„Hra skončila“: Dr. Phillip Altman odhaluje lži posledních tří Covidových let (video)

„Hra skončila“: Dr. Phillip Altman odhaluje lži posledních tří Covidových let (video)

Stále častěji se začínají rozkrývat covidové lži a stalo se něco, co by bylo ještě před rokem nemyslitelné: pravda o celém covidovém podvodu a takzvaných „vakcínách“ se dostává i do mainstreamu nebo na lékařské konference.

V tomto ohromujícím 40minutovém projevu k Australské lékařské profesionální společnosti (AMPS) Dr. Phillip Altman podrobně popisuje, jak vlády a různé lékařské dozorčí rady používaly Covid ke zneužívání občanů. Odhaluje všechny nejkritičtější lži používané k donucení veřejnosti, aby se vzdala svých základních práv:

„Lhali nám. Musíme čelit realitě. Vakcíny založené na genech nepochybně nesplnily očekávání. Tyto takzvané vakcíny nezabraňují infekci, nebrání přenosu infekce a nedrží lidi mimo nemocnici. Tyto takzvané vakcíny nejsou bezpečné. Způsobily více úmrtí a vážných nežádoucích účinků než jakýkoli lék v historii medicíny.“

„Příliš mnoho životů bylo ztraceno a nastal čas mluvit pravdu,“ řekl účastníkům konference AMPS. Lékař hovoří o tom, jak byla vědomě porušována práva lidí, zneužívány nouzové stavy ke krádežím a mezitím i devastovány ekonomiky postižených zemí.

Ukazuje také, jak vzrostla úmrtnost po nástupu aplikací tzv. „vakcín,“ ale nikoho to nezajímá. Vypráví o vedlejších účincích a snahách tyto účinky ututlat, o  spike proteinu z „vakcín“, který způsobuje mnohá poškození.

Poukazuje i na šílenou „kampaň strachu,“ mnoha studiemi potvrzenou neúčinnost roušek a mnohé další.

Umíte-li dobře anglicky, můžete si celou přednášku poslechnout níže:

Dr. Altman je známou australskou autoritou v oblasti klinických hodnocení a regulačních záležitostí s více než 40 lety zkušeností s navrhováním, řízením a hlášením klinických studií a spoluprací s Australským úřadem pro terapeutické zboží (Australian Therapeutic Goods Administration) na schvalování nových léků.

Loni v srpnu zveřejnil zprávu, v níž tvrdí, že vakcíny proti covidu nejsou ve skutečnosti vakcínami, ale experimentálními genovými terapiemi a jsou celosvětově spojovány s „mnohem více úmrtími, nemocemi, zraněními a postiženími než jakýkoli jiný terapeutický prostředek v historii medicíny“.

Podle Dr. Altmana vakcíny používají technologii, která nikdy nebyla použita v plně schváleném terapeutickém produktu a byla zkoumána pouze v relativně raném klinickém výzkumu pro některé druhy rakoviny a vzácné genetické poruchy.

Byly pouze prozatímně schváleny, nikoli zcela schváleny, australským regulátorem léčiv, Therapeutic Goods Administration (TGA). Nebrání infekci SARS-CoV-2 ani přenosu viru a jakákoli imunologická ochrana rychle slábne.

Nežádoucí účinky vakcíny zahrnují srdeční infarkt a mrtvici, rakovinu, neplodnost a potraty, myokarditidu, perikarditidu a úmrtí u dětí.

Dr. Altman se domnívá, že „ve světle známé bezprecedentní úrovně závažných nežádoucích účinků a úmrtí připisovaných jejich použití musí být použití vakcín přehodnoceno.“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout