodila studenta za to, že prohlásil, že existují jen dvě pohlaví a protestoval proti transkám na dívčích toaletách

V pokrokové Kanadě není vyhazov z práce či ze školy za podobná prohlášení nic až tak neobvyklého, zde to ovšem vyznívá o to bizarněji, že jde o katolickou školu, od níž by se dalo očekávat, že bude poněkud konzervativnější než běžná školní zařízení.

Ovšem dnes jde v podstatě většina  církevních představitelů touto „Bergogliovskou“ cestou, takže se jí zřejmě vydávají i katolické školy v pokrokových zemích.

V dnešních západních společnostech může tedy mít vyslovení pravdy o lidské biologii škodlivé důsledky. Takzvaná katolická škola suspendovala konzervativního kanadského teenagera jménem Josh Alexander na zbytek školního roku, protože odmítl opustit své správné přesvědčení o pohlaví a za to, že se zastal dívek, které se necítily dobře s biologickými muži na toaletách.

Nikoho by nemělo překvapit, že se to stalo právě v Kanadě. Země je vedena globalistickým autoritářem, který vyhlásil válku jak věřícím (mimo muslimů, které naopak podporuje), tak konzervativcům.

Alexander, 16, byl poprvé suspendován v listopadu katolickou střední školou St. Joseph’s v Renfrew v Ontariu poté, co zorganizoval demonstraci proti transkám používajícím dívčí toalety. Řekl, že protest inicioval, protože dvě dívky mu vyjádřily svoji nelibost nad biologickými muži na jejich toaletách.

Zde připomínám, že v Kanadě již samozřejmě dávno platí v Evropě nyní hojně zaváděný zákon, podle něhož se každý může prohlásit za jakékoli pohlaví i bez operace a hormonální terapie. Biologický muž se tak může jen tak prohlásit za ženu a pak může samozřejmě navštěvovat dámské toalety či šatny.

Alexander dal školským úředníkům jasně najevo, že nemá v úmyslu začínat konflikty s transgender studenty, ale prostě chce svobodně vyjádřit své názory.

Nyní Josh Alexander  nesmí po zbytek roku chodit do školy poté, co řekl, že bude i nadále vyjadřovat své přesvědčení, že Bůh stvořil pouze dvě pohlaví. Škola mu řekla, že jeho přítomnost by byla „škodlivá pro fyzickou a duševní pohodu“ transgender studentů.

Škola odmítla brát v úvahu blaho studentek, které byly nuceny sdílet toalety s chlapci.

„Trestný čin je samozřejmě definován poškozeným. Vyjádřil jsem své náboženské přesvědčení ve třídě a vymklo se to kontrole,“ řekl Alexander. „Ne každému se to bude líbit. To ze mě nedělá tyrana. Neznamená to, že někoho obtěžuji. Oni vyjadřují své přesvědčení a já vyjadřuji svoje. Moje očividně nezapadá do příběhu.“

Alexanderův právník James Kitchen řekl, že škola charakterizovala Alexanderovo jednání jako „šikanu“.

„Je zřejmé, že ve skutečnosti nikoho nešikanuje. Nebude je vyhledávat, nadávat jim a dělat si z nich legraci,“ řekl Kitchen. „Ale vyjadřuje své názory na to, co tito lidé říkají, na to, čemu věří a co dělají. A vyjadřuje je online a vyjadřuje je ve třídě.“

Kromě toho, že se Alexander obrátil na provinční tribunál pro lidská práva – Kitchen řekl, že tuto stížnost podá tento měsíc – se Alexander odvolal proti své původní suspendaci. Školská rada by nyní měla rozhodnout, zda je jeho vyloučení ze školy oprávněné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Kanada: Katolická škola vyhodila studenta za to, že prohlásil, že existují jen dvě pohlaví a protestoval proti transkám na dívčích toaletách

  1. Už sa neviem dočkať dennodenných popráv úchylákov, teda aj transsexuálov, v celej Eurábii a ďalších oblastiach sveta dobytých moslimami. Nevynímajúc niektoré provincie Kanady. Šaría na saudskoarabský spôsob je jedinou zárukou zničenia homo, vegánskej a translobby na celom svete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout