Dokonce i NASA už přiznává, že globální oteplování neexistuje

Dokonce i NASA už přiznává, že globální oteplování neexistuje

Jak budou propagandisté nadále zdůvodňovat všechna opatření, která vyhlašují ve jménu „boje proti uhlíku?“ Jak dlouho potrvá, než jim přestanou i méně bystří jedinci věřit?

V poslední době je zřejmé, že se propagandisté klimatické apokalypsy stále častěji zaklínají „klimatickou změnou“  a již jen málokdy „globálním oteplováním.“ Postupně tak lze na pojem „klimatická změna“ naroubovat cokoli. A to jak extrémní zimu, tak hurikány, povodně, zemětřesení nebo jakékoli jiné přírodní katastrofy.

Vše mohou hodit na změnu klimatu. A změna může být přece cokoli. Jenže zde to příliš nesedí. Klimatičtí idioti totiž tvrdí, že CO2 způsobuje ono údajné (a ve skutečnosti neexistující) globální oteplování.

Pomineme-li fakt, že i ti, kdo tuto propagandu razí, moc dobře ví, že jde o účelovou lež, pak jen stěží onen „boj proti uhlíku“ navléknou například na ochlazování. Nebo by se snad lidstvo opět nechalo obalamutit?

Vždyť lid se již ukázal jako extrémně důvěřivý, zejména pak v západních zemích, kde vydala většina lidí zcela dobrovolně svá těla všanc experimentu. Tak zřejmě nebude problém přejít od oteplování třeba k ochlazování. Masy opět uvěří a podřídí se zadaným restrikcím.

Takže copak bude onou klimatickou změnou, když i NASA přiznává, že žádné ničivé globální oteplování neexistuje??

Podle oficiálních údajů zveřejněných tento týden NASA nedošlo k žádnému globálnímu oteplování za 8 let a 5 měsíců.

Data dokazují, že člověkem způsobené globální oteplování je největším vědeckým podvodem všech dob.

Whatsupwiththat.com hlásí: Jak se  třetí po sobě jdoucí rok v řadě ustaluje La Niña, nová pauza byla prodloužena o další  téměř dva měsíce. Od září 2014 nebyl zaznamenán žádný trend v globálních průměrných teplotních anomáliích nižší troposféry UAH: To trvá 8 let a 5 měsíců.

Nová pauza není předpověď: je to měření. Představuje nejdelší čas, o který se lze vrátit zpět, aniž bychom našli trend oteplování pomocí nejspolehlivějšího souboru údajů o globální průměrné teplotě na světě.

Tedy již skoro 8,5 roku nedocházelo k žádnému globálnímu oteplování. A předtím bylo jen velmi mizivé.

Četnost a délka těchto pauz poskytuje názornou demonstraci, která je všem snadno srozumitelná, že to není horší, než jsme si mysleli, že globální oteplování je velmi pomalé, pozvolné, neškodné a podle dosavadních důkazů každopádně silně prospěšné.

Jako vždy je zde kompletní datový soubor UAH zobrazující měsíční anomálie od začátku záznamů v prosinci 1978. Vzestupný trend zůstává konstantní na 0,134 kB za 1. dekádu.

Mírné oteplování posledních desetiletí, během něhož vznikl téměř veškerý náš vliv na globální teplotu, je velmi daleko pod tím, co bylo původně předpovídáno – a stále ještě je předpovídáno.

Nicméně za 33 let od roku 1990 bylo skutečné oteplení pouze 0,137 K dec-1, což nepředstavuje prakticky žádné zrychlení oteplování ve srovnání s 0,134 K dec-1 za celé 44leté období od roku 1978.

Předpověď průměrného desetiletého oteplování IPCC, udávající 0,3 [0,2, 0,5] K, tak byla nadhodnocena o 0,16 [0,06, 0,36] K /dekádu -1 nebo 120 % [50 %, 260 %].

Proč tedy ta vzrůstající hysterie  nad prokazatelně neexistující hrozbou globálního oteplování, které by podle alarmistů mělo vést ke katastrofě?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Dokonce i NASA už přiznává, že globální oteplování neexistuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout